نیویورک هشدار کشیش تلویزیونی باکر در مورد کوروناویروس مربوط به ادعای


می گوید نشان می دهد نیاز تکذیبنامهها در آن نقره ای راه حل’ تبلیغات

ایالت نیویورک است هشدار کشیش تلویزیونی جیم باکر به شاهین بریدن راه حل به عنوان یک درمان ممکن است به صورت جدید و مرگبار فشار از coronavirus.

که آمد در یک بس و دست برداشتن نامه 3 مارس.

در نامه رئیس دولت مراقبت های بهداشتی اداره لیزا لاندو گفت که دولت لوی سارنوالی بسیار نگران در مورد یک قسمت شامل یک مهمان وارد کردن نقره, راه حل که جیم باکر نشان می دهد به فروش می رساند در وب سایت خود را.

در یک قسمت از نمایش های ذکر شده توسط لاندو یک مهمان است sked اگر راه حل موثر خواهد بود در برابر ویروس. “بیایید می گویند آن نشده است و تست شده بر روی این گونه از coronavirus اما آن تست شده بر روی گونه های دیگر از coronavirus شده است و قادر به از بین بردن آن در عرض 12 ساعت است.”

با توجه به این که گونه جدید از ویروس یک تهدید جدی برای بهداشت عمومی در خطر می گوید: این نامه و consuers در مورد چگونه به بهترین محافظت از خود را از آن “خود را نشان می دهد بخش ممکن است گمراه کردن مصرف کنندگان” به عنوان اثر بخشی راه حل است. با توجه به این که سازمان بهداشت جهانی گفت: هیچ داروی خاصی برای پیشگیری یا درمان این بیماری–یک واکسن است که انتظار نمی رود به آماده شود برای حداقل یک سال و به احتمال زیاد دیگر–لانداو هشدار باکر که هر نمایندگی که این راه حل می تواند در درمان یا جلوگیری از بیماری نقض نیویورک قانون است.

آن را می پرسد نشان می دهد نه به هر گمراه کننده ادعا و بلافاصله قرار داده سلب مسئولیت در تبلیغات برای این محصول گفت: از آن شده است توسط FDA ارزیابی و در نظر گرفته شده است برای درمان یا جلوگیری از هر گونه بیماری.

دولت داده است باکر و نشان می دهد 10 روز برای تایید است که آن را پیروی و تهدید به شکایت به 5000 $در هر تخلف اگر آن را نمی کند.

وب سایت همچنان به فروش محلول در مطبوعات زمان و شامل یک داستان است که ادعا می کند نیست آن را مانع ویروس اما آیا باید این تیتر: “Covid-19 Coronavirus, ایمنی ساختمان, سالم ماندن و مزایای نقره ای راه حل است.”

باکر بود معروف به اعدام محکوم شده و در زندان برای تقلب در حسابداری.

کمیسیون تجارت فدرال هشدار داده است مصرف کنندگان برای حفظ آب و چشم را سلامت و سایر دعاوی مربوط به مبارزه با ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>