NCAA Tourney لغو شد ورزش لیگ معلق بیش از COVID-19

ورزش حرفه ای ترین لیگ اعلام کرده اند بیش از دو روز گذشته که آنها خواهد بود تعلیق بازی برای حداقل یک ماه. در مورد نوپای XFL و NCAA مردان و زنان مسابقات بسکتبال آن را کامل نمایید.

در روز پنج شنبه NCAA اعلام انصراف از جنون مارس به هیچ وجه قصد از سرگیری در تاریخ بعد. از XFL به حالت تعلیق در این فصل در نیمه راه علامت در حالی که موافقت خود را برای پرداخت بازیکنان خود را برای فصل کامل و ارتکاب به اینکه در سال 2021.

این می آید بر روی پاشنه از اطلاعیه ها از NBA, NHL, MLB و MLS همه تعلیق بازی. NBA و NHL در انتظار هستند با وجود اینکه در تلاطم یک مسابقه حذفی. در مورد NBA, آنها در حال حاضر دو تایید موارد COVID-19 در رودی Gobert و داناون Mitchell, هر دو در یوتا جاز.

فوتبال به حالت تعلیق در آن فصل با امید از سرگیری بعد و بیس بال است به سادگی به پایان رسید بهار آموزش و عقب رانده شروع فصل به طور منظم توسط حداقل دو هفته.

با شهرستانها عمده در سراسر کشور ممنوع حوادث بزرگتر از 100 یا 200-به علاوه مردم آن به سرعت در حال تبدیل شدن به یک نتیجه گیری است که چیزی را به شما بدهد. با توجه به طول ورزش فصول و انتظار است که شیوع ویروسی را نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای تعلیق فصل ساخته شده حس.

اما برای مسابقات NCAA یکی از بزرگترین امریکایی, رویدادهای ورزشی, هر سال آن تا به حال به لغو. آنها قبلا اعلام شده بود بازی در مقابل محدود جمعیت حتی در حال حرکت بازی به سالن های کوچکتر. در نهایت اما NCAA حکام ساخته شده عاقلانه تصمیم به لغو آن آشکار و تمرکز در سال آینده است.

در طی چند هفته گذشته به تعداد افراد آلوده در سراسر جهان منفجر شده جوامع در حال تحقق امن ترین راه برای جلوگیری از خوشه ها در عفونت و محافظت, محدود, بهداشت و درمان, خدمات بود که به توصیه “اجتماعی فاصله” برای کمک به کاهش سرعت گسترش رمان coronavirus. صرفنظر رویداد ورزشی جمعیت نزدیکی از بازیکنان به خصوص در ورزش های تماسی باعث می شود آنها به ویژه آسیب پذیر به عفونت است.

آن می تواند ماه قبل از این ویروس را تحت کنترل در ایالات متحده با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. برخی از مناطق خواهد شد قطعا سخت تر ضربه بیش از دیگران است. پس لیگ را به تعادل خوب بیشتر در برابر نه تنها هزینه برای خود بلکه به تمامی همکاران و اعضای هیات. دالاس ماوریکس صاحب مارک کوبا اعلام کرد او ادامه خواهد داد به پرداخت آرنا کارکنان در تعلیق و انتظار می رود بسیاری از صاحبان دیگر ممکن است به دنبال کت و شلوار.

در حال حاضر در یکی از به طور معمول شلوغ ترین زمان از سال برای ورزش وجود دارد نمی توان خیلی به بحث در مورد ورزش بحث و برجسته در مرکز ورزشی. چه مدت است که طول می کشد حدس و گمان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>