جدید تگزاس قوانین برای مسافران و سقط جنین در حالی که هوستون طنز منفی تصمیم به نشستن 2020

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت پنج شنبه اعلام کرد که هر گونه مسافران آینده به هوستون از نیواورلئان که در آن مورد از این بیماری باید رونق گرفت — خواهد بود موضوع را به 14 روز خود قرنطینه همراه با مسافران از نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات است.

که در طول پنج شنبه در کنفرانس مطبوعاتی ابوت گفت که وجود داشته است 1,424 مردم در سراسر تگزاس که تست مثبت برای COVID-19 با 18 مرگ و میر گزارش شده است. هنوز هم از تمام افراد آزمایش تا کنون تنها 10 درصد تست شده اند ،

والدین طراحی شده است ثبت اضطراری طرح دعوی در دادگاه در دادگاه فدرال به مخالفت با دولت تصمیم به طبقه بندی سقط جنین به عنوان یک غیر ضروری روش. سقط جنین هستند زمان حساس و منتقدان در حال تماس با دولت را تفسیر به عنوان استثمار. در حالی که البته ضد سقط گروه تگرگ حاکم.

تگزاس دادستان کل کن Paxton ارسال این بیانیه: “هیچ کس معاف از فرماندار اجرایی منظور در نظر پزشکی غیر ضروری عمل جراحی و روش از جمله سقط جنین ارائه دهندگان. کسانی که به نقض فرماندار منظور خواهد شد ملاقات با نیروی کامل از قانون است.”

اما با توجه به مخالفت با این اقدام معتقد است که Paxton را خلاف قانون اساسی است پس آن را نقض Roe v. Wade که اجازه می دهد تا حق زنان برای سقط جنین.

در خبری دیگر:

تگزاس حزب دموکرات اعلام کرد که از آن خواهد شد در حال حرکت به یک مجازی کنوانسیون ارائه شده آنلاین.

Comicpalooza در هوستون لغو شده است برای سال 2020 است. آن جای گرفته اند آخر هفته روز یادبود.

“لغو شد و یک تصمیم دشوار ساخته شده در مواجهه با شرایط فوق العاده” گفت: Michael Heckman, رئيس جمهور از Comicpalooza و معاون ارشد رئيس جمهور از هوستون اولین شرکت در آزادی مطبوعات. “اما ما خسته هر گزینه عملی و با توجه به عدم قطعیت این است که بهترین راه رو به جلو است. ما اما عطف تلاش های ما نسبت به سال آینده Comicpalooza و ایجاد یک برتر فن و تجربه است.”

در یکی دیگر اقتصادی (و برخی می گویند فرهنگی) دست به شهرستان Fandemic تور نیز اعلام شد لغو سفر خود به هوستون در این سال است. هر دو متعهد به بازگشت در سال 2021.

کمک به این گزارش جرمی والاس از هوستون کرونیکل, استخر خبرنگار فرماندار کنفرانس مطبوعاتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>