نسکار به راه اندازی مجدد فصل در ماه مه


هفت مسابقه, برنامه, برای شروع, مارس 17

نسکار را یک بار دیگر موج شروع flag در ماه مه زمانی که سازمان های ورزشی رزومه خود را فصل آغاز مارس 17 بعد از بستن در اواسط ماه مارس با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

نسکار جدید هفت مسابقه برنامه که از ویژگی های طرفداران در غرفه راه اندازی با یک مراسم افتتاحیه جام سری مسابقه رویداد در دارلینگتون Raceway در کارولینای جنوبی — که همراه با شارلوت موتور جاده سریع السیر برگزار خواهد شد زمان نسکار برنامه از نژادها. به طور کلی جام نسکار سری نسکار Xfinity سری و نسکار نگاه RV & خارج از منزل, کامیون سری خواهد شد در مجموع هفت مسابقه در حال اجرا بیش از 11 روز span توجه به نسکار. Fox پخش خواهد televise نژادها.

“نسکار و آن تیم های مشتاق و هیجان زده به بازگشت به مسابقه و احترام زیادی برای این مسئولیت است که می آید با یک بازگشت به رقابت گفت:” استیو اودانل نسکار معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس مسابقات توسعه افسر, در بیانیه ای. “نسکار را در یک محیط است که اطمینان از ایمنی از رقبای ما مسئولان و همه کسانی که در جامعه محلی است.”

نسکار گفت آن را اجرا کرده است جامع سلامت و ایمنی طرح مطابق با CDC OSHA و دولت های ایالتی و محلی توصیه هایی است که شامل اجتماعی فاصله و تجهیزات حفاظت شخصی همراه با نمایش درمانی برای تمام افراد قبل از ورود به این تاسیسات در حالی که در داخل مرکز و خروج از مرکز.

Fox Sports رئیس جمهور از شبکه های ملی خوانده شده را علامت سیلورمن گفت که تجدید نظر نسکار برنامه خوش آمدید بازگشت به زندگی ورزشی برنامه نویسی. Fox Sports در این فاصله تولید شده قوی رتبه بندی اعداد از چند iRacing مجازی نسکار telecasts که در ماه مارس راه اندازی. Fox پخش/FS1 پخش می از مارس 26 مجازی آلاباما Superspeedway مسابقه جلب 1.2 میلیون بیننده.

“در حالی که ما در حال هیجان زده برای بازگشت به مسیر مسابقه سلامت و ایمنی کارکنان و همه شرکت کنندگان در مسابقه اولویت ما است. ما را به ادامه کار در قدم اهسته با همکاران ما در نسکار و آهنگ های نژاد به دنبال تمام ملی و محلی دستورالعمل های بهداشتی.”

نسکار می پیوندد UFC به عنوان طرفدار سازمان های ورزشی است که اعلام کرده اند در صورت بازگشت به عمل است. MMA سازمان برنامه ریزی شده خود را UFC 249 رویداد در مارس 9 از فلوریدا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>