نیویورک را NYPD پول برای کمک به بستن شکاف دیجیتال


شهردار نیویورک, بیل DeBlasio خواهد شد گرفتن پول از “خط نازک آبی رنگی” برای کمک به پایان دیجیتال “redlining” توسط ساختمان از شهرداری پهنای باند از جمله آموزش افراد جوان (و بزرگسالان) به “نصب و راه اندازی” شبکه زیرساخت ها است.

DeBlasio گفت: یکی از گام های مهم این شهرستان نیاز به آن را به عنوان بازگشایی خدمات در طول COVID-19 همه گیر و تلاش برای ساخت بهتر شهر است به آنچه که او گفت: “بسیار شدید” شکاف دیجیتال و او است که پیشنهاد می کند برای قرار دادن این شهر که در آن پول است که تقسیم است.

او گفت: 1.5 میلیون نیویورکی فاقد صفحه اصلی دسترسی پهن باند و این آن چیزی است که این شهر تا به حال برای مقابله با است. در واقع او گفت: این داستان دو شهر, the haves and the have nots تقسیم سود انگیزه. او گفت: Isp “تا به حال نه به حضور کم درآمد جوامع و “انجام نشده است و آنچه خواسته شده است از آنها به “واقعا” نسبتا به همان اندازه مطمئن شوید که همه دسترسی دارد.”

او گفت: چه Isp ها تا به حال انجام شده بود و نه عادلانه یا احترام از جوامع است.

این شهر در حال حاضر به دنبال بدست ابراز علاقه برای خدمات اینترنت از جمله “محصولات جدید و قیمت گذاری, سرویس جدید انتخاب با نرخ تخفیف برای ساکنان مسکن فای رایگان راه حل های که ساکنان می توانند از خانه های خود و یا دیگر روش های نوآورانه به کارگیری تاسیس و یا در حال ظهور فن آوری.”

او گفت: این شهر داخلی کارگروه نژادی ورود و سهام گرفته است تا این موضوع برای ایجاد تغییرات ساختاری به سرعت و به این منظور این شهرستان را صرف $157 میلیون دلار برای پایان دادن به آنچه که او به نام دیجیتال redlining و ارائه اینترنت با سرعت بالا, مصرف $87 میلیون که از NYPD برای رفتن پهنای باند کم درآمد مسکن.

او می گوید این پول را به “سرویس جدید گزینه” برای 600,000 “محروم” نیویورک که به معنی overbuilding گیاهی موجود یا به دلیل سرعت و یا قیمت در نظر گرفته شده است یک مانع برای دسترسی به, به روز رسانی از تمام دیجیتال شهروندی است. او گفت: این پول خواهد شد ساخت یک مسیر به سمت جهانی پهنای باند برای شهر است.

“COVID-19 بیشتر در معرض نابرابری در دسترسی به اینترنت در حالی که تغییر در راه نیویورک کار یاد می گیرند و زندگی می کنند. شتاب جهانی دسترسی پهن باند را در شهرستان ما سالم تر و امن تر و بیشتر در برابر” DeBlasio گفت.

“دسترسی نداشتن به اینترنت در سال 2020 است مانند دسترسی نداشتن به آموزش و پرورش عمومی در سال 1950 گفت:” معاون شهردار و نیروی کار شرکت-صندلی Phil Thompson. او گفت: اینترنت یک ضرورت است نه یک راحتی و دیجیتال تقسیم می کند نژادی تقسیم و حتی بیشتر.

او گفت: $157 میلیون ابتکار عمل را گسترش خواهد بدون هیچ کم و هزینه دسترسی در عرض 18 ماه. او گفت: بسیاری از buildout انجام خواهد شد توسط اقلیت و زنان متعلق به کسب و کار و سازمان های غیر انتفاعی. “ما نمی توانیم ادعا می شود یک نمایشگاه شهر یا دموکراتیک شهرستان که مردم دسترسی به اینترنت, چرا که آنها لازم نیست که پول به اندازه کافی به آن را ندارند و یا اینکه شرکت های بزرگ را ندارد و به اندازه کافی پول ارائه خدمات است.”

DeBlasio همچنین گفت که مبارزه برای یک دولت قانون به اتهام Isp ها برای استفاده از شهر نیویورک در خیابان ها به این دلیل که آنها “بهره اما نه پرداخت سهم عادلانه خود را.” که پول را پس یارانه کم هزینه پهنای باند برای کسانی که جوامع محروم.

Shrihari Pandit, مدیر عامل شرکت خفا ارتباطات فراهم می کند با سرعت بالا دسترسی به اینترنت در شهر و التماس به اختلاف با پیشنهاد Isp ها اصلا در حال حاضر برای پرداخت خیابان دسترسی داشته باشید. او علامت هزینه های حق رای دادن $500,000 به علاوه .25 سنت در هر پا در هر کابل در هر سه ماهه (به علاوه شاخص بهای مصرف کننده در تنظیمات). پس از آن وجود دارد نیویورک ویژه مالیات بر ملک در کابل در خیابان (14% سالانه او می گوید:) به علاوه مجرا هزینه اجاره هر چند آنها به Verizon یا دیگران به علاوه بخش حمل و نقل اجازه هزینه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>