اطلاعات جدید در نیویورک coronavirus مرگ و میر: بسیاری تا به حال به این بیماری زمینه ای; 61 درصد مردان

آلبانی, n. y. – اکثر نیویورک بیش از 4700 مرگ و میر ناشی از کروناویروس در میان مردان و 86 درصد از تمام مرگ و میر در میان افرادی که بیماری زمینه ای مانند فشار خون بالا و دیابت دولت جدید داده ها را نشان می دهد.

آمار منتشر شده در اواخر روز دوشنبه ارائه آخرین نگاه اجمالی به چگونه به سرعت در حال گسترش ویروس نهفته نیویورک ساخته شده و آن را کانون برای COVID-19 در کشور است.

از 4,758 مرگ و میر در نیویورک از آنجا که برای اولین بار در مارس 14, 61 درصد از مردان و 39 درصد را زنان تشکيل دولت وزارت بهداشت در گزارش جدید خود داده ها پورتال.

علاوه بر 63 درصد از مرگ و میر در میان کسانی که به سن 70 ساله و مسن تر در حالی که 7 درصد از این موارد بودند کسانی که 49 و جوان.

و 4,089 از کسانی که فوت کرده بود حداقل یکی دیگر بیماری های مزمن پرونده نشان داد:

  • پیشرو بیماری زمینه ای شد فشار خون بالااست که نشان داد در 55 درصد از مرگ و میر.
  • بعد از آن دیابتاست که تشخیص داده شد در 1,755 مرگ و یا حدود 37 درصد از این موارد است.
  • بالا دیگر بیماری های موجود در کسانی که درگذشت از coronavirus شد هيپرليپيدمی; بیماری عروق کرونر; کلیوی بیماری و زوال عقل.

ما coronavirus نقشه: ردیابی شیوع

بیشتر: نیویورک شهرستان بررسی ‘موقت تدفین’ در جزیره هارت رسمی می گوید:

داده های جدید پرده برداری توسط نیویورک در coronavirus

نیویورک شروع به انتشار جزئیات بیشتر در مورد کوروناویروس موارد تنها چند ساعت پس از ایالات متحده آمریکا امروز مقاله شبکه در روز جمعه منابع کارشناسان که گفت: دولت باید با انتشار جزئیات به عنوان بسیاری که ممکن است برای کمک به مردم درک ویروس و خطرات خود را.

هدف مقامات دولتی گفت: برای ادامه برای اضافه کردن اطلاعات بیشتر به پورتال از جمله مسابقه از کسانی که کشته شد در میان گزارش هایی که مردم از رنگ ها هستند که ضربه سخت ترین ویروس.

کارشناسان بهداشت و درمان و مقامات دولتی به مدت طولانی هشدار داد که ویروس طعمه در افراد مسن و کسانی که با موجود شرایط بهداشتی.

“این حقیقت غیر قابل انکار آن است که این ویروس مرگبار است دشمن ما را از دست بدهند و ما در حال از دست دادن افرادی که در معرض ویروس” رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو روز دوشنبه گفت:.

“است که می تواند کنترل نمی شود که نمی تواند ثابت شود. چرا ؟ که مادر طبیعت این سوالی است که خدا تنها می تواند پاسخ دهد. اما کنترل آنچه که شما می توانید. انجام آنچه شما می توانید.”

کومو گفت: دولت در تلاش است تا حد مرگ توسط حصول اطمینان از بیمار و دسترسی به هواکش و تجهیزات پزشکی و حتی به عنوان دولت می شود شدیدا کم از موجودی خود را.

هیچ کار هیچ محرک بررسی: اضطراب برای کارگران مهاجر مستند نشده

تعداد موارد مرگ همچنان به افزایش در نیویورک

در روز سه شنبه نیویورک تا به حال بیش از 130,000 مثبت COVID-19 موارد با حدود 93 درصد از کسانی که در شهر نیویورک و حومه آن — در بخش با توجه به گسترش سریع این بیماری وجود دارد و تهاجمی تست.

به طور کلی دولت را آزمایش کرده است در مورد 321,000 مردم به طوری که حدود 59 درصد باید آزمایش منفی است.

حدود 300 تن از مرگ رخ داده در خارج از شهر لانگ آیلند و Westchester و راکلند شهرستانهای آمار نشان داد.

مرگ و میر در ایالت افزایش 600 بین یکشنبه و دوشنبه به نیویورک 46 درصد از حدود 10,250 مرگ و میر در کشور است.

اما کومو و نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio دوشنبه نشان داد که در حالی که مرگ و میر هنوز هم در حال افزایش آنها ممکن است شروع به فلات به عنوان نرخ مانده است سازگار روزهای اخیر و تعداد بستری کاهش یافته است.

“برای اولین بار من می گویند این شهر دیدن این دولت است که از دیدن این آغاز برخی از شواهد که چیزی در حال تغییر” د Blasio روز دوشنبه گفت: در NY1.

دنبال یوسف Spector در توییتر: @GannettAlbany

گزارش: مغلوب ساختن پیشی جستن دستیار پیتر ناوارو هشدار داد ‘به عنوان بسیاری از 1.2 میلیون روح’ می تواند از دست رفته به کروناویروس: گزارش

Dr. Anthony Fauci: وجود دارد ‘نشانه های خوبی در آمریکا نبرد علیه coronavirus اما ما به مراتب از مدعی پیروزی’

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>