Miami Heat رو به جلو, نویسنده و کارآفرین می پیوندد کاتالیست صندوق به عنوان شریک سرمایه گذاری

Comcast سرمایه گذاری سرمایه گذاری سرمایه بازوی Comcast Corp. گفت: National Basketball Association, بازیکن, نویسنده و کارآفرین Andre Iguodala اتحاد پیوست آن کاتالیست صندوق به عنوان یک شریک سرمایه گذاری.

Iguodala است که سه بار قهرمان NBA به عنوان یک عضو از رزمندگان طلایی امور خارجه و نقش در حال حاضر برای Miami Heat. او همچنین به عنوان معاون اول رئیس جمهور از بازیکنان NBA انجمن. نویسنده از بهترین فروشنده “ششمین مرد” Iguodala نیز موفق کارآفرین و سرمایه گذار در بودجه بیش از 40 شرکت.به عنوان یک سرمایه گذار و عضو هیئت مدیره برای Jumia Technologies Iguodala کمک شرکت رشد و عمومی در ماه آوریل با یک میلیارد دلار IPO.

کاتالیزور صندوق تشکیل شد در سال 2011 و پشتیبانی بیش از 70 آمدن با بنیانگذاران از زمینه های متنوع از طریق سرمایه گذاری مستقیم و همکاری با پیشرو شتاب دهنده برنامه است. صندوق نمونه کارها نشان دهنده شرکت از صنایع مختلف و بخش های از جمله بازی DTC محصولات fintech و برنامه های سازمانی است.

“ما هیجان زده به استقبال Andre به Comcast سرمایه گذاری های تیم گفت:” Comcast سرمایه گذاری’ سر بودجه و مدیر عامل امی Banse در آزادی مطبوعات. “آندره را تجربه سرمایه گذاری و شبکه همراه با شور و شوق خود را برای حمایت از کارآفرینان از زمینه های متنوع است که مناسب برای ما کاتالیست صندوق. با هم ما می تواند به مرحله اولیه شرکت های منحصر به فرد منابع برای رشد ساختمان در چشم انداز ما از راه اندازی اکوسیستم کامل از بنیانگذاران ایجاد فن آوری های متنوع جهان است.”

Iguodala می پیوندد اصلی فاطمه حسین در کاتالیزور صندوق و تمرکز سرمایه گذاری در شرکت های تاسیس شده توسط آمریکایی آفریقایی تبار Latinx و کارآفرینان زن. حسین پیوست Comcast سرمایه گذاری در سال 2019 و قبلا ارشد رشد محصول مدیر در Airbnb.

“من بسیار هیجان زده هستم برای پیوستن به کاتالیزور و Comcast سرمایه گذاری تیم های که ارائه خواهد شد به من این فرصت را به توصیه و کار در حال ظهور کارآفرینان از زمینه های متنوع,” Iguodala گفت: در آزادی مطبوعات. “من تحسین Comcast NBCUniversal تعهد به سرمایه گذاری در راه اندازی با بنیان گذاران که به طور معمول کمتر در سرمایه گذاری جهان است. با هم, ما باید به تجربه منحصر به فرد و منابع دیگر سرمایه گذاری شرکت برای کمک به بنیانگذاران رشد شرکت های خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de