Netflix شکایت توسط Chipmaker Broadcom


SVOD خدمات شکایت به اتهام نقض هشت اختراع ثبت شده در پوشش انتقال داده و پخش ویدئو

Broadcom پیشرو chipmaker برای پرداخت TV set-تاپ و دیگر مخابرات CPE است تحت پیگرد Netflix ادعا که خدمات جریان است نقض هشت نفر از آن اختراع ثبت شده مربوط به انتقال داده ها و پخش ویدئو.

“Netflix بکشد خود را ساخته است آشنا جریان ویدئو کسب و کار در بخش, در Broadcom را اختراع فن آوری” ادعا می کند که کت و شلوار که در زمینه لس آنجلس دادگاه فدرال در روز جمعه. کت و شلوار در اصل به دست آمده و گزارش شده در توسط انواع.

“Netflix متکی بر این فناوری برای جنبه های بسیار مهم از Netflix بکشد جریان خدمات. این شامل, برای مثال, Netflix سیستم استفاده می شود برای اطمینان از موثر و قابل تحویل از جریان محتوا با حداقل مزاحمت برای اطمینان از استفاده موثر از Netflix منابع سرور و رمز Netflix بکشد جریان محتوا در یک فرمت سازگار با درصد زیادی از دستگاه های مشتری استفاده می شود برای دسترسی به Netflix بکشد است.”

در اینجا ضربه زن. سان خوزه بر اساس Broadcom است که وی از سوی مامورین که خود را پرداخت TV set-top کسب و کار شده است از بین برد توسط یک طناب برش روند ناشی از Netflix بکشد.

“به عنوان یک نتیجه مستقیم از بر روی تقاضا جریان خدمات ارائه شده توسط Netflix بازار سنتی خدمات کابل که نیاز به مجموعه بالا جعبه کاهش یافته است و همچنان به کاهش و در نتیجه کاهش قابل ملاحظه ای Broadcom مجموعه بالا جعبه, کسب و کار” کت و شلوار می افزاید.

به عنوان انواع مختلفی اشاره کرد Broadcom شده است تا حدودی ناموفق در عرصه ثبت اختراع دادخواهی در سال های اخیر از دست دادن تجارت بین المللی کمیسیون تصمیم گیری به تلویزیون هوشمند ساز Vizio و chipmaker Sigma Designs.

در واقع در ماه ژانویه هیات داوران اهدا Cal Tech $270.2 میلیون پس از حکم که Broadcom نقض در آن فناوری مجوز در تراشه های مورد استفاده در آیفون و دیگر دستگاه های اپل. اپل دستور داده شد به پرداخت $837.8 میلیون در آن حکم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>