Netflix و دیگر OTT شرکت های پرسیده شده توسط اتحادیه اروپا به نوبه خود آن را به استاندارد دف


یورو رگولاتور ترس بیش از حد جریان ترافیک همراه با COVID-19-مربوط به کنترل از راه دور محل کار و تحصیل را خواهد شکست اینترنت

اتحادیه اروپا خواسته است Netflix و دیگر شرکت های OTT به جریان نشان می دهد و فیلم در تعریف استاندارد فرمت به طوری که ترافیک اینترنت را می توان در یک سطح قابل کنترل در میان مداوم اجتماعی فاصله.

در یک توییت ارسال شده در چهارشنبه, کمیسر اتحادیه اروپا تیری برتون گفت که او تا به حال یک مکالمه تلفنی با مدیر عامل Netflix رید هیستینگز. “Teleworking & streaming کمک زیادی اما زیرساخت ممکن است در فشار” برتون ارسال شده هش-tagging صدای جیر جیر خود را با “به ضرب و شتم #COVID19 ما #StayAtHome.”

“کمیسر برتون مناسب است به برجسته کردن اهمیت حصول اطمینان از که اینترنت همچنان در حال اجرا هموار در طول این زمان بحرانی,” Netflix بکشد, سخنگوی سی ان ان گفت “ما شده است با تمرکز بر شبکه بهره وری برای سال های بسیاری از جمله ارائه ما باز اتصال سرویس به صورت رایگان به شرکت های مخابراتی.”

به روز رسانی: Netflix بعد اعلام کرد که تنظیم آن میزان ارسال بیت در اروپا برای 30 روز آینده. “ما تخمین می زنند که این کاهش Netflix ترافیک در شبکه های اروپایی در حدود 25 درصد در حالی که همچنین تضمین خدمات با کیفیت خوب برای ما اعضای” Netflix در بیانیه ای گفت.

همچنین بخوانید: مسکونی, استفاده از اینترنت موج 98% در میان COVID-19-مربوط به اجتماعی فاصله

روز دوشنبه دمای پایین استفاده از اینترنت 98 درصد بالاتر از جدید ترین پایه چهار شنبه, مارس 9 یک روز که بازار سهام را تحمل یک رکورد شیرجه رفتن و به نظر می رسید به سرعت بخشیدن به نگرانی در مورد گسترش کروناویروس در آمریکا این است که با توجه به OpenVault که داده ها ارائه می دهد بینش و مشاوره به ارائه دهندگان خدمات اینترنت پرسرعت.

همچنین بخوانید: جریان ویدئو استفاده به سنبله 61% در میان اجتماعی فاصله: Nielsen

نیلسن در ضمن پیش بینی کرده است 61% سنبله در جریان تصویری استفاده در ایالات متحده به دلیل coronavirus اجتماعی فاصله.

اما فقط به عنوان در ایالات متحده لابی جزء یورو در بخش مخابرات گفت: افزایش ترافیک باید یک مشکل نیست.

“در این مرحله جدید الگوهای ترافیک هستند که به طور موثر به کار گرفته شده توسط مهندسین طبق استاندارد شبکه عملیات” Lise Fuhr مدیر کل مخابرات اروپا اپراتورهای شبکه’ انجمن در بیانیه ای گفت:. “ما از کمیسیون اروپا در تلاش برای اطمینان حاصل شود که دولت های ملی و ملی تنظیم کننده تمام ابزار آنها نیاز به نگه داشتن شبکه های قوی در سراسر این قاره است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>