Netflix استفاده می رسد تمام زمان بالا در at&T شبکه


مخابرات گفت: روز جمعه استفاده از شبکه بود و بزرگتر از همیشه به عنوان COVID-19 cocooned شده شده مصرف کنندگان جریان gobs از ویدئو

استفاده از Netflix در at&T در شبکه رسیده اوج تمام وقت روز جمعه و شنبه مخابرات گفت: در یک شرکت به روز رسانی.

دیدار بعدی تلویزیون برای خواندن داستان های بیشتر مثل این یکی.

“ما گره خورده است ما رکورد از روز جمعه در ترافیک داده بین شبکه ما و همسالان ما رانده شده توسط سنگین تصویری جریان ترافیک” AT&T گفت. “ما همچنان به مدیریت این جریان ترافیک موثر است.”

همچنین بخوانید: دیزنی Plus آمازون, Facebook and Apple TV Plus را نیز محدود یورو جریان به استاندارد Def

تحلیلگران برای LighShed همکاران مطرح کرده اند تخمین می زند برای Netflix سه ماهه اول سال جاری رشد مشترک به 10 میلیون افزایش بیش از 40 درصد بیش از Netflix بکشد قبل از راهنمایی. از سرویس های SVOD است “در یک موقعیت منحصر به فرد به ارائه مطالب تازه به مخاطبان جهانی که گرسنه است در صفحه اصلی سرگرمی” LightShed گفت: در یک یادداشت به سرمایه گذاران است.

سهام Netflix را تقویت بیش از 20 درصد از bottoming با بقیه نزدک در $290 سهم در 17 مارس است.

قابل توجه Netflix اعلام کرد که این امر کاهش میزان ارسال بیت پایین در هند کاهش بار ترافیک در شبکه های محلی 25٪. Netflix ساخته شده همان اطلاعیه برای اروپا در هفته گذشته—حرکت به دنبال دیزنی Plus, Apple TV Plus آمازون نخست ویدئو YouTube و Facebook. این تنزل رتبه به طور موثر کاهش مصرف صفحه نمایش با وضوح 480p به تعریف استاندارد.

همچنین بخوانید: در صفحه اصلی استفاده از داده صعودی کام اسکور می یابد

Netflix نکرده مشابه اطلاعیه برای بازار ایالات متحده است. اما که می تواند تغییر کند اگر یک داخلی تنظیم کننده یا مخابراتی پیشرو تصمیم به ایجاد ترافیک آن رد پای یک موضوع است.

کام اسکور گفت: در صفحه اصلی استفاده از داده است تا 18 درصد در مارس 1 تا 17 در مقایسه با یک سال پیش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>