NAGRA NexGuard قانونی نهان نگاری اهرم AWS به امن قبل از انتشار و اوایل انتشار مطالب


بخش سن موریس سوئیس و Phoenix, AZ – 30 ژوئن 2020 – NAGRA یک Kudelski گروه شش:KUD.S) شرکت و پیشرو در جهان مستقل ارائه دهنده محتوا حفاظت و multiscreen تلویزیونی راه حل امروز اعلام کرد ادغام API از NexGuard قانونی نهان نگاری فن آوری به AWS عنصری MediaConvert یک فایل ویدئویی مبتنی بر کدگذاری خدمات با پخش درجه از ویژگی های Amazon Web Services (AWS). این ادغام API را فراهم می کند صاحبان محتوا و شخص ثالث و کار بر روی محتوای حق بیمه با یک لایه از امنیت و قابلیت ردیابی برای ارزش خود را قبل از انتشار و اوایل انتشار مطالب گردش و ساده نهان نگاری فرآیند به صورت فایل transcoding و OTT آماده سازی محتوا.

NexGuard قانونی نهان نگاری برای قبل از انتشار از جمله به تازگی اعلام کرد NexGuard ClipMark به صورت کوتاه, فرم محتوا و همچنین NexGuard جریان برای بر روی تقاضا OTT محتوای در دسترس است در AWS عنصری MediaConvert امکان اتوماسیون کامل برای نهان نگاری فرآیند از ابر. بدون مراحل اضافی مورد نیاز برای درخواست قانونی نهان نگاری در دارا از قبل از انتشار محتوا از جمله ویژگی های کامل, مجموعه تلویزیونی کوتاه یا کلیپ و یا در تهیه مطالب در ابر مانند escreeners یا مستقیم به مصرف کننده OTT در جریان است.

“ما هیجان زده به گسترش همکاری ما با AWS و ما را به اشتراک گذاشته مشتریان توانایی به اهرم قدرت AWS عنصری به راحتی به طور خودکار NexGuard نهان نگاری فرایند و اطمینان از یک سطح اضافی از امنیت برای آنها در اوایل انتشار و قبل از انتشار دارایی های که آیا آنها در حال, فیلم, سریال, اصلی, مطالب و یا آنلاین نمایش فیلم” گفت: Jean-Philippe Plantevin معاون رئیس جمهور ضد دزدی دریایی در NAGRA. “برای escreeners و OTT جریان این قابلیت های جدید می تواند در ترکیب با ما موجود ادغام با آمازون CloudFront CDN تضمین امنیتی قوی و ردیابی دارایی های حق بیمه در قبل از انتشار و مستقیم به مصرف کننده حالات ارائه اضافی حفاظت در برابر نشت و دزدی.”

API ادغام NexGuard جریان قانونی نهان نگاری با AWS عنصری MediaConvert را قادر می سازد تا آنجا مستقیم به مصرف کننده و ویدئو بر روی تقاضا پلت فرم برای درخواست یک منحصر به فرد و غیر قابل مشاهده watermark در جریان جلسه اعمال نفوذ ذخیره در شبکه های تحویل محتوا (CDN) و کارآمد جریان کنترل در کانادا لبه. موارد استفاده عبارتند از: مقابله با سرقت از محتوای حق بیمه مانند اوایل انتشار فیلم در برخی از سرزمین های اصلی ویدئو بر روی تقاضا محتوا و کسب و کار به کسب و کار آنلاین غربالگری.

AWS عنصری MediaConvert یک فایل ویدئویی مبتنی بر کدگذاری خدمات با پخش درجه ویژگی های. این اجازه می دهد تا صاحبان محتوا پست خانه و تصویری سیستم عامل به راحتی ایجاد ویدئو در تقاضا (VOD) محتوا برای پخش و multiscreen تحویل در مقیاس. این سرویس ترکیبی از پیشرفته صوتی و تصویری و قابلیت های ساده خدمات وب و رابط.

در مورد NAGRA
NAGRA دیجیتال تلویزیون بخش Kudelski گروه شش:KUD.S) فراهم می کند امنیت و multiscreen تجربه کاربر راه حل های کسب درآمد از رسانه های دیجیتال است. این شرکت فراهم می کند ارائه دهندگان محتوا و DTV اپراتور در سراسر جهان با امن باز و یکپارچه سیستم عامل و برنامه های کاربردی بیش از پخش پهنای باند و سیستم عامل های تلفن همراه را قادر می سازد فوتی و فوری و شخصی مشاهده و تجربه است. لطفا dtv.nagra.com برای کسب اطلاعات بیشتر و به دنبال ما را در توییتر @nagrakudelski.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>