بومی صدا راه اندازی GoFundMe برای نوازندگان اعلام کرد از راه دور نشان می دهد طرح

Native Sound co-owner David Beeman behind the controls at the studio. - BLAIR STILES

  • بلر STILES
  • بومی Sound co-owner دیوید Beeman پشت کنترل در استودیو.

به عنوان کنسرت لغو ادامه به پور ویرانگر کیف پول از کار نوازندگان سنت لوئیس ” مادری ضبط صدا به راه اندازی یک GoFundMe و اعلام کرد برنامه ریزی برای جریان اجرای برنامه در استودیو از راه دور در تلاش برای کمک به.

“این رویداد های اخیر لغو و تعویق در حال حاضر شده است ویرانگر در سراسر کشور” می نویسد بومی Sound co-owner بنیامین Majchrzak. “سنت لوئیس را به جامعه موسیقی و خانواده متفاوت است و بسیاری از نوازندگان و صنعت مردم درگیر هستند و خیره به پایین طولانی و ترسناک تونل با هیچ درآمد بالقوه برای زمان بسیار طولانی در حال حاضر. هدف این صندوق این است که سعی کنید برای کمک به کاهش است که استرس و ترس.

“بسیاری از کسانی که به طور مستقیم صدمه دیده توسط این عدم درآمد مردمی ما با کار هفتگی/روزانه” او همچنان ادامه دارد. “برخی از آنها را ما نمی دانیم اما ما نمی دانیم که همه آنها به کمک ما نیاز دارند. بنابراین این صندوق نیست برای ما. آن را برای هر کسی که در خاص و صادقانه میگویم. آن را برای هر گونه و هر مترجم آزاد خلاق در سنت لوئیس برای استفاده به عنوان یک تسکین برای همه زمان بار مالی آنها ممکن است.”

کسانی که تحت تاثیر قادر خواهید بود به درخواست برای کمک های اولیه پس از جمع آوری کمک می رسد $5,000, Majchrzak می نویسد: و کسانی که مورد تایید خواهد بود قادر به دریافت تا پنج درصد از کل پول در صندوق. کسانی که در نیاز خواهد بود قادر به اعمال یک بار در هر ماه “بنابراین به عنوان اجازه می دهد تا به عنوان بسیاری از افراد به عنوان امکان پذیر است برای دریافت کمک.”

به منظور تشویق و کمک های مالی, استودیو خواهد بود میزبانی از راه دور زندگی می کنند نشان می دهد به جریان بر روی Facebook. کسانی که “حضور” این نشان می دهد از راه دور خواسته خواهد شد که برای به حداقل کمک مالی از $10 اما Majchrzak می نویسد که نشان می دهد در دسترس خواهد بود برای کسانی که نمی توانیم به عنوان به خوبی.

“همه ما نیاز به موسیقی در حال حاضر” او می نویسد. “این چنین یک نیروی متحد. بنابراین اجازه دهید سعی کنید برای کمک به کسانی که که در حال ایجاد آن را برای ما انجام آنچه ما می توانیم در حالی که ما می توانیم برای آنها است.”

بومی صدا طرح در یک زمان می آید زمانی که از راه دور کنسرت ها مورد بحث قرار گرفته و بیشتر و بیشتر به طور جدی به عنوان شهر دولت فدرال و رهبران تحمیل بیشتر و بیشتر اقدامات سخت در تلاش برای مهار این ویروس. هر چند این مراحل لازم است که تلفات مالی است که آنها در حال بدست گرفتن نوازندگان و موسیقی کارگران صنعت — نه به ذکر است, بار و رستوران کارکنان برای آنها مشابه جمع آوری اعانه شروع به پاپ در سنت لوئیس — به سرعت در حال رشد به خود بحران است.

به عبارت دیگر اگر شما می توانید استطاعت آن در نظر دادن — مردم را ویران کرد در حال حاضر آنها نمی باید به نگرانی در مورد پول برای مواد غذایی و یا مسکن در وسط یک جهانی همه گیر. شما می توانید پیدا کردن لینک های بومی صدا GoFundMe اینجا.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>