NEP استاندارد در سونی HDC-3500 و HDC-5500 4K HDR زنده تولید سیستم های دوربین

Sony Electronics, Inc. امروز اعلام تکمیل یک توافق بین المللی برون سپاری فنی تولید شریک NEP گروه برای خرید بیش از 50 Sony HDC-3500L و HDC-5500L دوربین. دیرین سونی مشتری و همکار NEP خواهد شد استفاده از این محصولات برای حمایت از زندگی ورزشی محصولات و سرگرمی, حوادث در سراسر جهان به در خانه بینندگان صندلی های ردیف جلو.

“ماموریت ما این است که به اطمینان حاصل شود ما در حال آوردن خانه بینندگان دیدنی تصویر که تکرار تجربه بودن در یک رویداد زنده” گفت: گلن Levine, جمهور, آمریکا پخش, خدمات, NEP. “ما باید همکاری با سونی در طول سال و ابراز تمایل ما برای یک دوربین جدید است که نه تنها ارائه انعطاف پذیر تصاویر HDR اما یکی بود که آرام زد triax و کار یکپارچه در کنار ما دیگر دوربین های سونی به ارائه سازگاری. سونی واقعا گوش و ضربه علامت گذاری به عنوان زمانی که آنها ایجاد شده جدیدترین HDC سیستم های دوربین.”

HDC-3500 توسط برجسته 2/3 اینچ 4K جهانی شاتر سه سنسور CMOS سیستم را قادر می سازد که دوربین به بالا ارائه مدولاسیون عمق و طیف گسترده ای پویا برای HD و 4K تولید. دوربین سیستم پشتیبانی از HD HDR و 4K و همچنین IP قابلیت های. HDC-3500 دارای یک تبادلی انتقال پانل سمت که NEP با استفاده از پشتیبانی از هر دو فیبر و triax عملیات.

سونی HDC-5500 چند قالب دوربین زنده به کارگیری اولین بار در جهان 2/3 اینچ 4K جهانی شاتر سه CMOS سنسور تصویر است که تضمین می کند کیفیت تصویر HD 4K و HDR تولید زندگی می کنند. دوربین رسیدن به یک نرخ فریم تا به 4K 2x و HD 8x.

سونی و NEP به اشتراک گذاشته اند دیرینه رابطه که توسط برجسته NEP در حال استفاده و حمایت از سونی دوربین و مانیتور که ستون فقرات بسیاری از NEP تلفن همراه واحد های تولید.

“این دوربین سیستم های طراحی شده بودند و در حال توسعه سونی با اتکا به شدت در بازخورد از کاربران کلیدی از جمله NEP گفت:” ترزا Alesso, نرم افزار تقسیم جمهور سونی الکترونیک. “این به ما اجازه ایجاد یک قوی و کاربر پسند مدل است که شامل ویژگی های جدید مانند HDR و جهانی شاتر imagers. ما دوربین های HD به کاربران گزینه ای برای سفارشی کردن دوربین های خود را با قابلیت های آنها نیاز دارید بیشتر در حالی که هل دادن پاکت از آنچه ممکن است در تولید زندگی می کنند.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در سونی حرفه ای دوربین های دیجیتال و راه حل های تولید لطفا نرم افزار.سونی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>