جدید هواپیماهای بدون سرنشین فیلم از جیمز تاون بازار به نظر می رسد پس از آخرالزمانی


جمعه, مارس 27 سال 2020

ارسال شده توسط Jaime درده در Mon, Apr 27, 2020 در 4:32 ب. ظ

برای بزرگنمایی کلیک کنید This was the restaurant upstairs at Dillard's. - SCREENGRAB FROM THIS VIDEO

  • screengrab از این ویدیو
  • این رستوران در طبقه بالا دیلرد.

مانند بسیاری از مراکز در سراسر کشور, مرکز جیمز تاون در فلریسنت تبدیل به شهر ارواح. بازار رسما بسته در تابستان 2014 بود اما در اصل مرده قبل از آن تاریخ است.

جیمز تاون مرکز در سال 1973 افتتاح شد اما آغاز مبارزه در اواسط-90s. با توجه به St. Louis Post-Dispatch “توسط 2008, اشغال شد و در 44 درصد آن کاهش یافته و به 25 درصد در سال 2013 است.” فروشگاه های بزرگ شروع به کشیدن در اوایل سال 2006 و Dilliard را به.

هواپیماهای بدون سرنشین کاشفان قوس ماجراهای ارسال شده یک ویدیو را در یوتیوب در هفته گذشته از فیلم هر دو در داخل و خارج از شبح بازار.

همانطور که می بینید در این فیلم ساختار به مدت طولانی-از آنجا بوده است توخالی برای ضایعات و وسایل. همه که سمت چپ فضای خالی بیش از حد رشد با علف های هرز و وحشت زده اکو یک بار شلوغ محل تجمع.

سازمان دیده بان ویدیو خود را در زیر:


ایمیل نویسنده در [email protected]

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

برچسب ها: جیمز تاون بازار, St. Louis, هواپیماهای بدون سرنشین, رها, بازار, تصویر,

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>