بی طرفی خالص ثبت دعاوی حقوقی در حال حاضر FCC را شلوغ

هزاران نفر از نظرات جدید اضافه شده به ثبت

FCC درخواست برای اظهار نظر در مورد آن بی طرفی خالص زدایی تبدیل به شلوغ ترین دفتر ثبت دعاوی حقوقی در کمیسیون, نقشه کشی بیش از سه هزار دیدگاه در 30 روز گذشته.

مرتبط با: بی طرفی خالص Docket گرم…دوباره

ایالات متحده در دادگاه تجدید نظر برای دی سی مدار تایید بخش عمده ای از FCC تصمیم به reclassify Isp ها به عنوان من اطلاعات ارائه دهندگان خدمات موضوع به عنوان دوم حامل مشترک regs و از بین بردن قوانین در برابر انسداد throttling, پرداخت, اولویت بندی و به طور کلی رفتار حکومت. اما دادگاه گفت: FCC مورد نیاز برای بهتر توضیح تاثیر این تصمیم بر ایمنی عمومی تنظیم قطب پیوست و آن تاسیسات پهنای باند/تلفن برنامه یارانه.

در فوریه. 20 قبل از نظرات جدید آغاز شده که در ارسال های بی طرفی خالص در نظر مجموع ایستاده بود در یک رکورد 23,953,021. از بعد از ظهر جمعه, فوریه. 21 کل افزایش پیدا کرده 307 نظرات به 23,953,328. ظهر روز Feb. 28 کل بود 23,956,096.

با توجه به ریز بررسی نظرات ادامه به طور کلی آنهایی که خواستار بازگشت به قوانین و عنوان دوم طبقه بندی به جای جزئیات FCC درخواست.

برای مثال در تاثیر بر امنیت عمومی FCC خواسته بسیار ورودی خاص در مورد اینکه آیا “شبکه پیشرفت های ساخته شده ممکن است با اولویت بندی ترتیبات [که در نوبه خود ساخته شده ممکن است با حذف قوانین] به نفع امنیت عمومی برنامه های کاربردی—برای مثال با فعال کردن سریع تر و قابل اعتماد انتقال امنیت عمومی-مرتبط ارتباطات در مواقع اضطراری?” و یا در این موضوع از قطب پیوست آن پرسید: “به چه حد Isp ها’ قطب فایل پیوست در موضوع به کمیسیون اقتدار در غیر معکوس پیشدستی متحده موجب Isp ها’ تهیه کابل و یا خدمات مخابراتی تحت پوشش بخش 224?”

نظرات به تاریخ عمدتا در امتداد خطوط زیر:

“که بی طرفی خالص لغو شد در وهله اول می گوید که FCC است که در واقع در کنار مصرف کننده. بازگرداندن بی طرفی خالص. حمایت از مردم بیش از سود. کار خود را انجام دهد.”

“داشتن ارتباطات تعیین می کند که می تواند یا نمی تواند دریافت خدمات غیر اخلاقی است. در این روز و سن که در آن فن آوری تبدیل شده است از جنبه های زندگی روزانه از آن غیر منطقی است به محدود کردن برخی از افراد و کسب و کارهای کوچک به یک “آهسته” ، داشتن یک خنثی اینترنت که در آن همه افراد بدون در نظر گرفتن جایگاه اجتماعی و یا توانایی پرداخت در همان زمین بازی حیاتی برای آمریکا رشد و ادامه داد: نوآوری و ارتباطات و توسعه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>