N. y. تشکر. Raps منشور بیش از RDOF چشم پوشی درخواست

نیویورک دموکراتیک تشکر. Elise Stefanik خواستار FCC به انکار منشور دادخواست که کمیسیون چشم پوشیدن RDOF بودجه به سرشماری بلوک که در آن منشور در حال حاضر مورد نیاز برای ساخت 25/3 پهن باند با سرعت بالا در هر حل و فصل با دولت خدمات عمومی کمیسیون.

به عنوان بخشی از معامله آن برای دریافت آن تایم وارنر کابل معامله تایید شده توسط ایالت نیویورک یک فرایند است که به عنوان طولانی و ستیز یک منشور مورد توافق به نیویورک PSC پهنای باند buildout شرایط.

FCC در پیشنهاد خود روستایی دیجیتال فرصت های صندوق است که میلیاردها دلار برای پهنای باند buildouts گفت که پول نمی تواند رفتن به مکان های که در آن فدرال و یا دولت پول را از دیگر برنامه های بود که در حال حاضر به حمایت مالی از خدمات این ایده که برای جلوگیری از قرار دادن بودجه به overbuilding مناطق که در آن پهن باند با سرعت بالا در حال حاضر در راه است. اما چارچوب’ سرشماری بلوک مورد نیاز را در حال حاضر اجازه می دهد برای منشور به overbuilt.

مرتبط با: FCC روستایی پهنای باند صندوق تصمیم تساوی جمعیت

منشور گفت: FCC باید صرف آن در سرشماری بلوک معیارهای همچنین حذف بودجه که در آن منشور در حال حاضر مورد نیاز برای ساخت و می گوید آن است که در فرایند انجام می دهند.

کمیسیون ممکن است چشم پوشیدن از هر یک از مقررات قوانین آن “اگر خوب باعث لذا نشان داده شده است” منشور گفت: FCC در دادخواست برای چشم پوشی در اوایل این ماه. “خوب علت سادگی وجود دارد به کمک مالی چشم پوشی برای جلوگیری از overbuilding مناطق که در آن منشور در حال حاضر آغاز روند استقرار خدمات و سرمایه گذاری سرمایه های خصوصی به خوبی در بیش از 600 میلیون دلار ، “این اطمینان خواهد داد کمیاب جهانی خدمات پشتیبانی مستقر است به فاصله/شکاف دیجیتالی در واقع unserved مناطق. این کمیسیون قبلا اعطا قانون چشم پوشی که در آن به عنوان در اینجا اهداف این قانون خواهد بود disserved با آن سخت افزار و که در آن چشم پوشی خواهد مثبت خدمت به منافع عمومی است.”

Stefanik مخالف است.

“من به شدت مخالف منشور را درخواست چشم پوشی به FCC به عنوان آن را معکوس خیلی از واجد شرایط بودن برای جوامع روستایی برای دسترسی به پهنای باند تامین مالی پروژه از طریق RDOF” او در بیانیه ای گفت. “من با FCC رئیس Pai این ژانویه گذشته به عبارتند از: ایالت نیویورک در لیست متحده واجد شرایط برای RDOF بودجه و دریافت که بودجه به ما شمال ایالت جوامع که به شدت نیاز به باند پهن دسترسی داشته باشید. من شنیده ام که به طور مستقیم از ترکیبات و محلی مقامات منتخب که این تصمیم خواهد تاثیر شدید در توانایی خود را برای به دست آوردن روستایی دسترسی پهن باند است که ضروری است به خصوص در این زمان بحران.”

بعید است RDOF پول عرضه می تواند به یک overbuilder در زمان ارائه آن را هر چه زودتر از منشور پس از این شرکت است که تحت سپتامبر 2021 ایالت نیویورک مهلت. منشور گفت: آن را آغاز کرده اند در خدمت برخی از این مناطق حتی قبل از برنامه ریزی اکتبر سال 2020 شروع که حراج

بدون در نظر گرفتن Stefanik گفت: او را با همکاران خود و FCC به نگه داشتن که RDOF بودجه موجود به شمال ایالت نیویورک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>