اپرا در ارتفاعات’ آثار جدید, جشنواره, دو آخر هفته ارائه جهان برای اولین بار به یک برنده در رهبر. به اعتقاد من این یکی را کامل زندگی پس از مرگ.

آهنگساز Karim Al-زند می آموزد در این چوپان دانشکده موسیقی در دانشگاه رایس و به قاضی کار خود را در اینجا او باید یک معلم خوب است.

تطبیق Eugene مشهور است absurdist کوتاه بازی (1953) در مورد مسخ شخصيت و متعصب ارادت به غیب رهبر کاریزماتیک, Al-زند نگه می دارد آوانگارد جلو و مرکز. موسیقی ضخیم با طنز به عنوان یک کم کلارینت insinuates, fluttery فلوت مجسم دوستداران جوان, سوسو زننده, رشته های حفظ انرژی مملو و خاموش ترومپت هیاهو سیگنال های هر رویت از یاد رهبر. آن را مدرن, موسیقی, برای, مطمئن, اما آن را ریشه در swirly اهنگ با آن هوشمندانه ارکستراسیون و ذاتی انرژی است.

گوینده (باریتون علامت الماس در صدای فرمانده) نگه می دارد گزارش و تکرار است که رهبر است, آمدن و یا او را تقریبا در اینجا و یا او را بوسیدن نوزادان یا او را از داشتن شلوار خود را فشرده. زن عاشق (لیندسی راسل), مرد عاشق (Zachery اوری) زن تحسین (مگان Berti) و نر تحسین (جیسون Zacker) نفس نفس در انتظار آمدن او و اجرا مورد برای گرفتن هر گونه نگاه اجمالی از او. دوستداران فورا سقوط در عشق و مهر و موم خود را در تب و تاب با آواز “بیایید به بازار بروید و خرید برخی از تخم مرغ است.” شما باید به یاد داشته باشید این است absurdist تئاتر و خطی حس بدنساز به عنوان اگر توسط فیات.

بعد از این همه انتظار و زنده گزارش های خبری پیش بینی شده سربار بسیار هوشمندانه لمس رهبر در نهایت به نظر می رسد. در سنگر, کت و کاسه کلاه او گام بر – بدون سر را افزایش می دهد دست خود را به عنوان اگر به صحبت می کنند و به سرعت گام ، مردم بهتزده. آنها را به بهانه بلافاصله فضای خالی در زیر کلاه خود. “او نابغه” آنها از روی تعجب فریاد زدن. در نهایی کوارتت پنج تعجب خود را از آنجا که آنها نمی دانند که هر یک از دیگر نام های. ما تعجب می کنم اگر آنها حتی می دانم که خود را دارند.

رهبر اتحاد واقعی ظرافت و با نشاط جو است. آن را هنوز هم بیش از حد طولانی حتی اگر این نقش حدود 40 دقیقه. تکرار پوچ می تواند رانندگی شما را دیوانه اما مدیر کارا Consilvio شگفتی با خم کردن کمی طنز لمس است که نگه داشتن خلق و خوی روشن و احمقانه است.

اما آن است که قطعا یک فشار با نوک انگشت در چشم به totalitarians و شهروندان نابینا و وفاداری به آنها را. نگاه آنچه که شما باید به هر دو مشهور و Al-زند اصرار دارند که شما به دنبال یک رهبر است که تنها یک نماد است. که در آن شما خود را ؟

با کمی دوباره به ثمر رساند Al-زند کمی قطعه از آوانگارد opera خواهد بود علاوه بر این ارزش به هرزه. این می تواند کامل اشتها آور قبل از آن همانند محافظه کار یک عمل verismos, Mascagni را Cavalleria Rusticana یا Leoncavallo را Pagliacci. لذت بخش است.

