Nickelodeon غواصی در با بچه کوسه متحرک پیش دبستانی سری: ‘بچه کوسه را نشان می دهد!’


سری به اولین بازی با نام تجاری جدید اصلی ویژه تعطیلات این ماه دسامبر

BURBANK کالیفرنیا.– Nickelodeon در حال گسترش است پرک-tastic جهان زیر آب از بچه کوسه با greenlight از یک نام تجاری جدید متحرک پیش دبستانی سری بچه کوسه را نشان می دهد! (عنوان کار), بر اساس معروف جهان, پدیده فرهنگ پاپ. شرکت های تولید شده توسط Nickelodeon Animation Studio و SmartStudy جهانی شرکت سرگرمی در پشت محبوب کودکان با نام تجاری Pinkfong های 2D-سری متحرک (26 نیم ساعت قسمت) را به دنبال خواهد داشت بچه کوسه و بهترین دوست خود ویلیام به عنوان آنها سفر سرگرم کننده پر کمدی ماجراهای خود را در جامعه از گوشتخوار یارو دیدار با دوستان جدید و آواز اصلی جاذب آهنگ در امتداد راه.

“داشتن این فرصت را به شیرجه رفتن عمیق تر به این باور نکردنی جهان و ایجاد همه-داستان جدید شده است بسیار هیجان انگیز و سر ما از پیش دبستانی Eryk کاسمیرو و تیم خود را نمی توانید صبر کنید برای کمک به رشد نوزاد کوسه جهان و fanbase با یک سری جدید است که قطاری از قلب و روح این عزیز ملک گفت:” رمزی Naito معاون اجرایی رئیس جمهور, Nickelodeon Animation تولید و توسعه است.

Nickelodeon اولین بچه کوسه را نشان می دهد! با همه جدید اصلی ویژه تعطیلات این دسامبر برای اولین بار نورد از سراسر پیش دبستانی خود سیستم عامل در بهار 2021. پس از ایالات متحده, راه اندازی سری رول خواهد شد در Nickelodeon و نیک جونیور کانال های بین المللی. در علاوه بر این به Nickelodeon و SmartStudy این همکاری به تولید بچه کوسه را نشان می دهد!, ViacomCBS محصولات مصرفی (VCP) مدیریت محصولات مصرف کننده صدور مجوز در سراسر جهان به استثنای چین و کره جنوبی و آسیای جنوب شرقی برای بچه کوسه اموال.

بچه کوسه راه اندازی در یوتیوب در نوامبر 2015 و جهان توسط طوفان در زمان گردآوری 5.7 میلیارد انداز و تبدیل شدن به دومین پربیننده ترین ویدئو در پلت فرم ، با شخصیت های داستان و رقص همه با هم ترکیب آهنگ و ثبت 20-هفته-خط در Billboard Hot 100 و باعث ویروسی پدیده #BabySharkChallenge, تولید بیش از یک میلیون جلد ویدئوها در سراسر جهان است.

بچه کوسه را نشان می دهد! اجرایی تولید شده توسط Gary “Doodle” DiRaffaele (نان آور) و تامی دسیکا (نان آور) با پخش Ralls (My Little Pony: Equestria Girls) در خدمت به عنوان شرکت تهیه کننده اجرایی. سری تولید شده توسط Nickelodeon Animation Studio در بربنک کالیفرنیا با تولید نظارت Eryk کاسمیرو معاون ارشد رئیس جمهور, Nickelodeon پیش دبستانی.

بچه کوسه را نشان می دهد! آخرین سری برای پیوستن به Nickelodeon این نیروگاه پیش دبستانی صف که شامل رایان رمز و راز Playdate, Bubble Guppies و فروغ و ماشین های هیولا. این مجموعه بخشی از نیک استراتژی به خانه برای بزرگترین فرانچایز کودکان و نوجوانان و خانواده ها عشق و آن گسترش شبکه رشد نمونه کارها از نفوذ خواص است که در حال حاضر شامل SpongeBob SquarePants, PAW Patrol, لاک پشت های نینجا, سرنخ آبی و شما!, اولین بن spinoff, کمپ Koral, Smurfs و جدید متحرک از پیشتازان فضا سری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>