امنیت ملی دامپزشکان پشت C-Band, حراج

برخی از لیست دامپزشکان از امنیت ملی (persian) را امضا کرده اند در نامه ای به FCC رئیس Ajit Pai برای اضافه کردن پشتیبانی خود را برای گرفتن یک قوی ایستادگی در برابر مشکوک تکنولوژی در شبکه های 5G و به استدلال می کنند که آمریکا در حال سقوط است پس از چین در مسابقه برای 5G.

که با توجه به یک کپی از این نامه به دست آمده توسط چند خبر نامه ای که به اندازه یک فشار برای C-Band حراج به عنوان هر چیز دیگری با استفاده از این استدلال آن است که راه دیگری برای به دست گرفتن رهبری در 5G.

در این نامه که قرار بود با هم توسط C-Band طیف حراج حمایت گروه 5G, اکشن, امضا کنندگان ستایش Pai برای درک تهدید مشکوک فن آوری از تولید کنندگان چینی Huawei و ZTE.

FCC در چهار شنبه شروع فرایند تبدیل و جایگزینی Huawei و ZTE فن آوری از شبکه های گرفتن دولت پهنای باند پول یارانه.

در این نامه همچنین میاد Pai را برنامه ریزی Feb. 28 رای در یک چارچوب برای آزاد کردن C-Band midband طیف برای 5G. “در اوایل این ماه رئیس Pai پیشنهاد یک طرح برای یک C-band, حراج که شامل 9.7 میلیارد در شتاب پرداخت به وقت ماهواره ای شرکت برای روشن شدن 5G طیف به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است” در این نامه گفت: هر چند پس از آن خطاب به Pai آنها موعظه به گروه کر. “اگر اعدام این طرح به معنای C-band, حراج خواهد رخ می دهد قبل از پایان این سال به عنوان مخالف این طیف در دسترس بودن نیست حداقل به مدت 10 سال با توجه به دادخواهی. وجود دارد بیش از حد در معرض خطر به هدر هر زمان بیشتر است.”

در میان کسانی که به امضای این نامه بودند سابق ایالات متحده آمریکا وزیر امنیت داخلی تام ریج بازنشسته دریاسالار جیمز بارنت و فرماندار سابق نیوجرسی کریس کریستی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>