Nat Geo جشن روز زمین در پی COVID-19 همه گیر


National Geographic امروز در جشن 50 سالگرد روز زمین با یک روز صف طولانی از برنامه نویسی به اوج خود رسید با دو وبگاه ویژه: متولد وحشی: نسل بعدی و جین گودال: امید است. هر دو محصول فوق العاده خواهد بود پخش می در جغرافیای ملی و Nat Geo Wild, و همچنین به عنوان جریان در دیزنی+ و Hulu.

من به صحبت کرد National Geographic معاون اجرایی رئیس جمهور از جهانی unscripted سرگرمی جف دانیلز در مورد شبکه روز زمین برنامه نویسی و همچنین Nat Geo آینده برنامه نویسی و تولید برنامه های در پی COVID-19 همه گیر است که مجبور به توقف تولید بسیاری از برنامه های تلویزیون. یک نسخه ویرایش شده به نظر می رسد زیر.

چه مقدار از یک اثر دارای COVID-19 همه گیر بود و در جغرافیای ملی به رسمیت شناختن روز زمین را 50th anniversary?

بدیهی است این است که شبیه هیچ دیگر سالگرد یا تولد در تاریخ است. رک و پوست کنده ما فروزان رو به جلو تقریبا به عنوان برنامه ریزی شده. روز زمین است که نماینده ای از همه چیز است که نشنال جئوگرافیک ایستاده بود با توجه به محیط زیست و حفاظت بیش از 130 سال و همچنین به عنوان آنچه دیزنی انجام داده است در طول سال برای حفاظت بیشتر. این واقعا دیزنی/National Geographic اولین پلت فرم متقابل همکاری رویداد و با وجود تمام چالش های ما با آن مواجه هستند ما هنوز هم می تواند هم واقعا عظیم و امیدوار راه است. ما هر دو متوجه است که آن را هرگز مهم تر بوده است برای جشن گرفتن این سیاره و فکر می کنم در مورد اهمیت سالم و متعادل محیط زیست نه تنها برای حیوانات اما ارتباط است که همه ما که رک و پوست کنده این بیماری همه گیر است برجسته شده است. برای ارائه پیام های الهام بخش و امید و فردی عمل تفاوت می کند و از طریق برنامه نویسی است که ما در حال ایجاد و پخش در تمام طول روز در Nat Geo Wild و Nat Geo ما امیدواریم که ما در حال دادن مخاطبان چیزی است که گرم و شاد است.

چگونه شما قادر به پیکربندی مجدد متولد وحشی از یک زندگی خاص را به آنچه در زمین روز ؟

این هیچ راز که متولد وحشی: نسل بعدی خواهد بود یک رویداد زندگی می کنند. آن را هنوز هم توسط رابین رابرتز و ABC News’ استعداد بالا خواهد بود که در ویژه [همراه با یک ظاهر خاص بازیگر Chris Hemsworth] اما ما به زندگی فیدهای از استرالیا و آفریقا و کالیفرنیا. آن را واقعا می شود گسترده رویداد زندگی می کنند. زمانی که همه ما شاهد بحران های آینده ما را پیش از آن و رک و پوست کنده در فراوانی احتیاط همه ما به رسمیت شناخته شده است که ما تا به حال به محوری از آنچه ما بودند و امید به زندگی می کنند و فکر می کنم در مورد آن متفاوت اما به همان اندازه موثر و سرگرم کننده است. آنچه که ما قادر به انجام حرکت به ویژگی و برجسته تر از شگفت انگیز ما کاشفان و محققان که در حال انجام کار بزرگ. نشان می دهد محور بیشتر به طور خاص در اطراف ما کاشفان حیوانات و باور نکردنی کار که در حال انجام در این زمینه در سراسر جهان است. همه ما احساس می کنید که این ویژه نمی تواند بیشتر مربوطه به موقع و مهم توجه به آنچه در جریان است در جهان برای جشن چه شگفت انگیز سیاره ما و باور نکردنی کار مردم انجام می دهند از طرف آن.

دیگر چه ویژه خواهد Nat Geo ویژگی به عنوان بخشی از آن روز زمین برنامه نویسی?

جین گودال: امید واقعا میدارد که در آن از ویژگی های doc [Jane] برگ است. آن به شرح زیر جین در سراسر جهان با دسترسی منحصر به فرد به زندگی خود را به عنوان او طرفداران نه تنها شامپانزه در [آفریقا جریان گومبه پارک ملی] اما همه زندگی حیوانات در اطراف این سیاره است. آن را نیز جشن منحصر به فرد است که در حال حمل در او میراث برای نسل های آینده برای تبدیل شدن به بیشتر پرشور شرکت کنندگان در مراقبت از این سیاره [ویژه نیز شامل یک ظاهر از شاهزاده هری]. همه از این ترکیب در حال رفتن به بسیار قدرتمند و فرهنگی تاثیرگذار مجموعه ای از برنامه ها برای مخاطبان است که من فکر می کنم در حال حاضر تمام شده است فرستاده شده به اتاق خود را با یک بیماری همه گیر.

صحبت از این بیماری همه گیر چگونه است شغل خود را تغییر داده شده است توسط COVID-19 بحران با توجه به توسعه برنامه نویسی برای Nat Geo?

مردم در مورد این بحث به عنوان یک کاهش در تولید — و ما لازم نیست که یک توپ کریستال برای پیش بینی چه اتفاقی خواهد افتاد پایین جاده — اما آنچه ما میدانیم این است که مخاطبان ما در سراسر جهان انتظار National Geographic قادر به ارائه این نوع از بیمه الهام گرفته از بیرون رو برنامه نویسی است که ما شناخته شده برای برای نسل های. ما هنوز یک تن از برنامه نویسی است که ما قادر به تولید قبل از ما تا به حال تعلیق در زمینه تولید است که در ادامه به حرکت را از طریق پست-تولید که در آن مردم در حال ویرایش از راه دور. ما در آینده با تمام انواع راه حل های نوآورانه برای چگونه ما می توانیم در عمل واقعا امن و مسئول راه. در ماه های آینده شما می توانید همچنان به انتظار برای دیدن یک جریان ثابت را نشان می دهد مانند گوردون رمزی: نا معلوم و تعدادی از برنامه های دیگر مانند روز زمین فوق العاده است که در ادامه به بخش, الهام بخش سرگرمی و اطلاع رسانی به بینندگان است. ما می خواهیم برای ایجاد انگیزه در مخاطبان ما برای سوار کردن این [گیر] در راحتی از خانه خود را در حالی که تجربه جهان از طریق لنز ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>