نیاز به یک جدید سرگرمی ؟ در حال حاضر زمان مناسب برای شروع یک باغ سبزی.

این یک مولد حواس پرتی. این یک راه برای کاهش, مواد غذایی فروشگاه بازدیدکننده داشته است. این یک راه برای تغذیه و حرکت بدن خود را.

وجود دارد بسیاری از دلایل برای رشد سبزیجات خود را در طول بیماری همه گیر کوروناویروس و شما می توانید شروع به کار با صفر تجربه و فقط چند ابزار.

این که آیا شما در اتاق آپارتمان خود را در بالکن یا حیاط خلوت آماده برای کاشت سبزی باغبانی است یک راه عالی برای صرف برخی از غیر منتظره رایگان زمان بیش از چند ماه آینده. و برای بسیاری از مورد علاقه در تابستان و سبزیجات و در حال حاضر زمان مناسب برای شروع است.

استفاده از فضای شما

متوقف کردن فکر کردن در باغ به عنوان یک مستطیل قطعه زمین گفت: وندی Packan یک باغبان برای مایو مرکز باغ در ناکسویل. یک باغ می تواند به هر اندازه و یا شکل و می تواند در حیاط خلوت و یا در ایوان و یا حتی یک پنجره.

هر چه به شکل عملی باغ خود را طول می کشد تا برنامه ریزی کردن فضا جلوتر از زمان می تواند به شما کمک کند برآورد تعداد سبزیجات شما باید با توجه به یک باغ سبزی راهنمای از دانشگاه تنسی فرمت.

اگر شما نمی خواهید که سنتی باغ و تنها در تلاش به مکمل رژیم غذایی خود 4-فوت 8 فوت فضایی است که یک اندازه خوب برای یک حیاط خلوت Packan گفت: آن را به عنوان اجازه می دهد تا شما برای رسیدن به هر گیاه به راحتی برای وجین و رسیدگی. اگر شما امیدوار به شروع زندگی در خارج از زمین شما در حال رفتن به نیاز به یک مقدار زیادی فضای بیشتر.

اگر شما یک بالکن Packan توصیه خرید آب و هوای سرد گلدان که در حال ترک مقاوم در برابر. زمانی که گلدان به اندازه کافی بزرگ است برای سبزی شما در حال کاشت متفاوت است که تقریبا هر چیزی می تواند رشد کرده در یک قابلمه.

بررسی نور و خاک آرایش

قبل از شروع باغ خود را ارزیابی چند ساعت از نور خورشید پیشنهاد منطقه خواهد شد و چه زمانی از روز که نور خورشید آن را ضربه.

اکثر میوه ها و سبزیجات نیاز به حداقل شش تا هشت ساعت از خورشید در هر روز Packan گفت.

اگر شما لازم نیست که یک آفتابی به اندازه کافی نقطه نظر کاشت سبزیجات در گلدان و انتقال آنها به sunnier مناطق در طول روز است.

برخی از گیاهان نیاز به سایه از قوی آفتاب بعد از ظهر. اگر حیاط خود را در معرض آفتاب بعد از ظهر برای یک دوره طولانی از زمان در نظر کاشت باغ که در آن از آن خواهد شد برخی از سایه در طول این زمان. اما این بستگی به آنچه شما در حال رشد است.

بعدی ارزیابی محتوای خود را خاک برای تعیین آنچه شما نیاز دارید به آن اضافه کنید و به سبزیجات خود را بهترین شات خود را.

“ایده آل باغ خاک متوسط بافت به معنی یک مخلوط از شن و ماسه, گل و لای و خاک رس است که اغلب به عنوان یک خاک لوم” UT استاد ناتالی Bumgarner می نویسد: در یک راهنمای به انتخاب سایت و آزمایش خاک.

اکثر متری در اطراف Knoxville, برای مثال, خواهد, خاک رس سنگین که منجر به خاک است که دارای آب بیش از حد محکم Packan گفت. در مناطق دیگر از دولت خاک ممکن است بیش از حد شنی و نه حفظ آب به اندازه کافی.

برای خاک رس-خاک های سنگین, Packan نشان می دهد اضافه کردن برخی از مواد آلی مانند کود کمپوست, ساخت و ساز, شن و ماسه و یا خاک محصولات که معمولا ترکیبی از سنگ و شن و ماسه.

