NAB APTS: Tech ندارد بدون مجوز استفاده از ‘حقوق’

رسانههای گفتن FCC که مایکروسافت و مایکروسافت-بودجه گروه بدون پا برای ایستادن در زمانی که آنها در مخالفت با آن پخش’ درخواست خود را به استفاده از توزیع سیستم های انتقال (DTS) به منظور بهبود بینندگان دریافت مجوز خود را از خدمات.

انجمن ملی رسانههای پیوست عمومی آمریکا و ایستگاه های تلویزیونی ساخته شده است که نقطه روشن در پاسخ نظرات درخواست خود را به FCC.

مرتبط با: رسانههای بزرگ با تکنولوژی جنگ بیش از DTS

در نظر گرفتن یک صفحه از تلفن همراه buildouts پخش می خواهم که قادر به “تیرگی” خود را پخش شبکه های کوچکتر انتقال توزیع خدمات خود را در مناطق. شرکت فنی استدلال می کنند که می تواند یک “سادگی” است که به دور از توانایی خود را به استفاده از تلویزیون “فضای سفید” (TVWS) با استفاده نشده طیف بین کانال های بی سیم پهن باند.

اما ناب و APTS می گویند که مایکروسافت “همراه با دو سازمان این بودجه جدید آمریکا باز موسسه فن آوری (OTI) و دانش عمومی را بدون ادعا به طیف که رسانههای می خواهید به استفاده از سرویس های عمومی, های عمومی جدید, ATSC 3.0 پخش انتقالات که وعده ثروت از خدمات جدید و با تکنولوژی ارتقاء.

خط پایین آنها گفت: FCC است که بدون مجوز کاربران از گروه “بدون تشخیص درست برای ادامه کار بر روی هر فرکانس خاص باید نه علت تداخل مضر به هر گونه خدمات مجاز و باید قبول تداخل مضر ناشی از هر گونه خدمات مجاز.”

آنها می گویند FCC خود به خود روشن ساخته است که بدون مجوز استفاده از “بودند و نه در نظر گرفته شده برای محدود کردن آینده مجوز استفاده” از جمله گسترش رسیدن به DTS تنظیمات اجازه می دهد برای.

علاوه بر آنها گفت: FCC “گسترده استقرار DTS عملیات است به احتمال زیاد به ایجاد فرصت های بیشتر برای TVWS استفاده کنید – به ویژه در مناطق روستایی OTI و دانش عمومی و نیکوکار مایکروسافت ادعا می شود از نگرانی های اولیه – به دلیل آن می تواند کمک به کاهش وابستگی به تلویزیون مترجمان عامل در کانال های مختلف برای رسیدن به دشوار است برای خدمت به مناطق.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>