آهنگساز آنتونی Brandt و نویسنده اشعار اپرا Neena Beber را Kassandra وحشتناکی به صورت جدی در موضوع و موسیقی است. آن است که کامل نیست و به خصوص هیجان انگیز است اما بازدید از همه لحاظ سیاسی معاصر یادداشت به عنوان آن را در ریف #meToo و تغییر جهانی آب و هوا. مخلوط کردن این موضوعات نیست و کاملا ورق را رو کردن.

Slyly با استفاده از اسطوره کاساندرا به عنوان پایه نویسندگان فشار داستان به عناوین امروز. برخی از نوع مخترع, Kassandra فوق العاده درخشان با قدرت فوق العاده از شهود و توانایی برای دیدن الگوها و ریتم طبیعی. خواننده سوپرانو پنه لوپه Shumate با قدرت اما بدون خیلی آوازی زیبایی او همچنین به نظر می رسد بزرگ در زیبایی طراحی شده شلوار کت و شلوار. او سازد آنچه را که او خواستار Antikythera که می توانید پیش بینی آب و هوا. او همکاران مرد (تنور آلبرت استنلی, mezzo مگان Berti باس-باریتون Jason Zacher) تحقیر او. زنان بدون قدرت در جهان از مردان است. بانی خیر او آپولو (باس کریستوفر Besch به عنوان عمیق-ظرف نمونه سمی مردانگی) قرار می دهد, را در, اما زمانی که او rebuffs او را اخراج و خوار بیش از همه دوباره. آنها وحشی شهرت خود و در حال حاضر آن را غیر ممکن است برای به دست آوردن یک شغل. او ریل در مورد قریب الوقوع جهانی فاجعه زلزله و سیل و آتشفشان اما هیچ کس معتقد است ، مانند عتیقه کاساندرا او آینده را می بیند اما هرگز معتقد بودند.

این چیزهای بی پروا حتی برای خرید…. آن را در نهایت ناموفق به دلیل Brandt تند و تیز مرزی موسیقی که زهر معاصر اپرا موسیقی. باید وجود داشته باشد یک فرمان حک شده در سنگ در هر هنرستان موسیقی است که دستورات را به تبعید از هر چیزی خشنود است. حل و فصل آکورد ممنوع است اهنگ دوری کردند. بیشتر است shrill, روانی در احساس. چگونه ممکن است برای توصیف یک شخصیت عاطفی زمانی که همه چیز برای تلفن های موبایل و ناهموار ممکن میکند. این همه همان عشق و نفرت, حسادت. ما در فریاد زد. آن را قرار می اندازد و ما را از داستان است.

Kassandra می کند همه از بالا. حتی با پیش بینی های تصویری شکوفا به نمایش در پس زمینه ما نمی گرم به Kassandra یا گرفتاری او از آنجا که ما در حال محاصره توسط موسیقی است که پس unrelatable. اگر شما می خواهید یک قطبی مخالف مثال گوش دادن به Strauss’ سالومه یا Elektra. این آثار بودند مدرن ترین موسیقی از وقت خود را اوایل قرن 20th و هر دو توصیف روانی شخصیت, اما آنها روشن و خاموش شدن در ناامیدی هستند آتشفشانی فوران و غیر قابل انکار موثر تئاتر است.

Kassandra و جشنواره سوم برتر کم-اجاره کمدی یلتسیننمی خواهد به دور است. طبق معمول آه استاد Eiki Michel آگهی های پر زرق و برق, ارکستر, پیدا کردن goofball کمدی در رهبر و شلاق آنها را به مناسب زیست محیطی دیوانگی در Kassandra. این قطعا جالب آزمایش و هر کدام از این موسیقی ویژگی های که باز ما گوش, اما من قرار دادن پول در Al-زند را رهبر. قطعی رهبر بسته است.

Kassandra و رهبر در ادامه در 7:30 p. m. 29 فوریه در اپرا در ارتفاعات 103 ارتفاعات بلوار. برای اطلاعات تماس 713-861-5303 و یا بازدید operaintheheights.org. $34.50 – $84.50.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im