Netflix بکشد: “ما قادر به دریافت 200+ پروژه های رفتن از راه دور’


SVOD خدمات آن می گوید: تولید خط لوله است که هنوز هم در حال حرکت در میان همه گیر مرتبط با استودیو آتن

Netflix گفت که با وجود خاموش شدن استودیوهای تولید با توجه به COVID-19 همه گیر آن را قادر به نگه داشتن آن خط لوله در حال حرکت است.

“[W]ithin دو هفته از پناهگاه در محل سفارشات که به اثر در لس آنجلس بیشتر از ما تولید انیمیشن تیم را به بالا و در حال اجرا کار از خانه” Netflix گفت: در آن Q1 نامه ای به سهامداران روز سه شنبه. “در پست سمت تولید ما قادر به دریافت 200+ پروژه های رفتن از راه دور. بسیاری از ما سری نویسندگان اتاق عملیاتی هستند تقریبا.”

دیدار بعدی تلویزیون برای خواندن داستان های بیشتر مثل این یکی.

در کسب و کار پررونق از جریان ویدئو, سرگرمی, آن بوده است معما: چگونه جریان خدمات مانند Netflix خدمت عظیم مشغول قرنطینه مخاطبان زمانی که محتوای خود را تولید موتورهای تعطیل با توجه به همه گیر?

مرتبط با: تولید وحشت می عمده SVOD خدمات نگه دارید تا با گرسنه مخاطبان تقاضا ؟

Netflix اذعان کرد که با وجود اینترنت خود را پس از تولید قابلیت های, شده است وجود دارد برخی از محدودیت به آنچه در آن می توانید انجام دهید.

“[W]e بوده است قادر به ایجاد dubs در ایتالیایی و برخی از دیگر زبان ها به علت خانه حبس از صدای ما استعداد برای یک تعداد انگشت شماری از عناوین اندازی در مه و مه” این شرکت اعلام کرد. “اما ما امیدواریم که با کمک از اصناف در سراسر جهان صدای بازیگران را می توان مجموعه ای از خانه اطمینان حاصل کرد که آنها می توانند اقامت امن و همچنان برای به دست آوردن یک زندگی. مشابه تلاش های در حال انجام برای هر دو موسیقی و جلوه های بصری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>