نیکلاس Proffitt مشکوک در آتش سوزی مرکز اسلامی دارای سابقه حمله به مساجد

برای بزرگنمایی کلیک کنید Investigators say Nicholas Proffitt is the man recorded in this surveillance video still photo. - COURTESY CAPE GIRARDEAU POLICE

  • حسن نیت ارائه میدهد کیپ ژراردو پلیس
  • محققان می گویند نیکلاس Proffitt است ثبت شده در این نظارت تصویری هنوز هم عکس.

یک اسکودوی کیپ ژراردو مرد بازداشت شده است برای تنظیم یک مرکز اسلامی به آتش آنچه مقامات این باور بود نفرت سوخت حمله.

نیکلاس Proffitt, 42 بود به زندان گرفته شده در روز دوشنبه و به اتهام جنایات درجه اول آتش سوزی درجه اول سرقت و در درجه اول اموال خسارت — هزینه ای است که می تواند با جدی تر مجازات زیرا محققان بر این باورند او انگیزه تعصب علیه مسلمانان است.

او متهم است که روشنایی آتش سوزی اوایل صبح روز جمعه در مرکز اسلامی کیپ ژراردو که آسیب دیده ساختمان فراتر از تعمیر و ارسال چندین خانواده زندگی می کردند که در داخل تقلا برای زندگی خود را.

آن را حداقل سومین بازداشت در پانزده سال گذشته مربوط به تخریب در یک مرکز اسلامی و دوم خود را در یک در کیپ ژراردو.

در سال 2005 زمانی که Proffitt شناخته شده با نام های مختلف نیکلاس استرنز او دستگیر و به سطل زباله یک مسجد در دیربورن میشیگان نه چندان دور از جایی که او زندگی می کردند در آن زمان است.

سپس 27 سال او متهم شده بود از parejo فوق العاده ساختمان را پنجره ها با سنگ و مشت زدن سوراخ در دیوار پوشها و ریختن نوعی از مواد شیمیایی بر روی صندلی چرخدار در دسترس شیب دار. روزنامه های محلی گزارش داد که پلیس در پاسخ به یک 3:38 صبح تماس در اسلام خانه حکمت و او را به عنوان او تلاش برای فرار از طریق درب سمت. او هنوز هم تا به حال دو شرکت بزرگ سنگ در جیب خود را هنگامی که آنها به ارمغان آورد او را به ایستگاه پلیس.

اما پلیس فقط فهمیدم که او فقط یک ادم سفیه و احمق نیست کسی با نفرت از مسلمانان است.

“این فقط یک پسر بچه با یک سنگ” یک دیربرن هایقتس پلیس ستوان گفت: مطبوعات و راهنمای روزنامه در سال 2005 توضیح داد که چرا آنها به دنبال جنایت نفرت اتهامات عنوان شده علیه. “او را به انجام همان چیزی که اگر او تا به حال شده است در یک کشاورز جک.”

کشاورز جک زنجیره ای مواد غذایی در میشیگان و ستوان است که Proffitt را به سطل آشغال یک فروشگاه در وضعیت مناسب. اما Proffitt همچنان به بازداشت برای حمله به مساجد.

در سال 2009 او در زندگی جکسون, Missouri, زمانی که او دستگیر شد و به صورت فوق العاده ویندوز در مرکز اسلامی کیپ ژراردو ، جنوب شرقی Missourian روزنامه گزارش داد در زمان. این بار دادستان آن را دیدم به عنوان یک جرم و جنایت نفرت و او التماس کرد گناه را به دو جنایت فقره از اموال آسیب انگیزه تبعیض و همچنین به عنوان یک تعداد از رانندگی در حالی که مست. او محکوم به دو دوره سه ساله به خدمت به طور همزمان.

صبح جمعه یک عمدا ایجاد حریق زده همان کیپ ژراردو مرکز در حالی که آن را هنوز تاریک بود. بخش عمده ای از آسیب های رخ داده در جلوی ورودی و طبقه دوم. عکس های داخلی بعد از ارسال شده به GoFundMe صفحه نمایش سوخته اتاق و دیوار که تمام شد اما محو در آتش. فروغ اولین روز از ماه مبارک رمضان.

پس از آتش سوزی اف بی آی ارائه شده 5000 دلار پاداش برای اطلاعاتی در مورد مظنون آتش سوزی. نظارت عکس توزیع شده توسط کیپ ژراردو پلیس و اف بی آی در صبح روز دوشنبه نشان داد یک مرد در یک sweatshirt ابلق آنها شناسایی خود را به عنوان مظنون است. مقامات معتقدند که در حال حاضر این رقم در سیاه و سفید تصویر Proffitt. توسط دوشنبه شب آنها گرفته بود او را بازداشت.

Ex-con برگزار می شد در شهر ایستگاه پلیس. بدون پیوند حکم صادر شده بود.

ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در [email protected] و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>