NCAA ‘جنون مارس’ مسابقات را بدون زندگی می کنند مخاطبان


NCAA مردان و زنان کالج بسکتبال مسابقات را با محدود خانواده حضور ضروری کارکنان

ایالات متحده Coronavirus نگرانی را تغییر دهد سالانه “جنون ماه مارس” مسابقات بسکتبال به عنوان NCAA است تصمیم به برگزاری محبوب بسکتبال کالج رویداد در تقریبا خالی عرصه است.

NCAA رئیس جمهور علامت Emmert در بیانیه ای گفت: “NCAA در ادامه به ارزیابی تاثیر COVID-19 در مشاوره با مقامات بهداشت عمومی و ما COVID-19 پانل مشاوره. بر اساس مشاوره و گفتگوهای من با NCAA حکام من را ساخته اند این تصمیم برای انجام آینده ما قهرمانی حوادث از جمله بخش مردان و زنان مسابقات بسکتبال با تنها ضروری کارکنان و محدود خانواده و حضور و غیاب. در حالی که من درک چگونه نا امید کننده این است که برای همه طرفداران از ما, ورزش تصمیم من این است که بر اساس درک فعلی از چه COVID-19 پیشرفت در ایالات متحده است. این تصمیم به نفع سلامت عمومی از جمله این که مربیان و مدیران طرفداران و از همه مهمتر ما دانشجو-ورزشکاران است. ما می دانیم این فرصت را به رقابت در مسابقات قهرمانی ملی NCAA است که تجربه یک عمر برای دانش آموزان و خانواده های آنان است. امروز ما به جلو حرکت خواهد کرد و انجام مسابقات مطابق با اطلاعات فعلی و ادامه خواهد داد برای نظارت و تنظیم به عنوان مورد نیاز است.”

مارس 19-مارس 8 مسابقات که فردا و Turner Sports نگه تلویزیون حقوق بالاترین-مشخصات رویداد ورزشی در ایالات متحده را تحت تاثیر قرار coronavirus شیوع — که روز چهارشنبه اعلام شد یک بیماری همه گیر توسط سازمان بهداشت جهانی — اما آن را نه تنها ورزش ساخت برنامه های جایگزین. فردا شب طلایی رزمندگان امور خارجه-Brooklyn Nets National Basketball Association بازی برگزار خواهد شد و بدون طرفداران, با توجه به گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>