NCAA بخش شورای تمدید کمک های مالی واجد شرایط بودن برای بهار و ورزشی ورزشکاران تحت تاثیر coronavirus

NCAA Division I شورای حکومت جمعه در حمایت از واجد شرایط بودن برای کمک به ورزشکاران آسیب دیده توسط بهار, ورزش, لغو, به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

این حکم شامل همه طبقات اعطای سالمندان اضافه شده یک سال از واجد شرایط بودن و جلوگیری از underclassmen از دست دادن فصل NCAA گفت: در انتشار اخبار. آن را نیز آرام کمک های مالی و فهرستی از محدودیت ها به مدارس اجازه می دهد برای حمل بیشتر بورس تحصیلی ورزشکاران در سال 2021 به حساب incomers و returners.

اما آن را تضمین نمی کند کمک های مالی.

“شورای تصمیم به مدارس فردی انعطاف پذیری لازم برای تصمیم گیری در یک دانشگاه سطح” پن دو و میدانی مدیر و رئیس شورای M. فضل کالهون گفت: در انتشار. “شورای حکام تشویق کنفرانس ها و مدارس را به اقدام در جهت منافع دانشجو-ورزشکاران و جوامع خود و در حال حاضر مدارس این فرصت را به انجام این کار است.”

این کمیته به موسسات مالی و انعطاف پذیری برای مطابقت با کاهش یا از بین بردن این دانش برای کمک به هر گونه بازگشت ارشد ورزشکاران که خسته واجد شرایط بودن در این فصل است. مدارس می توانند با استفاده از گپ دانشجویی صندوق کمک به پرداخت هزینه های اضافی برای کمک هزینه تحصیلی نیاز برای کسانی که امکان استفاده از این فرمت در 2020-21.

این حکم همچنین حذف بیس بال فهرستی از حد بود که 35 به حساب اضافه شده ورزشکاران است.

حاکم نیست مربوط به ورزش های زمستانی ورزشکاران است.

“اعضای شورای کاهش یافته است به گسترش واجد شرایط بودن برای دانشجو-ورزشکاران در ورزش که در آن همه یا بسیاری از آنها به طور منظم فصل تکمیل شد” با توجه به انتشار.

NCAA لغو زمستان و بهار ورزش قهرمانی از جمله مسابقات NCAA کالج ها و سریال های روز دنیا – در مارس 12. SEC لغو همه به طور منظم فصل مسابقات ورزشی و postseason مسابقات از طریق سال تحصیلی در 17 مارس مؤثر تنسی و Vanderbilt.

NCAA اعلام کرد در مارس 13 که “شورای رهبری موافقت کردند که واجد شرایط امداد است مناسب برای همه بخش, من دانشجو-ورزشکاران شرکت کننده در بهار ورزش است.”

تصمیمات بخش من شورای اسلامی به موضوع بررسی توسط بخش من در هیئت مدیره یک گروه از مدرسه روسای جمهور است.

دادن اضافی فصل از واجد شرایط بودن به سالمندان در بهار و تیم های ورزشی می تواند هزینه مدارس دولتی در قدرت 5 همایش در هر نقطه از $500,000 به $900,000 با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز تجزیه و تحلیل.

NCAA پنج شنبه اعلام کرد آن را کاهش میدهد توزیع مستقیم به بخش همایش ها و مدارس برای سال 2020 در حدود $375 میلیون به $225 میلیون.

مدارس نیز روبرو هستند نامشخص درآمد حاصل از کمک های مالی, فروش بلیط و تلویزیون می پردازد. امکان سقوط فوتبال فصل بودن نیز تحت تاثیر قرار بافندگی که یک اثر رادیکال در مدارس’ امور مالی.

ممفیس زمینه های 10 بهار ورزشی با بیس بال و سافتبال (persian) مردان و زنان و میدانی مردان و زنان تنیس و گلف زنان و همچنین مردان و زنان تفنگ.

Vanderbilt دارای بیس بال زنان, بازی بولینگ, women’s lacrosse مردان و زنان در فضای باز و میدانی و تنیس زنان و همچنین مردان و زنان گلف.

تنسی دارای بیس بال و سافتبال (persian) قایقرانی مردان و زنان در فضای باز و میدانی و تنیس زنان و همچنین مردان و زنان گلف.

Middle Tennessee State دارای بیس بال و سافتبال (persian) مردان و زنان و میدانی و تنیس زنان و همچنین مردان و زنان گلف.

Austin Peay دارای بیس بال, بیسبال دارای توپ نرم, والیبال ساحلی زنان دو و میدانی و تنیس زنان و مردان و زنان گلف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>