‘National lampoon’s’ خانواده راننده کامیون ماکت شادی به ارمغان می آورد به Knoxvillians گیر اصلی در شیوع کروناویروس

هفته گذشته دیو “مربی” مور صعود خود را در سبز استیشن واگن و قرار دادن بر روی عینک آفتابی برای پنهان کردن است که او “bawling مانند یک نوزاد” پس از صحبت با یک کودک 6 ساله دختر او ملاقات کرد.

آن تولد او بود و او در بازدید از محله خود در “National lampoon’s Vacation” ماکت خودرو وافغان موسیقی از ویندوز. او گریه و اشک شادی بیش از حد, چرا که او آمد به او مراجعه کنید. مور به او یک “راننده کامیون” تی شرت خواست او را شاد تولد دوباره و سوار کردن به آینده محله.

به عنوان عجیب و غریب آن را به عنوان برای تلفن های موبایل هیچ یک از این غیر معمول است.

مور تا به حال نگاه خود را به طور یکسان استیشن واگن — فقط تصور کنید Chevy Chase رانندگی آن — به مدت هشت سال و او به ارمغان می آورد آن را در سراسر کشور است. در طول زمان اجتماعی فاصله مور امیدوار است به “اتصال قلب حتی اگر مردم نمی تواند اتصال فیزیکی” با رانندگی ماشین در اطراف محله فروشگاه های مواد غذایی, خانه های پرستاری و بیشتر بازی هر چیزی مردم را به رقص.

به عنوان بسیاری از ماندن در خانه به سرعت گسترش coronavirus مور گفت: ناکس خبری که آنها نیاز او را “بیش از همیشه است.”

“این است که هیچ ذهن و بسیار خوشحال است,” او گفت:. “اگر ما تا به حال نیاز به بلند کردن هر یک از دیگر تا امید و لبخند, آن را در حال حاضر.”

مور بنیانگذار Care 365, یک سازمان است که باعث مثبت در جوامع و مدارس و فکر کردم چند دهه پیش زمانی که سه فرزند خود را در حال رشد بودند. او می خواهم به تماشای “National lampoon’s” فیلم بر روی VHS با فرزندان خود ندارد اما Chevy Chase جوک که الهام بخش او را — آن را خود بچه ها لبخند می زند.

“یک لبخند است یک زبان جهانی است. … همه ما می دانیم آنچه در آن به معنی” مور گفت.

بنابراین روز بعد از او جوانترین فرزند از ازدواج و نقل مکان کرد مور شروع به جستجو برای یک ماشین یکسان. او در بر داشت خود را در یکی از اولین و بسته یک درخت کریسمس در بالا فقط در “National lampoon’s Christmas Vacation.” حتی اگر او تا به حال به “رنگ آن را زشت ترین سبز” برای به دست آوردن توجه مردم او گفت: این دقیقا همان چیزی است که او فکر آن را انجام می دهند — از دیگران لبخند.

هشت سال و هفت متحده و سه Trucksters بعد مور پیدا کرده است یک دلیل جدید برای بازدید میان شیوع کروناویروس. او گفت که او را رانده به محله هر روز برای هفته های گذشته و برنامه ریزی برای بازدید از مکان های مختلف برای آینده قابل پیش بینی.

“این Truckster شعار ‘ما می خواهیم درایو هر مایل به یک لبخند’ اما این فقط یک شعار” مور گفت. “ما در آن زندگی می کنند. این چیزی است که خدا در قلب من قرار داده به طوری که من به مراقبت از مردم هر روز از سال را بدون قید و شرط و بدون قضاوت.”

مور است غذای مقامات بهداشت و هشدارهای و نگه داشتن فاصله خود را در طول بازدیدکننده داشته است با ماندن در خودرو و اجتناب از تماس نزدیک. او یک عصا با یک علامت پایان است که بار خوانده شده “من شما را دوست دارم اما ما باید برای اقامت شش فوت از هم جدا” به مردم اجازه می دانم که او در مورد آنها مراقبت و ایمنی خود را.

“هر کس با داشتن سرگرم کننده از دور” مور گفت. “این پاک همه سران و ما همه امن بودن با هم.”

اگر شما می خواهید مور و راننده کامیون به کروز را از طریق محله شما تماس 865-966-مراقبت (2273) یا 865-455-0338. برای پیدا کردن که در آن مور در حال رفتن, آهنگ راننده کامیون در Facebook در facebook.com/trackingthetruckster.

“ما ممکن است باید به مردم نگاه ما به آنها برسد” مور گفت. “اما این حس مشترک به مردم را خوشحال کند.”

ایمیل Allie Clouse در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @allie_clouse. اگر شما لذت بردن از Allie پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>