ملی خانه Pawty با هدف جمع آوری کمک مالی برای پناهگاه های حیوانات در طول همه گیر

برای بزرگنمایی کلیک کنید The author's dog, who is very good. - DANIEL HILL

  • دانیل هیل
  • نویسنده سگ که بسیار خوب است.

به عنوان stay-at-home سفارشات به طور فزاینده ای در حال گسترش در تلاش برای کنترل گسترش COVID-19 محلی پناهگاه های حیوانات دیده می شود یک چشم انداز مثبت در فرزندخواندگی از خزدار دوستان چهار پا خود را به نگه داشتن ما شرکت.

حیوانات محافظ انجمن میسوری (1705 S. Hanley جاده برنتوود; 314-645-4610)به عنوان مثال اعلام کرد در اواخر ماه مارس است که همه از آن adoptable حیوانات خانگی پیدا کرده بود خانه. و فقط چند هفته به عقب Anheuser-Busch حتی تا آنجا پیش رفت به ارائه سه ماه عرضه آبجو رایگان به هر کسی که به تصویب رسید و یا پرورش سگ طریق میانه نجات حیوانات خدمات — وضعیت برنده-برنده است اگر تا کنون وجود داشت.

آن را آسان ببینید که چرا مردم می خواهید یک حیوان خانگی در حال حاضر به عنوان اجتماعی فاصله اقدامات و ممنوعیت اجتماعات بزرگ ساخته شده اند برای برخی از بار تنهایی. اما حتی اگر چشم انداز مثبت در قبولی فرزند است که خبر خوبی coronavirus است wreaking ویران در بسیاری از تصویب سازمان توانایی برای جمع آوری پول در راه آنها را به طور سنتی.

وارد مجلس ملی Pawty یک جریان آنلاین جمع آوری کمک برای برنامه ریزی این چهار شنبه, مارس 18 با بهره گیری بیش از 80 پناهگاه در سراسر کشور و پیشگام دروازه حیوان خانگی, نگهبان, غیر انتفاعی, پناهگاه حیوانات مستقر در ایست سنت لوئیس.

“ما در میان اخبار خوب/بد-اخبار وضعیت. ما هرگز دیده می شود یک بزرگتر تقاضا برای پناهگاه حیوانات; اما در همان زمان پناهگاه کوچک و بزرگ داشتن به انصراف از رویدادهای مالی هر روز” مدیر اجرایی دروازه پت نگهبان جیمی مورد می نویسد: در یک بیانیه است. “ما هیجان زده را به برخی از مطالب تازه برای دوستداران حیوان خانگی در سراسر آمریکا که در خانه گیر کرده — کمک به بالا بردن روحیه خود را در حالی که ما جمع آوری بودجه مورد نیاز برای این پناهگاه است.”

زنده جریان رویداد برگزار خواهد شد از 6 بعد از ظهر تا 9 بعد از ظهر شنبه و سازمان دهندگان وعده “انواع سرگرمی های مختلف از بازی های تعاملی به افراد مشهور و ورزشکار cameos به اجرای موسیقی زنده است.” کسانی که مایل به کمک به علت در خواست به منظور بالا بردن $250 برای مورد علاقه خود شرکت تصویب سازمان با این هدف که به منظور بالا بردن تا $500,000 در کل. در حال حاضر جمع آوری کمک در حال حاضر مطرح شده بیش از $108,000.

جامعه انسانی از میسوری و محلی مواد غذایی حیوان خانگی غول پیکر که در حال اعطای وام قابل توجهی خود را به نفوذ و به این علت نیز هست.

“در ماه گذشته ما شاهد یک افزایش بزرگ در حیوان خانگی پرورش و فرزندخواندگی در سراسر کشور, اما هنوز هم وجود دارد یک نیاز بزرگ در میان حیوان خانگی رفاه سازمان” جسیکا آرنولد از Purina رفاه حیوان خانگی تیم می نویسد: در یک بیانیه است. “در Purina ما معتقدیم زندگی بهتر است که مردم و حیوانات خانگی باند — به خصوص در طول زمان دشوار است. در حال حاضر بیشتر از همیشه ما مفتخر به حمایت از این جمع آوری کمک و پناهگاه است که ارتباط مردم با حیوانات خانگی.”

برای اطلاعات بیشتر در مجلس ملی Pawty بازدید از جمع آوری کمک وب سایت رسمی و اتمام آن در Facebook صفحه رویداد در اینجا.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>