که ماده آلی را گسترش ذرات رس و حفظ خاک از سخت شدن به یک آجر در طول ماه های تابستان است. کمپوست می تواند اضافه کردن ارزش تغذیه ای به خاک است.

تماس با شهرستان UT فرمت برای اطلاعات بیشتر در عمق در خاک در منطقه شما. دفاتر بسته به طول بیماری همه گیر کوروناویروس اما هنوز هم در دسترس از طریق تلفن یا ایمیل.

شما نیاز به برخی از ابزار به باغ خود را رفتن. Packan توصیه شروع با یک پنجه و یا یک باغ چنگال بسته به اندازه از باغ خود را; یا ماله بیل و چنگک جمع کردن برای صاف کردن منطقه پس از شما بارور زمین. فراموش نکنید که یک شلنگ باغ است که رسیدن به این منطقه و یک باران سنج.

بسیاری از مردم استفاده از باغ تخت و شمشیربازی به عنوان به خوبی. و شاید برخی از snazzy دستکش باغبانی.

به پیوند و یا به دانه?

نخست کاشت زمان برای گرم-سبزیجات فصل است بر ما. فصل گرم سبزیجات نیاز شما حدس زده آن گرم خاک و درجه حرارت به رشد.

این گیاهان را می توان توسط فراست آسیب دیده و تلاش برای رشد در آب و هوای سرد پس از آن مهم است که بدانید برآورد آخرین فراست تاریخ که در آن شما زندگی می کنند و سپس تصمیم می گیرید که برای گیاه است.

با توجه به دانشگاه تهران را در سال 2020 خانه, سبزی, تقویم ممفیس باید انتظار آن گذشته فراست مارس 9; برای نشویل آن را مارس 21 و Knoxville آن را مارس 22.

Packan گفت: سرد صبح ها معمولا بیش از 1 ماه مه اما اگر شما کاشته ایم و وجود یخ در این هوا فقط پوشش گیاهان خود را یک شبه با یک ورق تخت و یا خرید یک فراست سپر.

هنگامی که انتخاب خود را با سبزیجات شروع ساده است. Packan توصیه می کند انواع بوش لوبیا (به عنوان مخالف به قطب باقلا گونه که رشد عمودی) و گوجه فرنگی و فلفل برای مبتدیان. می خواهید به شروع یک گیاه باغ ؟ رزماری یکی از آسان است.

اکثر سبزیجات یا باید کاشته دانه و یا به عنوان پیوند به زمین.

UT فرمت توصیه کاشت لوبیا به عنوان دانه اما توصیه می کند با استفاده از این پیوند روش برای گوجه فرنگی و فلفل.

فصل گرم سبزیجات است که باید شروع به از بذر شامل ذرت شیرین, بامیه و اسفناج مالابار.

سبزیجات مانند خیار بادمجان کدو و هندوانه می تواند انجام شود در هر صورت.

پیوند را می توان در مرکز باغ و یا در داخل خانه رشد کرده از دانه. در هنگام خرید پیوند برای نمونه رایگان از حشرات آسیب و زرد و یا برگ های آسیب دیده.

اگر شما در حال رشد پیوند در داخل خانه نگه داشتن درجه حرارت سازگار نگه داشتن خاک کمی مرطوب اما نه اشباع شده, اجازه می دهد برای برخی از حرکت هوا از یک فن کوچک و محل نهال آپارتمان در آفتابی منطقه است. شما ممکن است نیاز به مکمل نور فلورسنت با رشد چراغ یا Led.

فلفل می تواند به رشد در داخل خانه از دانه و پس از آن پیوند را به باغ خود را Packan نشان می دهد. شروع در داخل خانه در حال حاضر خود را با کاشت دانه های فلفل را در یک نهال تخت و یا یک گلدان. در آن طول می کشد حدود 7 تا 9 هفته قبل از فلفل آماده برای پیوند است.

این مهم است برای قرار دادن پیوند خود را از طریق “سخت” فرایند است که به آرامی در معرض این گیاه برای باغ مانند شرایط. برای فلفل که به معنی افشای گیاهی برای پایین آوردن درجه حرارت و کاهش رطوبت برای 1-2 هفته.

هنگامی که شما حرکت می کند خود را در پیوند به باغ و یا دانه های گیاهی در باغ بخوانید گیاه-دستورالعمل های خاص که دیکته بذر رای برای سبزی خود را به عنوان به خوبی به عنوان عمق.

