نوجو رئیس جمهور: ما در پایین شکاف دیجیتال


می گوید کنگره آن نیاز به افزایش بودجه برای پهنای باند در سرزمین های قبیله ای

عدم مقرون به صرفه و با سرعت بالا پهنای باند است “قابل توجهی مانع به ملت ناواهو رشد و بقا” جاناتان نيز رئيس جمهور از ملت ناواهو گفت: کنگره چهار شنبه.

نيز شاهد در یک خانه انرژی و تجارت جلسه کمیته در “پرداختن به نیازهای فوری ما جوامع قبیله ای.”

پهنای باند به وضوح یکی از کسانی که با فشار دادن نیاز دارد.

مرتبط با: COVID-19-مربوط به پهنای باند بودجه لایحه معرفی شده

“این COVID-19 همه گیر نشان داده است که telework, پزشکی از راه دور آموزش از راه دور آموزش مهارت و فرصت های شغلی, همه بستگی به دسترسی به پهنای باند در خانه, در مدارس, در کتابخانه ها و در محل کار” او گفت: این کمیته است. “با بسته شدن ملت ناواهو اصلی کتابخانه شعبه در پنجره سنگ آریزونا 110 فصل خانه است که در خدمت به عنوان شعبه کتابخانه ها و تمام مدارس و دانشگاه های واقع در داخل مرزهای ملت ناواهو ساکنان در حال تلاش برای سازگار و قابل اعتماد دسترسی به پهنای باند.”

با استناد به ناواهو قبیله ای ابزار قدرت, Nez گفت که 60 درصد از ملت ناواهو ساکنان عدم ثابت دسترسی به اینترنت و آنچه وجود دارد این است که یک “چهل تکه از ارائه دهندگان خدمات که منجر به پراکنده به غیر موجود اتصال.”

“من نا امید به گزارش که بیش از نیمی از ما 110 نوجو جوامع فاقد هر گونه دسترسی به پهنای باند” او گفت: با ملت ناواهو نه فقط در طرف اشتباه از شکاف دیجیتال اما “در پایین شکاف دیجیتال.”

اما Nez گفت که با کمک کنگره به او فکر آنها خواهد بود قادر به بستن که شکاف دیجیتال.

نيز گفت: کشور در حال نهایی طرح پهن باند و شبکه ای که هزینه در این محله ها از 300 میلیون دلار. او گفت: کلید رسیدن به همه مردم خود بودند “1) همکاری با این کشور در ارتباط با کمک های مالی و یارانه و سایر مشوق ها به دامپزشک گیرنده و شرایط از جمله جوایز به گیرنده; 2) بیشتر جوایز از جمله کمک های مالی و یارانه; و 3) کارآمد قوانین و مقررات توسط ملت اجازه می دهد تا برای آسان تر و سریع تر اما مسئول استقرار برج ها و تجهیزات ارتباطی در این کشور زمین.”

تشکر. فرانک Pallone (D-N. J.) رئیس کمیته متمرکز سوال خود را در شکاف دیجیتال از آنجا که او گفت: پس از آن بود “stark” در سرزمین های قبیله ای. او گفت که با توجه به تاثیر COVID-19 عدم اعتماد به اینترنت با سرعت بالا به معنی سرزمین های قبیله ای در حال چپ کردن خدمات بهداشت و درمان, آموزش و پرورش, استخدام, فرصت های مشارکت مدنی و بیشتر اضافه کرد: “آن است که فقط غیر قابل قبول است.”

Pallone با اشاره به این که در حرکت رو به جلو عمل می کنند دموکرات ها تا به حال اختصاص 5 میلیارد دلار به FCC را E-نرخ مدارس و کتابخانه ها و ارتباطات پیشرفته برنامه یارانه با تضمین های خاصی برای قبیله ای مدارس و کتابخانه ها.

او پرسید: اگر ملت ناواهو بهره مند خواهد بود در صورتی که به قانون تبدیل شد.

نيز گفت: پاسخ این بود: “کاملا.” اما او همچنین گفت که آنها بیشتر متمرکز بر گرفتن پهنای باند به خانه داده شده است که آنها تشویق مردم خود را به پناهگاه در محل از طریق stay-at-home سفارشات. “اگر مردم به ماندن در خانه آنها را مجبور به رفتن به این کتابخانه ها و یا فصل خانه که ممکن است آنها را در معرض ویروس” هشدار داد. “تمرکز ما این است که برای دریافت با سرعت بالا به خانه های که در آن دانش آموزان می تواند اتصال به مدارس خود.”

مرتبط با: Pai می گوید: E-رای نمی توانید برو به صفحه اتصال

در حال حاضر FCC تفسیر E-رای دستور از کنگره به عنوان اجازه می دهد پول می شود خانه پهنای باند اما حرکت رو به جلو عمل تغییر خواهد کرد که. FCC رئیس Ajit Pai گفت که او خواهد بود خوشحال به استفاده از E-رای برای خانه, اتصال, اما کنگره نیاز به تغییر زبان است که در حال حاضر محدوده آن را به کلاس های درس (و کتابخانه ها).

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>