NHL فصل معلق به طور نامحدود با توجه به کروناویروس

برای بزرگنمایی کلیک کنید Blues head coach Craig Berube. - COURTESY ST. LOUIS BLUES

  • حسن نیت ارائه میدهد ST. LOUIS BLUES
  • بلوز سر مربی کریگ Berube.

NHL صورت رسمی امروز: فصل معلق است به طور نامحدود.پس از لیگ کنفرانس تماس با حکام و یک نماینده از هر تیم درگیر تصمیم گیری ساخته شده بود و یک بیانیه صادر شد که عنوان خوانده شده در قسمت:

در نور مداوم تحولات ناشی از کروناویروس و پس از مشاوره با کارشناسان پزشکی و برگزاری یک کنفرانس تلفنی از حکام لیگ ملی هاکی است اعلام کرد که امروز آن را مکث 2019-20 فصل آغاز با بازی امشب.”

هدف ما این است که سر بازی به عنوان به زودی آن را به عنوان مناسب و محتاطانه به طوری که ما قادر خواهد بود برای تکمیل فصل و جایزه جام استنلی. تا آن زمان ما از طرفداران NHL برای صبر و شکیبایی شما و امیدوارم که شما سالم بماند.”

نوشتن روی دیوار بود که تمام شیوه های تیم لغو شد امروز صبح. فرانک Servalli, گزارشگر برای کانادا ورزشی شبکه TSN سپس گزارش داد که “NHL دستور همه بر روی یخ مقامات بودند که در جاده ها در روز پنج شنبه آماده به کار, بازی به ترتیب سفر به بازگشت به خانه.” شما نمی توانید بازی بازی بدون عکس و صف نگهدار.

سنت لوئیس بلوز رسما تا به حال یازده بازی باقی مانده به بازی (برخی از تیم ها مانند New York Islanders اند چهارده مطلب بروید) و برگشتی قرار بود برای شروع در 8 آوریل.

در وهم آور بیت از همزمانی آن فقط خجالتی از 101 سال پیش که فصل به پایان رسید موعد مقرر توسط یک بیماری همه گیر. در آوریل 1, 1919, the Montreal Canadiens و کلان شهر سیاتل در میان رقابت جام استنلی زمانی که اسپانیایی آنفولانزای همه گیر جاروب جهان است. این تیم بودند به بن بست رسیده در دو بازی هر کدام (آن پنج سری بازی در آن روز) زمانی که مونترال مربی جورج کندی سعی در گرو تصمیم گیری بازی به دلیل پنج از اسکیت باز شد و بیمار در رختخواب در حالی که خود او بود و مرگ بیمار است. به جای این مجموعه لغو شد با هیچ برنده اعلام کرد. Canadiens defenseman “بد” جو سالن می میرند چهار روز بعد. کندی خود را هرگز واقعا بهبود, مرگ در سال 1921.

در سال 1948 هر دو تیم قصد انجام حکاکی بر روی یک گروه از جام استنلی با مختصر و مفید توجه داشته باشید “سری کامل نیست.”

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>