بازیکنان NFL رای به تصویب جدید توافق دسته جمعی

با این بیماری همه گیر کوروناویروس و تعطیلی کامل از رویدادهای ورزشی به عنوان پس زمینه, NFL, بازیکنان, انجمن, شنبه شب, مصوب جدید توافق دسته جمعی است که مجموعه ای برای شروع بلافاصله اجرا خواهد شد از طریق 2030. همانطور که همه ما می دانیم در اینجا در هوستون بود و نه یک توافق است که بازیکنان در قدم اهسته به عنوان معروف ترین ورزشکار در شهر ما توییتی این بازگشت در ماه فوریه در روز صاحبان تایید آن را در پایان خود را:

در حال حاضر به طور عادلانه به J. J. وات ما با اطمینان نمی دانیم که آنچه او رای نهایی شد و در این معامله اما من فکر می کنم آن را بی خطر است که فرض کنیم که او در 959 بازیکنان که رای دادند و در برابر برخورد. خیلی به غم وغصه از کسانی که مخالف, رای, معامله تایید شده است. وجود خواهد داشت صلح کار وجود خواهد داشت, فوتبال, وجود خواهد داشت هیچ تحریم تابستان آینده. در اینجا چیزهایی که کلیدی برای باز کردن از صبح روز یکشنبه خبری:

آیا این بیماری همه گیر کوروناویروس دریافت CBA به تصویب رسید ؟
ما می دانیم که وات نیست تنها آوازی “نام بزرگ” بازیکن مخالف این CBA. Russell Wilson, Richard Sherman و آرون راجرز در میان دیگران است. رای گیری نهایی شمارش شد یک تیغ نازک 1,019 به 959. این بدان معناست که اگر 31 بازیکنان بدبختانه رای خود را از ماهواره به نه این چیزی که نمی خواهد گذشت. با توجه به این که 65 درصد از این لیگ باعث می شود لیگ حداقل — یک گروه از بازیکنان را به گرفتن فوری 90000 دلار افزایش سالانه تحت این قرارداد جدید — آن را ایمن می گویند وجود دارد تأثیر عمده ای از این نام های بزرگ. که گفت:, گزارش یک تن از ماهواره آرا آمد و در اواخر در فرایند هنگامی که ما شروع به زندگی در زیر ابری از coronavirus. اگر وجود دارد برخی از راه برای پیگیری روند رای گیری من حدس می زنم که این CBA روند به سوی کاهش یافته و حدود یک هفته پیش (دوباره از طریق نفوذ از بازیکنان بزرگ نام) و سپس چرخش به تصویب یک بار رتبه و فایل متوجه شدم که بسیاری از صاحبان شدند و از دست دادن صدها میلیون نفر از فروپاشی اقتصاد در میان این همه گیر. بنابراین یکی از بسیار کوچک نقره ای پوشش در این قرنطینه سن ما در زندگی در حال حاضر — اگر شما می خواهید صلح کار شما آن را کردم و شما ممکن است قادر به تشکر از coronavirus.

چه خواهد شد در 17 بازی فصل بود ؟
به عنوان بخشی از این معامله می تواند صاحبان اجرای 17 بازی فصل به طور منظم شروع به عنوان اوایل به عنوان 2021 و به عنوان اواخر به عنوان 2023. (برای آنچه در آن ارزش, 2022 به نظر می رسد هدف تحصیل مردمی در حال بحث با توجه به زمان فریم در لیگ را از تلویزیون می پردازد.) این یک تراشه چانه زنی بازیکنان برگزار شد بیش از صاحبان و در حال حاضر آن را انجام شده است. در مقابل پرولتاریا در لیگ رو افزایش بزرگ, علف های هرز استفاده شد بسیار ساده تر, خالی, شیوه عملا منقرض شده و بازنشسته و بازیکنان برخی از پول بیشتر (در میان چیزهای دیگر). به عنوان یک فن سوال بزرگ برای من است “چه خواهد شد 17th, بازی شبیه چیست؟” من امیدوار هستم برای برخی از اختلاط “رقابت” بازی کنیم. 17 بازی نه تنها فوق العاده فوتبال ما در حال گرفتن هر چند….

فوق العاده حذفی فوتبال… خوب چیزی است ؟
با شروع این فصل NFL اضافه خواهد شد یک سوم کارت های وحشی تیم به هر یک کنفرانس حذفی براکت. در اینجا دلایل من این را دوست ندارم — من فکر می کنم NFL است که در یک لیگ که کاملا پاداش تیم در حال حاضر. من فکر می کنم دو تیم برتر هر کنفرانس یک خداحافظی مناسب است, من فکر می کنم این چهار بخش برندگان بودن تضمین یک بازی اصلی (بدون در نظر گرفتن رکورد) حس می کند و من فکر می کنم قطع در دو کارت وحشی (هر دو نیاز به رفتن در جاده ها) تا حد زیادی در خط. دلیل من می خواهم اضافه کردن یکی دیگر از حذفی تیم ؟ فوتبال بیشتر البته! همچنین به عنوان کسی که پرداخت می شود به بخشی از اهالی تگزاس’ بازی روز پخش, ارائه, شانس من حداقل یک هفته دیگر پول فقط رفت تا افشای کامل!

بیشتر مشاغل شغل بیشتر!
دوباره برای یک CBA که واقعا تا رتبه و فایل این چیزی بود تکان دهنده نزدیک بودن رد شد. مثال دیگر برای کمک به بچه ها که مشاغل هستند احتمال بیشتری برای 2-4 سال به عنوان مخالف به 10 سال است این واقعیت است که بازی روز فهرست اسامی را افزایش می دهد از 46 تا 48 (از جمله یکی بیشتر offensive lineman اجباری) افزایش فهرست اسامی هر هفته از 53 تا 55 و افزایش تمرین تیم ملی اعداد از 10 بازیکن به 12 با یک دست انداز تا 14 سال 2022. بنابراین CBA را ایجاد کرده اند که نزدیک به یکی دیگر از چند صد شغل تا سال 2022 که دوباره بزرگ برای بچه ها در تلاش برای ایجاد به اندازه کافی به شکل یک لانه تخم مرغ با سن 25, چیزی بیشتر به مشاغل عادی حتی نمی آیند نزدیک به انجام است.

گوش دادن به شان Pendergast SportsRadio 610 از 6 صبح تا 10 صبح روزهای هفته تا کی. همچنین او را دنبال کنید در توییتر twitter.com/SeanTPendergast و مانند او در Facebook در facebook.com/SeanTPendergast.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>