Nathanson می گوید بین المللی رشد خواهد آمد در سه مرحله با همراه داشتن پتانسیل ترین

Netflix در حال حاضر با تمرکز به شدت در آن فرصت های بین المللی به عنوان بازار ایالات متحده بالغ خواهد شد به احتمال زیاد بیشتر از رشد آینده خود از سه حوزه کلیدی با تلفن همراه باند پهن کاربران به نمایندگی از بزرگترین فرصت با توجه به گزارش MoffettNathanson رسانه های تحلیلگر مایکل Nathanson.

Netflix در حدود 167 میلیون پرداخت می شود مشترکان در سطح جهان با 61 میلیون نفر از کسانی که در ایالات متحده و 105 میلیون جاهای دیگر. داخلی مشترک رشد در چند سال گذشته از 5.3 میلیون نفر در سال 2012 به 2.6 میلیون دلار در سال 2019 خواهد شد و به احتمال زیاد همچنان در طول چند سال آینده. Nathanson تخمین می زند که پرداخت مشتری ها را کوچک به 1.7 میلیون نفر در سال 2020 و به 903,000 توسط 2024.

مسطح از بازار ایالات متحده بود فقط یک ماده از زمان Nathanson نوشت. با 61 میلیون آمریکایی مشترکین Netflix در حال حاضر جریان در 76 درصد از خانه ها که جریان ویدئو و 80 درصد از خانه ها که دارای پهنای باند. بنابراین آن را تنها منطقی است که رشد کاهش می يابد. و کاهش آن به شدت. به 2.6 میلیون مشترک آمریکا شده Netflix گزارش در سال 2019 شد 55% کمتر از 4.5 میلیون می افزاید: در سال قبل. برای پنج سال آینده حداقل Nathanson پیش بینی کرد که ایالات متحده می افزاید خواهد شد در حدود 1 میلیون دلار در هر سال است.

Nathanson اضافه شده است که حتی به عنوان طناب برش شتاب — تلویزیون پرداخت مشترکین در حال کاهش است و در حدود 3 درصد سالانه کلیپ — آن را نمی خواهد کمک به Netflix داخلی مشترک رول چرا که آن موجود با پرداخت ارائه دهندگان تلویزیون بالا است. او تخمین زده است که با Comcast به تنهایی — که یکپارچه Netflix برنامه در آن X1 سیستم عامل در 23016 — نفوذ حدود 67%.

“به عبارت دیگر مردم در حال برش طناب زیرا آنها Netflix” Nathanson نوشت. “آنها در حال برش طناب و کشف Netflix برای اولین بار.”

اما آن یک داستان متفاوت در سطح بین المللی و Nathanson معتقد است که رشد مشترک در خارج از آمریکا باید بیش از دو برابر در پنج سال آینده. Nathanson برآورد شده است که Netflix را 305.2 میلیون, جهانی, مشتریان پرداخت می شود تا سال 2024 با 66.4 میلیون دلار در ایالات متحده و 238.8 میلیون نفر در کشورهای دیگر است.

همچنین کمک به Netflix بکشد موقعیت بین المللی است که در نزدیکی عدم وجود رقابت از دیگر خدمات جریان. در توجه داشته باشید Nathason اشاره کرد که Comcast با وجود مالکیت آن pf انگلیسی, تلویزیون ماهواره ای ارائه دهنده خدمات آسمان اشاره نمی بین المللی جزء به جریان آن طاووس که راه اندازی خواهد شد در ماه آوریل است. AT&T را HBO حداکثر باید یک تاخیر بین المللی به عنوان اولین شرکت توافق کردند که به گسترش محتوای خود را دارد صدور مجوز توافق با آسمان است.

“که عدم رقابت های بین المللی ارائه و باز کردن میدان سبز فرصت برای Netflix بکشد به نگه داشتن در حال رشد در خارج از آمریکا” Nathanson نوشت.

تحلیلگر انتظار Netflix رشد مشترک به تمرکز بر دو حوزه با بیشترین پایین آویزان میوه اول: ایالات متحده کلون (کسانی که در بازارهای با درآمد یکبار مصرف و پهنای باند نفوذ و به زبان انگلیسی تسلط); و “زبان محلی غول” (مانند ژاپن و کره جنوبی و فرانسه).

ایالات متحده کلون می تواند ایجاد 16 میلیون بیشتر مشترکان باند پهن در طول پنج سال آینده با 50 میلیون اضافی اینترنت با سرعت بالا مشتریان که از “زبان محلی بازارهای توسط 2024, او پیش بینی کرد.

“همراه اول” کشورهایی مانند هند و جنوب شرقی آسیا و نیاز به کار کمی بیشتر از نظر قیمت پایین تر و بیشتر بومی سازی محتوای Nathanson نوشت:, و اضافه کرد که Netflix را برای ترویج و کم هزینه پهن باند تلفن همراه به درایو ، وی افزود: بیش از پنج سال آینده او انتظار اضافی 35 میلیون پهنای باند مشتریان را از این بازار.

“واقعی تعویض بازی برای Netflix بکشد در نظر ما این است که تلفن همراه فرصت” Nathanson نوشت:, و اضافه کرد که بر اساس Facebook و Instagram استفاده در این بازار بالقوه بزرگ است. او تخمین زده اگر Netflix بکشد می تواند ضبط 2 درصد از Facebook کاربران در اروپا و خاورمیانه و آفریقا و 5 درصد در آسیا و اقیانوس آرام را اضافه 50 میلیون مشتریان جدید به آن رول توسط 2024.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im