NFL تحلیلگر چارلز دیویس که برای Tennessee Vols, حرکت به CBS از فاکس

NFL تحلیلگر چارلز دیویس که در تنسی و در حال حرکت به CBS از روباه.

دیویس را جفت با ایان عقاب و خبرنگار اوان Washburn به شکل CBS’ شماره 2 NFL پخش تیم. او طول می کشد نقطه ای از دن Fouts.

دیویس همچنین کمک تجزیه و تحلیل و تفسیر به تمام CBS Sports عامل در طول شبکه را پوشش NFL و فوتبال کالج است.

“من تحسین چارلز به عنوان یکی از بهترین NFL تحلیلگران در هوا” McManus رئیس CBS ورزشی و اجرایی تولید کننده NFL on CBS گفت: در انتشار اخبار. “… جفت چارلز با ایان عقاب را تقویت خواهد کرد و فهرستی از ما و ما به جلو نگاه به این تیم یکی از بهترین تلویزیون است.”

اضافه دیویس: “پس از رشد تا تماشای نمادین CBS Sports, و در حال حاضر بخشی از این خانواده من نمی تواند بیشتر هیجان زده. من شده است پر برکت در سراسر زندگی حرفه ای من به کار با برخی استثنایی play-by-play پخش و رفتن به محل کار با ایان عقاب همچنان بزرگ من ثروت است.”

عضو FOX Sports از سال 2006 دیویس نقل مکان کرد و به شبکه NFL غرفه تمام وقت در سال 2015. او به عنوان تحلیلگر در فاکس شماره 2 پخش تیم و نام خود را برای اولین بار NFL playoff بازی در سال 2018 است. دیویس یک محل به طور منظم در NFL شبکه های منتهی به پیش نویس NFL.

دیویس که قبلا به عنوان روباه تحلیلگر سرب خود را برای پوشش فوتبال کالج و او در تماس مستقیم برای سه BCS ملی بازی مسابقات قهرمانی.

دیویس در ایالت تنسی از 1983-86. چهار سال شروع ایمنی او ساخته شده 234 حرفه ای می پردازد.

بلیک Toppmeyer پوشش دانشگاه تنسی فوتبال است. ایمیل او را در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @btoppmeyer. اگر شما لذت بردن از بلیک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را. مشترکین فعلی می توانید اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به بلیک رایگان متن گروه ارائه به روز رسانی و تجزیه و تحلیل بر روی جلد فوتبال است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>