Netflix نقطه بالا در ‘باید در حفظ و تلویزیون’ رتبه بندی


ضربه پخش ABC برای ردیف 1 موقعیت; دیزنی به علاوه قوی اولین

پس از سه سال به طور پیوسته بالا رفتن از نمودار SVOD پیشگام Netflix در زمان نقطه بالا در راه حل های پژوهشی گروه 13th سالانه “باید در حفظ و تلویزیون” رتبه بندی برکناری پخش ABC از موقعیت قطب.

SRG گفت: آن انجام 1,400 آنلاین مصاحبه در سراسر کشور بین 22 مه و مه 26 با مصرف کنندگان 12 ساله و مسن کمی بیش از دو ماه به کروناویروس مستند که در آن بیشتر به حال یک فرصت خوب برای مصرف خود را به طور منظم برندها و نمونه برخی از گزینه های جدید.

با توجه به SRG پاسخ دهندگان نشان داده شده است یک لیست از 79 پخش کابل و نفوذ جریان برندها و خواست برای شناسایی آنهایی که می خواهد خود را در “باید در حفظ و تلویزیون” لیست اگر آنها تا به حال به را انتخاب کنید تعداد محدود.

در حالی که Netflix در زمان کلی سرب رسانههای ساخته شده تا بقیه از پنج در رتبه بندی با ABC شماره 2 پس از CBS, NBC و Fox. آمازون نخست تصویری بود شماره 6 و دیزنی به علاوه که راه اندازی شده در Nov. 12 عرضه در شماره 13 در لیست.

ESPN بود بالا کابل نام تجاری (شماره 8 به طور کلی) برای 13 سال در یک ردیف با وجود عدم زنده ورزشی, برنامه نویسی در طول مستند. PBS قرار گرفت No. 9 و سی ان ان در در آمد شماره 10 به عنوان بینندگان به طور فزاینده ای تنظیم شده در اخبار, در این بیماری همه گیر.

دیزنی به همراه بود که مهم ترین حرکت های تجاری از قرار دادن 13th میان مجموع 12+ جمعیت – بالاتر موقعیت ورود از آمازون نخست تصویری و Hulu که وارد شده در شماره 14 و شماره 22 به ترتيب در سال 2017 زمانی که آنها اضافه شده به لیست.

مارک های دیگر در حال افزایش است در سال 2020 شامل کشف شبکه غذایی شبکه کارتون و, FX, SRG گفت. بزرگ برندگان شامل TLC که پریدم از شماره 41 سال گذشته به شماره 21 در این سال و MSNBC که رز از شماره 46 به شماره 39 این سال است. مارک های که از دست زمین شامل AMC The CW و HBO. با توجه به SRG HBO کاهش یافت و از 10 صفحه برای اولین بار از سال 2013.

به طور کلی Netflix بکشد شماره 1 با بزرگسالان 18-34 ساله برای چهارمین سال متوالی توسط آمازون نخست ویدئو, Hulu, ABC و Fox.

Netflix بکشد خود را ادامه داد و سه سال خط به عنوان نام تجاری برتر برای مردان در رده سنی 18-49 توسط ESPN, ABC, CBS و فاکس. آمازون نخست تصویری و Hulu قرار داده شده شماره 6 و شماره 8 بود در این نسخه ی نمایشی. و آمازون نخست تصویری و Hulu که هر رز دو لکه در رتبه بندی که برای جمعیتی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>