NCTA راه اندازی شبکه های پهن باند عملکرد داشبورد


پاول می گوید آن را پیگیری pandemic-ترافیک محور رشد و چگونه شبکه های در حال دست زدن به آن

NCTA-اینترنت و تلویزیون انجمن راه اندازی کرده است یک COVID-19 اینترنتی داشبورد.

در یک پست وبلاگ NCTA رئیس جمهور مایکل پاول آن را به نام یک ابزار اجازه عمومی و سیاستگذاران آهنگ رشد ترافیک در طول همه گیر و بارگیری به روز رسانی در مورد نحوه کابل پهنای باند اپراتورها در حال نشست است که به چالش بکشد.

“COVID-19 ارائه بی نظیر تهدید به آمریکایی ها است. برای مبارزه با این خطر میلیون ها نفر از آمریکایی ها در حال تمرین های اجتماعی فاصله و با تکیه بر اینترنت به ماندن متصل شده و مولد مانند قبل از هرگز” او نوشت. “شبکه های پهن باند در حال ساخت آموزش از راه دور ممکن است حصول اطمینان از کسب و کار می توانید در ادامه خدمت مشتریان ارتباط بیماران و پزشکان از طریق پزشکی از راه دور برنامه های کاربردی و خیلی بیشتر به عنوان ما انجام بخشی خود را برای متوقف کردن گسترش COVID-19.”

FCC کمیسیون جسیکا Rosenworcel شد نشان می دهد سه شنبه (31 مارس) FCC باید شروع به پیگیری عملکرد شبکه پس از آن می دانم که از هر گونه مسائل و یا شکاف است که ممکن است نیاز به پر کردن. در همان FCC جلسه سه شنبه کمیسیون برندان Carr گفت: از داده های او دیده می شود از حمل و علنی خود را از طریق یک رسانه ارسال آنها به نظر می رسید به حمل بار است.

پاول گفت: آن را قابل فهم است که مردم و سیاستگذاران خواهد بود به دنبال پاسخ به چگونه شبکه های برگزاری شد که این ابزار کمک خواهد کرد ،

او گفت: آن را ارائه دهند که قابل اعتماد تصویر” چگونه کابل پهنای باند شبکه مراتب هر دو بالادست و پایین دست با توجه به هفته-به-هفته اوج استفاده از مقایسه.

پاول با اشاره به این که عوامل دیگر از عملکرد شبکه می تواند بر پایان-تجربه کاربر از جمله پیری فای روتر به سر می برند WiFi گروههای–NCTA است که همیشه برای دفاع از آزادی بیشتر فای طیف–و “آوردن سرعت پهن باند را متوقف کند.”

وی همچنین با اشاره به امکان slowdowns “پهنای باند-hog” دوربین های امنیتی و یا غیر حساس به زمان به روز رسانی نرم افزار در طول زمان اوج.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>