لایحه جدید پمپ $750 متر به ایالات متحده مخابرات

ترویج شبکه های امن پس از چینی مخابراتی در حال پاک

داشتن به این نتیجه رسیدند چینی مخابراتی ZTE و Huawei باید پاک شود از ایالات متحده 5G شبکه های یک گروه دو حزبی از اعضای خانه است که به دنبال ترویج ایالات متحده جایگزین با تزریق پول نقد.

مرتبط با: FCC به دنبال اظهار نظر در به استثنای خارجی Tech

خانه انرژی و تجارت رئیس کمیته فرانک Pallone (D-N. J.), رتبه بندی عضو گرگ والدن (R-سنگ.), و اعضای کمیته برت اکلاهما (R-Ky.) و دوریس ماتسوی (D-کالیفرنیا.) معرفی شده اند “استفاده از استراتژیک متفقین (آمریکا) ارتباطات از راه دور عمل می کنند از سال 2020 است.”

این لایحه اجازه $750 میلیون دلار برای یک وزارت بازرگانی-اداره برنامه-در مشاوره با FCC و سازمان های دیگر–به سرعت استقرار و استفاده از واسط استاندارد بر اساس سازگار 5G شبکه استخدام تامین کنندگان قابل اعتماد.

“در اوایل سال جاری, کنگره در زمان عمل قوی برای حفاظت از ارتباطات شبکه ها در برابر دخالت خارجی از شرکت های خطرناک مانند هواوی و ZTE” گفت: Pallone, Walden, اکلاهما و ماتسوی. “در حال حاضر ما باید به دنبال آن است که با ارتقای تجهیزات و فن آوری است که می تواند برای اطمینان بیشتر متنوع پایدار و رقابتی عرضه زنجیره ای برای امریکا 5G شبکه. ‘در ایالات متحده آمریکا ارتباطات از راه دور عمل 2020’ را تشویق رقابت بیشتر در شبکه بازار تجهیزات و کمک به هزینه های پایین تر برای تجهیزات مورد اعتماد بیش از مدت طولانی. با ترویج بیشتر در بازار رقابتی از اعتماد جایگزین به گمان 5G تجهیزات ما بیشتر می تواند به راحتی امن ما بحرانی شبکه و آوردن همفکر کشورها با ما. ما نگاه رو به جلو به حرکت این لایحه از طریق کنگره به زودی.”

“ما ستایش رئیس فرانک Pallone, کنگره برت اکلاهما, کنگره دوریس ماتسوی و رتبه بندی عضو گرگ والدن برای معرفی دو حزبی ‘با استفاده از استراتژیک متفقین (آمریکا) ارتباطات از راه دور عمل 2020’ در مجلس نمایندگان ایالات متحده گفت:” ظرف SVP جف بلوم. “این COVID-19 همه گیر شده و گسترده در دسترس بودن و قابل اعتماد شبکه های پهن باند مهم تر از همیشه. کمک های مالی ایجاد شده توسط این قانون را به منظور افزایش دسترسی به تلفن همراه خار ایجاد شغل و افزایش تلاشهای آمریکا منجر به مسابقه های جهانی به 5G.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>