Nickelodeon می سازد ‘کبوتر’ در مقابله با Corden را Fulwell 73


فیلم و سریال ساخته شده بر اساس کتاب کودکان

Nickelodeon گفت: آن را به چند پلت فرم مقابله با James Corden, بن وینستون و خود شرکت تولید Fulwell 73 برای تولید یک فیلم انیمیشن و سریال های تلویزیونی بر اساس کتاب کودکان واقعی کبوتر مبارزه با جرم و جنایت.

املاک کبوتر مبارزه با جرم و جنایت است در مورد یک راز پیراهن از مبارزه با جرم و جنایت کبوتر با مخاطرات بالا و درست شوق و شعف ساخت آن را یک فرد کامل برای مخاطبان ما” گفت: رمزی Naito اجرایی VP, Nickelodeon Animation تولید و توسعه است. “با ترکیب طنز و تخصص های باور نکردنی از تیم در Fulwell 73 تولیدات ما آماده برای نشان دادن بچه ها چه کبوتر واقعا–مبارزه با جرم و حل رمز و راز را به بد و نگه داشتن محله امن!”

فیلم و سریال در حال توسعه به نظر می رسد در تمام Nickelodeon سیستم عامل است. معامله بر عناصر Nickelodeon محتوای استراتژی برای ساخت و گسترش جهان از فرانچایز محبوب. Nickelodeon محتوای جدید تخته سنگ است که آگاهانه توسط شبکه تحقیقات در حال انجام و بینش به نسل امروز از بچه ها که متنوع ترین نسل تا کنون و انتظار برای دیدن خود اصیل ارائه شده در رسانه ها و در جهان اطراف آنها را که می خواهید برای ایجاد یک تفاوت مثبت در جهان به عنوان آنها رشد می کنند; که در نظر گرفتن رسانه های اجتماعی به عنوان ستاره خود را بالا نقش مدل در کنار پدر و مادر خود را; و کسی که به طور فزاینده ای خود را برآورده مقدار مورد نظر نیاز به زمان خانواده توسط co-مشاهده محتوای سرگرمی با هم.

شرایط مالی اعلام نشده است.

اندرو مک دونالد کتاب مصور توسط بن چوب منتشر شد در استرالیا و در حال حاضر در دسترس در 10 مناطق از جمله شمال امریکا است.

“ما خیلی خوشحال به کار با ما دوستان زیادی در Nickelodeon در این فوق العاده جذاب و خنده دار کتاب و نمی توانید صبر کنید برای کمک به آنها را به زندگی برای کودکان و نوجوانان در همه جا گفت:” وینستون.

این واقعی کبوتر مبارزه با جرم و جنایت تلویزیون سری اجرایی تولید شده توسط Corden و وینستون با اندرو مک دونالد و بن چوب خدمت به عنوان مشاوران در طول توسعه و تولید است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>