جدید لایحه بازسازی کودکان و نوجوانان محتوای اینترنت


سناتور گفت: بی پروا بازاریابان و تکنولوژی نیاز به یک بخشی در

یک جفت از قدرتمند دموکرات باید پیش نویس یک لایحه که تغییر چهره کودکان, محتوای آنلاین/صنعت بازی است.

بچه ها اینترنت طراحی و ایمنی (کودکان و نوجوانان) عمل, معرفی پنج شنبه (5 مارس) توسط سنسور. Ed Markey (D-جرم.) و ریچارد بلومنتال (D-Conn.), خواهد در میان بسیاری از چیزهای دیگر ممنوعیت خودکار بازی تنظیمات هشدار فشار و پاداش “مدالها” در سایت ها و/یا برنامه های کاربردی برای کودکان و نوجوانان.

آن را نیز منع وب سایت از توصیه های محتوا با میزبان-فروش و تاثیر گذار در بازاریابی از جمله “unboxing فیلم” به کودکان و نوجوانان و یا از “افشای کودکان و نوجوانان به بازاریابی با جاسازی عناصر تعاملی.”

مرتبط با: سناتور فشار برای تحقیقات به تاثیر تکنولوژی در بچه ها

“قدرتمند شرکت های فشار بچه ها برای خرید محصولات در هر نوبت آنلاین و برترین سیستم عامل اشباع شده با اخلال محتوا که هیچ بچه همیشه باید در معرض” گفت: Markey co-نویسنده کودکان قانون حفاظت از حریم خصوصی آنلاین (COPPA). “به عنوان یک جامعه ما در حال بازی گرفتن تا خطرات جدی برای کودکان و نوجوانان آنلاین و کنگره مسئولیت می گویند با صدای بلند و روشن است که فناوری بزرگ نیاز به گرفتن جدی در مورد رفاه کودکان و نوجوانان است.”

“فناوری بزرگ طراحی شده است سیستم عامل خود را برای بدام انداختن و بهره برداری از کودکان برای امثال نمایش بیشتر و بیشتر خرید” گفت: Blumenthal. “بچه ها عمل قرار می دهد guardrails در محل به سلطنت در بی مبالاتی از بازاریابان و تکنولوژی – حفاظت از کودکان و پدر و مادر صلح از ذهن است.”

“این پیشگامانه لایحه را ارائه کودکان با قرن 21 پادمان آنها به فوریت نیاز امروز” گفت: Jeffrey چستر مدیر اجرایی مرکز دموکراسی دیجیتال و یکی از تاریخی قوی ترین صداها برای حفاظت از کودکان و نوجوانان آنلاین. “کودکان در ایالات متحده تبدیل شده اند دیجیتال “خوکچه هندی” به عنوان بازاریابان آنلاین و سیستم عامل آنها را بمباران تجاری با برنامه های کاربردی تعاملی طراحی شده برای ناعادلانه خود را تحت تاثیر احساسات و رفتارها. بچه ها عمل خواهد کرد اطمینان حاصل شود که افراد جوان قادر خواهد بود به رشد در جهان که در آن آنها دیگر در معرض این غیر قابل توصیف نیروهای خارج.”

  

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>