شواهد جدید کشف شده در سال 1987 به قتل می تبرئه death row inmate, وکلا می گویند

شواهد DNA جدید کشف بیش از 30 سال پس از قتل دو می تواند تبرئه یک تنسی death row inmate ماه قبل از اعدام, تاریخ, با توجه به یک دادگاه پر از بی گناهی پروژه.

ملی حقوقی که دعوا محکومیت غیر قانونی با همکاری نشویل مبتنی بر مکان مدافعان و وکلای دیگر در تلاش برای احیای این مورد کمتر از شش ماه قبل از مظنون Pervis تایرون Payne تنظیم شده است اجرا شود.

در روز شنبه پر کردن این تیم از وکلا خواسته Shelby County دادگاه کیفری به منظور آزمایش DNA بر روی خونین bedsheets که نشسته از نظر پنهان در یک کیسه شواهد از سال 1987.

Payne, 53, برنامه ریزی شده است برای قرار دادن به مرگ در دسامبر. 3. وکلای او امید تسریع تست خواهد upend این برنامه.

“پزشکی قانونی آزمایش که آقای پین به دنبال می تواند انجام شود در کمتر از 60 روز است و قادر به نشان دادن آنچه که او همواره برای نگهداری از سه دهه” تشکیل پرونده متحده است. “او بی گناه است.”

چرا که این پرونده در حال احیا در دادگاه سطح در Shelby County محلی دادستان به نمایندگی از دولت در این نقطه در این بحث بیش از تست DNA.

“ما با دریافت این متهم در دادخواست دیروز” شلبی کانتی دادستان منطقه امی Weirich گفت: روز شنبه در بیانیه ای. “ما در حال بررسی اتهامات او و آماده شدن پاسخ.”

پین محکوم شد در سال 1987 سلاح سرد مرگ و میر ناشی از Charisse, کریستوفر 28 و 2-year-old daughter Lacie. کریستوفر 3 ساله پسر نیکلاس جان سالم به در برد متعدد چاقو زخم.

خانواده پیدا شد در کف آشپزخانه به زودی پس از این حمله است. دیوارها و درهای اتاق خیس شد با خون.

پین گفت که او آمد به آپارتمان خود در ساختمان است که در ماه ژوئن بعد از ظهر به دیدار دوست دختر خود زندگی می کردند که پایین سالن. در طول سال 1988 محاکمه او گفت: او را کشف وحشتناک صحنه جرم پس از شنیدن درخواست کمک از طریق باز کردن درب آپارتمان.

“من تو را دیدم بدترین چیزی که من همیشه دیدم در زندگی من,” او گفت: از ایستاده است.

او گفت: او خم شد سعی کنید برای کمک به گرفتن خون بر لباس های خود را و کشیدن در چاقو هنوز تسلیم در Christopher گلو. هنگامی که یک افسر پلیس وارد, Payne, که سیاه و سفید است, گفت که او ترسیده و فرار از ترس او دیده می شود به عنوان متهم.

“ترس خود را به سرعت به ثمر رسید” این پرونده اعلام کرد. “یک افسر پلیس کشف Payne او به عنوان فرار از ساختمان و او تنها تمرکز این تحقیقات از آن نقطه.”

پین دفاع تیم گفت: پلیس باقی مانده لیزر متمرکز در او در طول این تحقیقات نادیده گرفتن مظنون دیگر با انگیزه قوی تر.

این وکلا می گویند دادستان’ نظریه مورد بود “نه توسط هر گونه شواهد سخت” و با تکیه بر تست نشده فرض که Payne بالا بود با مواد مخدر در زمان قتل با وجود این واقعیت است که او هرگز آزمایش برای مواد مخدر ،

“آقای Payne محکوم شد بر اساس یک نظری تئوری تشکیل شده صرفا از اماره” این پرونده متحده است.

تست DNA هرگز انجام می شود برای مطابقت با خون از آشپزخانه به یک قاتل بالقوه. و گزارش پلیس از زمان گفته بود که تنها در صحنه جرم است.

سپس در دسامبر. 20, 2019, زمانی که فدرال مدافع کلی هنری رفت و به شلبی کانتی به بررسی مواد مورد او ساخته شده یک کشف قابل توجه: شواهد جدید “بود که در دولت در اختیار داشتن تمام وقت است.”

در ناشناخته شواهد کیسه دارای برچسب “اتاق خواب” هنری یافت bedsheets یک لحاف و بالش و همه آغشته به خون است. هیچ یک از این شواهد اشاره شده در گزارش پلیس و یا در دادگاه.

هنری گفت: او “floored” غیر منتظره ای از شواهد جدید. پین قبلی وکلای تایید آنها تا به حال هرگز دیده می شود.

“این بود که مثل هر چیزی من تا کنون تجربه در حرفه من کل” هنری گفت.

دادگاه قبلا رد شده قبلی درخواست برای تست DNA در این مورد.

اما پین وکلا امیدوارم که پس از آن احکام و کشف یک کیسه جدید از شواهد را احیای تلاش های خود را برای تست یک آرایه گسترده ای از شواهد و مدارک از صحنه جرم. آنها را به یک سال 2006 حاکم از تنسی دیوان عالی کشور که گسترش دسترسی به پست-محکومیت تست DNA.

آنها همچنین می گویند فلوریدا سلاح سرد با مشابه حقایق نشان می دهد که چگونه به راحتی DNA می تواند به نوبه خود این مورد بر سر آن است.

فلوریدا مرد کلمنت آگور بود به اعدام محکوم شد در سلاح سرد مرگ و میر ناشی از همسایگان خود را پس از او کشف شده در صحنه جرم است. مانند Payne آگور فرار از صحنه پس از دست زدن به سلاح و تلاش برای کمک به قربانی.

پلیس اشاره کرد خون بر لباس های خود را و DNA خود را در صحنه به عنوان مدارک و شواهد. هیات داوران به توافق رسیدند و او به مرگ محکوم شد.

دوازده سال بعد در سال 2018 قطره خون از صحنه مورد آزمایش قرار گرفتند و در صحنه است. خون نمی متعلق به آگور یا قربانیان به پایان رسید تا محققان با اشاره به مشکوک.

آگور گرفته شده از اعدام.

همان آنها استدلال می کنند می تواند اتفاق می افتد به صورت پین.

“پلیس zeroed در بر آقای Payne بلافاصله و هرگز بررسی سایر متهمان” ونسا Potkin با پروژه بی گناهی در بیانیه ای گفت. “حضور DNA متعلق به کسی به غیر از آقای پین پشتیبانی سازگار داستان است که او گفته برای بیش از 30 سال: او بی گناه اطرافیان که آمد بر صحنه جرم است.”

رسیدن به آدم Tamburin در 615-726-5986 و [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @tamburintweets.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>