نیوز مکس: FCC شروع به پریدن تفنگ در منشور دادخواست


می پرسد Wireline اداره به آن را نگه دارید در حالت تعلیق تا زمانی که ماه آینده

نیوز مکس رسانه ها گفته است FCC درخواست خود را به صورت نظر تنها دو روز پس از منشور به دنبال یک ختم اولیه برخی از تایم وارنر کابل ادغام معامله شرایط شروع به پریدن تفنگ و ایجاد ظاهر طرفداری نسبت به این شرکت است.

منشور در ماه گذشته خواسته FCC برای پایان دادن به هفت سال و اتصال بیماری در آن 2016 معامله برای به دست آوردن تایم وارنر کابل و روشن خانه شبکه در 18 مه سال 2021 دو سال اولیه — در نور “دراماتیک” تغییر در ویدئویی آنلاین بازار. منشور همچنین می خواهد یک شبیه اوایل خروج از آن “هیچ داده ای کلاه یا استفاده از قیمت گذاری بر اساس” بیماری است.

مرتبط با: ایندی برنامه نویسان با شدت بهم زدن, FCC, حمل و نقل تغییر حکومت

نیوز مکس گفت: در حال تصمیم گرفت که آیا به وزن در طومار خود را, اما قطعا خود شنیده ام در زمان درخواست برای نظر.

نیوز مکس امتیاز برای زبان در FCC را ادغام منظور که اگر منشور درخواست برای کوتاه مدت از شرایط از هفت به پنج سال “به Wireline رقابت اداره باید نه (9) ماه قبل از پنجمین سالگرد [مارس 18, 2016] تاریخ بسته شدن به دنبال اظهار نظر عمومی در مورد اینکه آیا این شرکت نشان داده است که کسانی که شرایط دیگر در جهت منافع عمومی و قانون در دادخواست و یا قبل از پنجمین سالگرد تاریخ بسته شدن.”

که پنجمین سالگرد خواهد بود مارس 18 2021 بنابراین “نه ماه قبل از” خواهد بود Aug. از 18 سال 2020 است.

منشور ثبت آن درخواست ژوئن 18, اما این اداره قرار دادن درخواست برای اظهار نظر عمومی تنها دو روز بعد.

نیوز مکس می گوید که این اداره بدون اختیار به حرکت Aug. 18 تاریخ به دنبال نظر و باید این اقدام را در انتظار نگه داشته تا پس از آن. “[ادغام سفارش] اجازه نمی دهد این اداره به دنبال اظهار نظر قبل از اوت. از 18 سال 2020 است. نه نشانی از آن مجوز این اداره به “دنبال” نظر عمومی پس از 18 اوت سال 2020″ نیوز مکس گفت: این کمیسیون است.

نیوز مکس گفت که چه رفتاری شرایط هنوز هم مناسب نیاز به رکورد کامل با اشخاص علاقه مند است که Newsmax ممکن است یا ممکن است با توجه به زمان کافی برای ارزیابی است که انطباق و زمان کافی برای نوشتن نظرات خود به خصوص با توجه به همه گیر است که پیچیده در غ از تهیه پیش نویس ارسالی به FCC. “با عجله برای قرار دادن درخواست برای اظهار نظر در تنها دو روز کسب و کار اداره خواهد نامناسب حد اطلاعات موجود و مقدار زمان برای ارزیابی درخواست ایجاد ظاهر بی طرفداری نسبت به دادخواهان,” نیوز مکس می گوید.

نیوز مکس رسانه شرکت مادر نیوز مکس TV, فرزندان هدفمند محافظه کار 24/7 کابل news channel.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>