سری جدید ‘ID شکستن در حال حاضر’ افشای جزئیات پشت محکومیت Harvey Weinstein


سری جدید نشان می دهد که چگونه یک untouchable, سرگرمی, سرمایه دار خیلی مهم رو دور با جنایات غیر قابل تصور برای دهه

(نیویورک) – اخبار داستان شکست در سراسر جهان و ایجاد یک جنبش است که همه چیز را تغییر داد. هالیوود بدترین مخفی نگه داشته شد و خودی بودند وضعیتی وخیم. بسیاری می دانستند که Harvey Weinstein یک درنده جنسی و خزش اما زمانی که او در نهایت پاسخگو جهان بود فکر کردن: چگونه این رفتن ، با دقت گزارش دقیق و جامع تحقیقات منجر به حوضه لحظه ای از آزار و اذیت جنسی, فعالیت, خدمت به عنوان کاتالیزور که باعث معتبرترین تشخیص حقوق زنان جنبش از دهه.

Harvey Weinstein ممکن است پشت میله های زندان اما داستان از زنان او صدمه دیگر نمی خواهد قفل شده است. در سری جدید ID شکستن در حال حاضر Investigation Discovery (ID) را کشف خواهد کرد, برای اولین بار, ناشناخته, جزئیات, پشت, امروز شنیع ترین جنایات ابتدا با هالیوود منفور ترین مرد Harvey Weinstein. HARVEY WEINSTEIN: ID شکستن در حال حاضر برای اولین بار در پنج شنبه, مارس 12 در 10/9ct تنها در Investigation Discovery.

“Weinstein شد یک هیولا نقاب به عنوان یک مغول و همانطور که ما توسعه این مجموعه که به بررسی جامعه شنیع ترین جنایتکاران او در بالای لیست ما می گوید:” هنری Schleiff گروه جمهور Investigation Discovery Travel Channel, American قهرمانان کانال و مقصد امریکا است. “با استفاده از منحصر به فرد آخرین اخبار سبک تیم ما به اشتراک بگذارید نهان اسناد و شواهد پزشکی قانونی و دلخراش حساب های شخصی که بیشتر در معرض Weinstein را حکومت ترور و وحشت در هالیوود است.”

Weinstein تا به حال روز خود را در دادگاه و هم برای گوش دادن به داستان خود را بیش از. در حال حاضر از آن زمان برای بازماندگان به صحبت کردن. در این ساعته ویژه بینندگان را از شنیدن بازیگر Rosanna Arquette به علاوه Rowena چیو Weinstein سابق دستیار بود که با عدم افشای توافق که قبلا سکوت او. علاوه بر این Tarale وولف و کاترین کندال مشتاق بازیگران که به مدارک و شواهد در دادگاه به اشتراک گذاری داستان های خود را در صمیمی در مصاحبه گنجانده شده در کنار یک در یک با کهربا Gutierrez, زنی که عینک سیم که اسیر بدنام صوتی کمک کرد که منجر به Weinstein اعتقاد و صدور حکم است.

خام و در معرض این زنان باید احساس عواقب های خود را حقیقت و پذیرفته اند, بار, اما, این قسمت را متوقف نمی وجود دارد. برای اولین بار در تلویزیون آمریکا ست فریدمن, مردی که Weinstein جاسوسی صحبت می کند و نشان می دهد که آمار لیست افراد Weinstein می خواستم سکوت. این مستند مصاحبه Weinstein را وکلا و فعالان و cronies افشای تا چه حد این هیولا رفت و به نگه داشتن یک راز است که او می دانست که محدود بود به بیرون. Weinstein فکر او در اداره جهان تا جهان در برابر او تبدیل شده و در حال حاضر همه چیز در حال آمدن است در HARVEY WEINSTEIN: ID شکستن در حال حاضر.

HARVEY WEINSTEIN: ID شکستن در حال حاضر تولید می شود برای بررسی کشف توسط ITN محصولات. در ITN Productions, Sarah-Jane کوهن و ایان راسل در حال تهیه کننده اجرایی و ریچارد ساندرز توسط تولید کننده. برای بررسی کشف توماس کاتلر است که تهیه کننده اجرایی و معاون رئیس جمهور از تولید, سارا Kozak است معاون ارشد رئیس جمهور از تولید کوین بنت مدیر کل و هنری Schleiff است که گروهی رئیس جمهور

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>