NBA دیده بانی با کروناویروس تا به حال 12 درصد شانس برای زندگی است. او در حال حاضر دوره نقاهت را در خانه در ناکسویل

Maury هنکس دیر از خواب بیدار در صبح به ترسناک صحنه. او خیره به سقف و نمی تواند حرکت کند. اسلحه خود را بسته بود به تخت. لوله های چسبیده به گلو او را.

جایی که من هستم و من چگونه به اینجا رسیدیم ؟ من در یک ماشین خراب شده است ؟

“من تا به حال هیچ ایده” گفت هنکس یک طلایه دار برای دیترویت پیستونز. “که بدترین بخشی از کل معامله نمی دانستند چه می گذرد.”

هنگامی که یک پرستار در دانشگاه تنسی مرکز پزشکی متوجه شدم هنکس شد هشدار او قرار می گیرد جوانه های گوش در هنکس و کشیده تا شماره تلفن طلایه دار همسر سوزان.

این که چگونه او متوجه او تا به حال یک مورد شدید از رمان coronavirus. هنکس بوده است بستری در بیمارستان روز قبل از آن بود اما هیچ خاطره ای از آن ساعت های از دست رفته پس از گرفته شده وجود دارد در یک آمبولانس در مارس 23.

هنکس طولانی مصیبت با COVID-19 امتداد حدود یک ماه اما او خود را در ناکسویل-خانه منطقه است. او در تلاش به دست آوردن مجدد قدرت خود را پس از از دست دادن 20 پوند است. او هنوز هم در حال تجربه مسائل را با تعادل خود را.

[ دیدار با Maury هنکس: ‘زندگی از حزب” طلایه دار بودند NBA در لبه ]

برای دیده بانی استفاده می شود برای بودن در جاده ها از 25 روز در ماه این به خودی خود یک شوک به سیستم خود را.

او به طور کامل بهبود یافتند. “من به فرض که من هنوز هم آن را” حداقل به مدت 12 روز هنکس گفت: در روز سه شنبه.

اما او شکایت نیست.

“این خیلی بهتر از جایگزین,” او گفت:. “یک هفته پیش, آنها به من 12 درصد شانس رفتن به بیرون از بیمارستان. من همیشه یک لیوان نیمه پر ، و من هنوز هم هستم. اما در حال حاضر اگر شیشه ای است که یک چهارم کامل من خوشحال که هستم.”

هنکس شروع به احساس بیمار در اوایل ماه مارس هنگامی که او حضور استعماری انجمن ورزشی مسابقات در واشنگتن این تیم با دو پیش نویس چشم انداز او سراغ حذف شدند اولیه پس از او رهبری خانه.

“من احساس نمی کنند اما من فکر نمی کنم این چیزی بیش از یک کمی فرسوده,” او گفت:.

این بود تا یک زن و شوهر از هفته بعد که وضعیت تبدیل قبر او رفت و به یک دکتر و یک chest X-ray پس از آن گرفته شد و توسط آمبولانس به دانشگاه تنسی مرکز پزشکی.

ناراحت کننده ترین قسمت شد چند دقیقه اول پس از او از خواب بیدار در واحد مراقبت های ویژه. صدای خود را از صدای ارائه شده یک حس آرامش و تسکین است.

“پس از آن من می دانستم که چرا من بیمار بود و چه اتفاقی می افتد,” او گفت:. “این یک بازی تعویض برای من است.”

در نهایت او منتقل شد به اتاق دیگری در بیمارستان است. آن را یک هفته قبل از او اجازه داده شد تا با استفاده از حمام و دوش. او گرفته ونتیلاتور در اواخر هفته گذشته.

او می دانست که او از جنگل که دکتر راه می رفت به اتاق خود و به رغم داشتن یک ماسک پوشش چهره اش دیده می شود می تواند لبخند گسترده در حالی که خواندن اعداد بر روی صفحه نمایش.

هنکس لمس شد زمانی که او متوجه آنچه تا به حال در جریان بوده است در طول سخت ترین روز. همسر خود را آغاز تعدادی از گروه که متون خود را نگه داشته بسیاری از دوستان و اعضای خانواده به روز شد.

هنگامی که او به خانه بازگشت و او تا به حال 450 متون در انتظار است.

“من یاد گرفته ام که بسیاری از چیزهایی که” او گفت:. “No. 1, من یک مقدار زیادی از دوستان است. No. 2, من باید بهترین در جهان است. شماره 3 پیستون یک سازمان بزرگ.”

هنکس که تبدیل به 58 ماه آینده شده است در کسب و کار از بسکتبال برای 36 سال بنا شده و دارای یک ارتش از مخاطبین. بسیاری از آنها را پیامک سمت چپ پیام یا نامیده می شود.

Hanks, شروع کار برای پیستون در سال 2014 استخدام Stan Van Gundy. او شنیده است از هر دو او و سابق پیستون مدیر کل جف Bower.

تقریبا هر کس در پیستون مقابل دفتر رسیده به او از جمله مشاور ارشد اد Stefanski معاون رئیس Arn Tellem و مربی Dwane کیسی. آن هنکس که به کیسی دریافت اولین NBA مربیگری کار با سیاتل فراصوت است در سال 1994.

که در بسکتبال جهان بررسی می شود تا در بر او از ویلانووا مربی جی رایت به کانزاس مربی لایحه خود از سابق NBA اجرایی راد خار به Houston Rockets مربی Mike D’Antoni.

“این شگفت انگیز ترین چیز” هنکس گفت. “من متون از مردم که من شاید دیدن یک بار در سال. اگر من یک قلب که ذوب شده است.”

هنکس است که ماندن در خانه و تلاش برای انجام بیش از حد. او امیدوار به از سرگیری مشاهده فیلم از چشم انداز و دادن نظرات خود را در هفته های آینده, اما نمی خواهید به عجله همه چیز.

“من 100%” او گفت:. “من نمی خواهم به را یک گام به جلو و دو گام به عقب. (پیستون) می دانید که من سالم است و مهم ترین چیز است.”

هنکس مطمئن نیست چگونه او قراردادی ویروس. او سفر به طوری که اغلب از آن می تواند اتفاق افتاده در هر نقطه.

آنچه که او مطمئن است که coronavirus است که هیچ چیز مانند آنفولانزا. او می بیند و تجربه خود را به عنوان یک داستان اخطار برای همه.

“مهم نیست که چه چیزی طرف راهرو هستید سیاسی مردم باید به این نکته را جدی بگیرید,” او گفت:. “من واقعا معتقدم بعد از 60 روز خواهد بود بدتر از گذشته 30. مردم رو به خانه ماندن و اقامت 10 فوت از هم جدا و یا هر آنچه در آن است پزشکان می گویند ما نیاز به انجام است. من می توانم به شما بگویم دست اول این هیچ شوخی است. من نمی خواهم کسی به رفتن را از طریق آنچه که من را از طریق رفت.”

در یک سال معمولی نهایی چهار خواهد برگزار شده است در مورد این زمان. هنکس می اندازد سالانه فقط دعوت حزب برای NBA و NCAA مربیان و پرسنل.

زمانی که چهار نهایی در Indianapolis, آن را به عنوان خواهد شد در سال آینده هنکس دارای حزب خود را در پایین سنگ آبجوسازی. او در حال حاضر به دنبال به جلو به این رویداد که در آن او می تواند با تشکر از فرد بسیاری از دوستان او شنیده است از تازگی است.

“سال آینده چهار نهایی خواهد شد بسیار ویژه,” او گفت:. “من نمی توانم صبر کنید برای آن که شب را به اتفاق می افتد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>