به طور کلی کاشت بذر در عمق است که 2-4 بار قطر آن. در طول کاشت خاک باید مرطوب خوب و crumbly.

گیاه در یک روز ابری و یا در شب برای جلوگیری از گرما. مطمئن شوید که خود را در خاک آماده شده است و محل پیوند کمی زیر سطح خاک. استفاده از یک استارت کود در حداقل و به طور مداوم آب در گیاه است.

اگر شما پیوند داشته باشید که سبزیجات خود را ممکن است تجربه “پیوند شوک” برای چند هفته Packan گفت. در آن زمان اجازه ندهید که گیاهان خود را دریافت کنید بیش از حد مرطوب یا خیلی خشک است.

خود را حفظ باغ گیاهی

کاشت فقط آغاز است. مطمئن شوید که برای حفظ باغ خود را به رشد سبزیجات جالب تمام فصل طولانی است.

نصب یک باران سنج. اگر آن را خالی شما مسئول ساخت مطمئن شوید که گیاهان خود را دریافت آب Packan گفت.

“به طور کلی گیاهان نیاز به حدود یک اینچ از آب در هفته,” او گفت:. “بنابراین اگر مادر طبیعت را فراهم می کند که شما می توانید به کمک کند.”

و فراموش نکنید که برای محافظت از گیاهان خود را از اواخر فصل یخبندان. حتی گیاهان مناقصه می تواند مقاومت در برابر یک شیب در دمای اما فراست می تواند آسیب برساند.

“مطمئن شوید که آن را weeded تمام وقت” Packan گفت. “از آنجا که هر علف های هرز در خاک که در حال تلاش برای سرقت انرژی از گیاه است که شما می خواهید به رشد است.”

هرس باعث افزایش جریان هوا و نور به گیاه و اجازه می دهد تا سبزیجات به رشد بهتر است. توجه به گیاهان گوجه فرنگی است که می تواند به رشد سبز رشد به نام “مکنده” است که نگه داشتن گوجه فرنگی از رشد خود را به بهترین پتانسیل Packan گفت. حذف آن رشد یک بار در هفته.

برداشت در صبح قبل از گرما و نور خورشید می خورد آب از گوجه فرنگی شما را به لذت بردن از.

چگونه شما می دانید آن زمان ؟ هر سبزی های مختلف سیگنال های مشخص شده در یک برداشت از راهنمای UT فرمت.

فلفل آماده خواهد شد زمانی که آنها در اندازه کامل و هنوز شرکت است. برش میوه ها کردن گیاه برای جلوگیری از آسیب رساندن به گیاه و ذخیره در جای خنک. فلفل را طی دو تا سه هفته.

گوجه فرنگی آماده هستند که محکم و یکنواخت رنگ. آنها را می توان برای کمتر از دو هفته در حد متوسط یا درجه حرارت اتاق.

Packan اغلب مشاهده باغبان در تنسی مسابقه خود را به برنامه ریزی گوجه فرنگی به طوری که آنها می توانید لذت بردن از یک BLT در جولای 4.

در هنگام انتخاب نوع گوجه فرنگی و برخی از گونه های عملکرد بیشتر در یک زمان است که برای کنسرو کردن در حالی که دیگران تولید بیش از یک دوره طولانی از زمان است که بهتر است برای خوردن تازه.

رقم می تواند در میان 58 و 75 روز به برداشت بنابراین برنامه ریزی اگر شما به امید روز استقلال گوجه فرنگی.

مطمئن شوید که برای محافظت از گیاهان گوجه فرنگی از یخ زدگی و دمای بالا. گوجه فرنگی نیاز به آفتاب کامل و باید به طور منظم آبیاری. استفاده از برخی از استارتر کود زمانی که شما پیوند گوجه فرنگی خود را به شروع کنید.

پس از شما برداشت سبزیجات, شستن همه چیز و لذت بردن در یک سالاد. شما به دست آورده ام.

آیا شما غرور را در باغ خود را? ایمیل من یک عکس در [email protected]

آیا شما یک تازه کار به دنبال منابع بیشتر? دانشگاه تنسی فرمت بیشماری راهنمای باغبانی سبزیجات در extension.tennessee.edu. و از آنجا که شما بیشتر زمان خود را در دست بررسی چند در اینجا:

ایمیل برنا McDermott در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @_BrennaMcD. اگر شما لذت بردن از برنا را پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>