یک جفت دموکرات معرفی یک لایحه که نیاز به ارتباطات پیشرفته شبکه برای هماهنگ کردن پاسخ های خود را و به اشتراک گذاری امکانات خود را در برابر فاجعه است.

تقویت و ارزیابی خدمات تمامیت زیرساخت های محلی و اورژانس اطلاع رسانی برای امروز [مقاوم] شبکه های عمل (H. R. 5926) معرفی شد توسط خانه انرژی و تجارت رئیس کمیته فرانک Pallone (D-N. J.) و عضو کمیته Rep. جری McNerney (D-کالیفرنیا.).

شبکه تابآوری پس از بلایای طبیعی بوده است امضای موضوع برای Pallone به خصوص پس Superstorm شنی. Pallone شد نیروی محرکه شنی عمل می کنند که همچنین در مورد تامین امنیت شبکه در شرایط اضطراری.

این شبکه های انعطاف پذیر عمل می سازد شنی عمل می کنند با توجه به Pallone ،

در میان چیزهای دیگر آن را هدایت FCC به “اتخاذ قوانین نیاز به قبل از برنامه ریزی و هماهنگی موافقت نامه مانند رومینگ و مشابه موافقت نامه ها و کمک های متقابل ترتیبات میان ارتباطات ارائه دهندگان خدمات را به اثر در زمان اضطراری است. ”

این امر نیز نیاز به FCC برای بهبود هماهنگی و قطع برق اطلاعات به اشتراک گذاری به کمک با پاسخ اضطراری را هدایت می FCC به موضوع beste شیوه برای هماهنگی بین آب و برق و ارتباطات و ارائه دهندگان خدمات در مورد برنامه ریزی شده قدرت shutoffs نیاز به ارتباطات ارائه دهندگان را “معقول و از نظر فنی امکان پذیر اقدامات برای ادغام پشتیبان گیری منابع قدرت مانند ژنراتور و باتری به شبکه خود را” مطالعه و گزارش به کنگره چالش های منحصر به فرد از 5G انعطاف پذیری است.

آن را نیز نیاز به حسابرسی کلی به ممیزی FCC در پاسخ به این 2017 فصل طوفان در پورتوریکو و گزارش به کنگره و پس از آن FCC باید بودن دادرسی برای رسیدگی به این یافته ها و توصیه های این گزارش.

مرتبط با: Pallone می خواهد گائو بررسی FCC پاسخ در پورتوریکو

پس ممکن است گزارش از مطبوعات آزاد کوبیدن, FCC, پاسخ گزارش Pallone ذکر شده در آن زمان در به دنبال یک گائو بررسی پاسخ FCC سخنگو گفت: “FCC کارکنان و رهبری ارشد صرف زمان قابل توجهی در کار با رهبران محلی به انجام همه چیز ما می توانیم برای کمک در بهبود حالت ارتجاعی و در نهایت بهبود خدمات ارتباطات برای این هواپیمای آمریکایی ها است.”

در فوریه 2018, Pai, FCC کردم هر دو حزب پت در پشت برای کمیسیون طوفان پاسخ در پورتوریکو یک نامه از فلوریدا سنسور. مارکو روبیو (R) و بیل نلسون (D). که شامل یک نصیحت به نگه دارید تا کار خوب.

برای یک بخش توسط بخش برک آوت انعطاف پذیر لایحه به اینجا بروید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im