اعدام زندانی نیک Sutton دریافت آخرین وعده غذایی بعد از ظهر پنجشنبه سه ساعت قبل از برنامه ریزی اعدام در تنسی صندلی الکتریکی.

Sutton, 58 دستور لغو احکام صادره ی گوشت خوک سرخ شده, پوره سیب زمینی با استفاده نا مشروع و پای هلو با بستنی وانیلی با توجه به تنسی بخش از اصلاح. زندانیان محکوم به اعدام به طور معمول 20 دلار محدود خود را برای آخرین وعده غذایی.

ساتون بود به جرم قتل چهار نفر از جمله مادر بزرگ او دوروتی Sutton.

او 18 سال در دسامبر سال 1979 هنگامی که به او زدم مادر بزرگ خود را ناخودآگاه و انداخت او را به یک رودخانه غرق در شرق, Hamblen, تنسی, شهرستان.

پس از منصفه در بر داشت او را به اتهام قتل, Sutton اعتراف او در حال حاضر به کشته شدن جان بزرگ او 19 ساله از مدرسه بالا و چارلز Almon یک زن 46 ساله ناکسویل ، او در زمان تقاضای معاملات و دریافت دو مطلب جملات زندگی خود را می شناسد ،

در Jan. 15, 1985, Sutton و زندانی دیگری به ضرب چاقو کارل Estep یک کودک محکوم متجاوز از ناکسویل در یک سلول در مورگان منطقه ای شهرستان Correctional Facility.

این بار یک هیئت منصفه به اعدام محکوم شده Sutton قتل درجه اول محکوم به مرگ است.

چند دهه بعد, Sutton برنامه ریزی شده است به اعدام با برق در 7 p. m. EDT/8 p. m. EST پنج شنبه در Riverbend موسسه حداکثر امنیت در نشویل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de