هشدار در برابر گسترش ممنوعیت برای همه شرکت ها; هشدار در برابر rip-و-به جای تلاش

NCTA-اینترنت و تلویزیون انجمن گفت FCC باید گسترش ممنوعیت آن مشکوک فناوری شناسایی به عنوان یک تهدید برای امنیت شبکه فراتر از شرکت کنندگان در FCC را صندوق خدمات جهانی پهنای باند برنامه یارانه.

در نظرات به FCC تصمیم به تحمیل چنین ممنوعیت NCTA گفت: FCC باید “متمرکز باقی می ماند” در تجهیزات و خدمات ارائه شده توسط USF-واجد شرایط ارتباطات شبکه. آن گفت: استفاده از آن را به همه شبکه ها بدون در نظر گرفتن اینکه آیا یا نه USF بودجه بیش از FCC اقتدار و تکراری تلاش های سازمان های دیگر.

مرتبط: Huawei می گوید FCC ممنوعیت ممکن است خلاف قانون اساسی

“وجود دارد هیچ پایه و اساس قانونی برای کمیسیون به حرکت از مطبوع واجد شرایط بودن برای برنامه این است که قانونی مجاز به اداره در حذف برخی از تجهیزات به سادگی ممنوعیت تجهیزات یا قطعات از هر شرکت شبکه” در NCTA گفت. “وجود دارد هیچ پایه و اساس قانونی برای کمیسیون به حرکت از مطبوع واجد شرایط بودن برای برنامه این است که قانونی مجاز به اداره در حذف برخی از تجهیزات به سادگی ممنوعیت تجهیزات یا قطعات از هر شرکت در شبکه.”

به عنوان بخشی از رای خود را به بان کی مون مشکوک تکنولوژی دو عنوان ZTE و Huawei در FCC به دنبال ورودی در مورد اینکه آیا باید آن را گسترش ممنوعیت فراتر از USF کنندگان در این نظریه که آن را فقط به عنوان یک تهدید امنیتی در این شبکه هستند.

اما NCTA نشان می دهد USF بان در حال حاضر دولت با قرار دادن خود به بازار و آن را احتمالا باید توقف وجود دارد.

مرتبط با: FCC به دنبال نظرات به ZTE, Huawei بان

آن گفت: FCC “ساخته عمدی تصمیم به محدود کردن آن نفوذ به بازار با اعمال محدودیت تنها در استفاده از USF بودجه برای خرید Huawei/ZTE تجهیزات و خدمات.”

در حالی که می گفت: FCC به خوبی تثبیت اقتدار به “محل مناسب منافع عمومی شرایط استفاده از USF وجوه” آن را فاقد قدرت را به “حرکت از مطبوع واجد شرایط بودن برای برنامه این است که قانونی مجاز به اداره در حذف برخی از تجهیزات به صراحت منع تجهیزات یا قطعات در هر شرکت شبکه – صرف نظر از اینکه آیا آنها دریافت USF پشتیبانی می کند.”

FCC پرسید که آیا این ارتباطات کمک برای اجرای قانون عمل (CALEA) می دهد و آن را چنین قدرت. NCTA گفت: هیچ چیزی در CALEA اجازه می دهد تا FCC به دیکته طراحی ارتباطات شبکه و یا محدود این نوع از تجهیزات آنها می توانید استفاده کنید.

NCTA اشاره کرد که یک پتو ممنوعیت استفاده از Huawei و ZTE و یا دیگر مشکوک tech را “گسترده” عواقب. آن اشاره کرد که کنگره نرفته است که دور و FCC هم نباید.

“وسعت قدرت مورد نیاز برای زیر بنای یک بخش گسترده ای در ممنوعیت تجهیزات و خدمات از تحت پوشش شرکت است که بیشتر از هر اعطا شده توسط کنگره به تاریخ به آژانس های فدرال برای رسیدگی به این مشکل است. بر این اساس این کمیسیون باید خودداری از مصرف یک گام” آن را گفت.

FCC همچنین پرسید که آیا این ممنوعیت گسترش باید به دولتی تبدیل و جایگزینی تکنولوژی در حال حاضر در USF-بودجه شبکه. NCTA افزایش یک پرچم قرمز بر روی “بیشتر enmeshing دولت در بخش خصوصی است.”

مرتبط با: تجارت منتشر مشکوک Tech بررسی چارچوب

او گفت: پاره کردن و جایگزین شد “مملو از پتانسیل عواقب ناخواسته از جمله بالا بردن تجهیزات شبکه هزینه ها (و خود را همراه با قیمت بالاتر به مصرف کنندگان) به تأخیر انداختن و یا مزاحمت برای شبکه ارتقاء (در نتیجه به تعویق انداختن منافع حاصل از نوآوری و پیشرفته خدمات) و امکان تحریف از بازار رقابتی از طریق نادرست یا گمراه کننده اظهارات در مورد ممکن است علاوه بر این از شرکت های جدید و یا تجهیزات قطعات به لیست سیاه.”

NCTA تصمیم به مشخص بان به عنوان یک “لیست سیاه” و “نفوذ” در مکان های مختلف در پرونده. و بسته نظرات خود را با گفتن FCC باید “با دقت در نظر گرفتن این و بالقوه دیگر عوارض پیش بینی نشده از پایان بخشیدن به بازار ارتباطات و شبکه تجهیزات و قطعات.”

  

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de