ناتانیل Hendren پنجه نرم می کند گناه در قتل همکار سنت لوئیس پلیس Katlyn Alix

برای بزرگنمایی کلیک کنید Nathaniel Hendren pleaded guilty to involuntary manslaughter. - ST. LOUIS POLICE DEPARTMENT

  • ST. لوئیس اداره پلیس
  • ناتانیل Hendren التماس کرد گناه را به قتل نفس غیر ارادی.

Ex-St. Louis پلیس ناتانیل Hendren گناه التماس کرد امروز به قتل نفس غیر ارادی در قتل همکار افسر پلیس شد و محکوم به هفت سال زندان.

30 سال قرار بود بر گشت با شریک زندگی خود را در ژانویه 24, 2019, اما آنها رفت و به جای آن به Hendren آپارتمان در Carondelet محله که در آن آنها آویزان با 24 سال Katlyn Alix که مشغول به کار در همان جنوب شهر منطقه بود اما وظیفه کردن.

شب در زمان های عجیب و غریب و کشنده به نوبه خود زمانی که Hendren و Alix شروع به بازی در اطراف با اسلحه های خود را خشک شلیک آنها را در داخل آپارتمان و با توجه به یک حساب گذاشته امروز در مورد درخواست. Hendren پس از لود یک دور خود را در هفت تیر و twirled سیلندر. او با هدف پایین راهرو و ماشه در یک اتاق خالی.

Alix سپس در زمان تفنگ اشاره کرد و آن را در Hendren و ماشه کشیده. دوباره چکش کلیک. Hendren در زمان تفنگ به عقب اشاره کرد و آن را در Alix و فشرده ماشه. این بار شلیک یک گلوله به Alix قفسه سینه.

Hendren و شریک زندگی خود را, پاتریک Riordan سوار Alix به Saint Louis University Hospital, اما خیلی دیر شده بود. در پلیس سوابق Hendren گزارش گفته سرپرست پس از تیراندازی که او و Alix بود که به یکی دیگر از افسر پلیس بودند, در یک رابطه, و برنامه ریزی شد در حال حرکت در کنار هم.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Officer Katlyn Alix was killed in January 2019. - COURTESY SLMPD

  • حسن نیت ارائه میدهد SLMPD
  • افسر Katlyn Alix کشته شد در ژانویه 2019.

“بی پروا رفتار آن صورت گرفت که صبح زود به سمت چپ یک unfillable خالی برای او عزادار شوهر, پدر و مادر و یک میزبان از محبت خانواده و دوستان” سنت لوئیس مدار وکیل کیم باغبان در بیانیه ای گفت.

همراه با درجه اول قتل نفس Hendren التماس کرد گناه را به جرم شمارش مسلح جنایی اکشن. او محکوم به هفت سال در اتهام قتل نفس و سه سال به صورت مسلح اقدام جنایی, اما او می تواند اجازه به خدمت جملات به طور همزمان برای یک مجموع از هفت سال در زندان ایالتی. او تا به حال با آن مواجه حداکثر حکم سیزده سال است.

Alix مادر Aimee Wahlers یک انتظار فدرال مدنی طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر Hendren, Riordan و خود سرپرست که شب Sgt. Gary Foster. این ادعا Hendren تا به حال یک “پیچیده روانی تاریخ” پس از خروج نظامی و مجبور کرده بود “دوست دختر قبلی به بازی” رولت روسی ” و در تعامل با دیگر فعالیت جنسی که شامل سلاح گرم است.”

کت و شلوار ادعا Hendren بود که شب حتی قبل از رفتن به وظیفه و مصرف بیشتر زمانی که او با Riordan, پرش از یک سرقت زنگ تماس بگیرید به طوری که آنها می تواند به اویختن در Hendren آپارتمان در 750 دوور محل.

در SLU بیمارستان پس از تیراندازی Hendren و Riordan کشیده Alix بدن داخل کت و شلوار می گوید. هنگامی که یک افسر دیگر همراهی Hendren خارج از مدت کوتاهی پس از Hendren شکست سر خود را از طریق پنجره از یک SUV پلیس. شات لیوان خود نشان داد او را با یک چشم و یک خراش یا کبودی بر ابرو.

او دستگیر شد و به اتهام در مدت کوتاهی پس از. او شده است در بازداشت خانگی برای اکثریت از زمان.

ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در [email protected] و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>