جدید بهترین Baileys’ مواد غذایی خدمات و مزایای کارکنان

With "Best of Bailey's," Dave Bailey is taking care of his furloughed employees. - MABEL SUEN

  • مابل SUEN
  • با “بهترین بیلی” دیو بیلی است که مراقبت از خود را furloughed کارکنان.

برای دیو و کارا بیلی صاحبان Baileys’ رستوران (www.baileysrestaurants.com)سخت ترین بخشی از رستوران طول COVID-19 همه گیر شده است از دست دادن درآمد یا عدم اطمینان از بازگشایی — آن مشاهده شده است به عنوان کارکنان خود زندگی می کند در حال طرح میتوانست.

“Furloughing واقعا سخت است” دیو می گوید. “این دیوانه بود و مردم چگونه من به پایان رسید تا furloughing چهره به چهره می گویند: “این خوب است. این تقصیر شما نیست. حال شما خوب است؟”

با اتاق ناهار خوری توقیف این Baileys ممکن است هنوز نمی توان در یک موقعیت را به کارکنان خود را به کار می کنند اما آنها در حال انجام همه چیز را در قدرت خود را به مطمئن شوید که آنها در حال مراقبت از گرفته شده در طول این زمان دشوار است. در آوریل 10, رستوران, گروه راه اندازی بهترین بیلی یک وانت مواد غذایی و ارائه خدمات با 100 درصد از درآمد حاصل از رفتن به تغذیه کارکنان و خانواده های آنان است.

خریداران می توانید انتخاب کنید از پنج تن مواد غذایی مختلف جعبه گزینه ها از ساده “فقط اصول اولیه” است که شامل یک دوجین تخم مرغ یک گالن شیر دو قرص نان و دو کیلو مرغ, هشت اونس پنیر و پانزده پوند از سبزیجات تازه به زیاده تر “موجودی تسلی جعبه” با همه چیز از ماهی قزل آلا و crabmeat به Nutella, یک رول شکلات تراشه کوکی خمیر و یک پوند قهوه است. موارد اعم از ضد عفونی کننده دست به خونین مری کیت در دسترس هستند یک جداجدا سفارش داده شده است که البته همیشه گریزان کاغذ توالت که می آید با هر مواد غذایی جعبه.

به عنوان بیلی توضیح می دهد که این ایده برای جعبه های مواد غذایی به او آمد و کارا به عنوان یک راه برای اطمینان حاصل شود که کارکنان خود را باقی می ماند در حالی که تغذیه آنها از کار. به این دلیل که تصمیم به تعطیل بود خیلی سریع رستوران در دست داشتند فراوانی از مواد غذایی که آنها را به هم پرتاب کردن و یا پیدا کردن یکی دیگر از استفاده ، این حس که مواد غذایی باید به کارکنان که درآمد تبخیر در پی این بیماری همه گیر.

هنگامی که خود را در دست غذا کاهش یافته که Baileys تبدیل به جعبه های مواد غذایی به عنوان یک راه برای ادامه تلاش های خود را. آنها بوده ام heartened نه تنها با پاسخ — از جمله کمک های مالی از هر دو مواد غذایی و پول از افراد — بلکه با furloughed کارکنان که باید تن به تن به ارائه وعده های غذایی به همکاران خود که یک زمان سخت شدن به رستوران برای غذا.

این Baileys همچنین امیدواریم که جعبه خود را یک راه برای کمک به مشتریان که با داشتن مشکل گرفتن آنچه آنها نیاز دارند از فروشگاه های مواد غذایی.

“ما شاهد بودیم که مردم در تلاش بودند به سفارش مواد غذایی و دیگر موجودی تسلی و مصرف آن را پنج روز” دیو بیلی توضیح می دهد. “ما متوجه است که ما می توانیم کسانی که همه چیز و نمی توان آن را مانند سرویس های آنلاین که در آن وجود دارد یک میلیون تعویض و تنها یک سوم از آن را نشان می دهد. ما خوش شانس هستید که در کنار ما عرضه زنجیره ای قوی است. ما می توانیم آنچه که مردم نیاز دارند.”

این Baileys خواهد شد که محصولات جدید را به عنوان تبدیل شدن آنها در دسترس هستند و همچنین درخواست مشتریان خود را به آنها بگویید آنها چه می خواهند, چرا که آنها می توانید آن را دریافت کنید. به عنوان آنها آن را ببینید, آنها را حفظ خواهد کرد تا این سمت کسب و کار تا زمانی که وضعیت دیکته. به عنوان دیو بیلی یادداشت این بهترین راه آنها را برای کمک به کسانی که به آن نیاز دارید.

“ما می خواهیم به انجام بهترین های ما قادر به افزایش به نیازهای کارکنان ما به عنوان آنجا که ممکن است.”

ما همیشه گرسنه برای راهنمایی و بازخورد. ایمیل نویسنده در [email protected]

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>