نیکلاس تاد “نیکی” ساتون کشته شدن سه نفر و دفع از بدن خود را قبل از او به اندازه کافی برای خرید یک آبجو.

او ضرب و شتم به مرگ بالا خود را با دوستان مدرسه به ضرب گلوله یک مرد او به عنوان یک شخص مهم در میان یکدسته مواد مخدر و انداخت او مادر بزرگ خود را به یک رودخانه غرق — اما او نمی توانید یک حکم اعدام تا زمانی که او به ضرب چاقو یک کودک محکوم متجاوز در زندان است.

ساتون بود 18 سال, پیر زمانی که او اقدام به کشتن ولگردی و قانونی شکنی که شوکه جامعه خود را کشف و ضبط رسانه ها توجه و چپ شرق Tennesseans تعجب فقط آنچه که او قادر بود. نوجوان در ادامه به لذت بردن از نور افکن او به عنوان رهبری کارآگاهان از دو کشور در جستجو برای اجساد افرادی که هرگز واقعا وجود داشته است.

چهار دهه بعد Sutton است به مرگ Feb. 20. خود را طولانی و پیچیده داستان ممکن است به پایان رسیده و به سرعت در یک اتاق پراکنده با چراغ های روشن و تنسی صندلی الکتریکی.

“اگر شما نمی اجرا نیکی Sutton پس چرا باید مجازات اعدام گفت:” مارتین Coffey سابق, Hamblen, شهرستان کلانتر دفتر پلیسی که مشغول به کار مورد از شروع. “اگر شما او را اجرا کند که آیا شما اجرای? او به طرز وحشیانه ای به قتل چهار نفر و آنها همه از مواد مخدر میباشد. مادربزرگش او را مطرح و در عین حال او قرار داده و او را در یک قبر آبکی.”

مواد مخدر و ضرب و شتم

ساتون متولد 15 جولای سال 1961 به یک مادر که رها او را در مراحل ابتدایی و یک پدر که بیمار روانی خشونت و شفاهی سوء استفاده. زمانی که پدر نبود که برگزار شد در زندان و یا روانی موسسات Sutton وکلای مدافع می گویند او سوء مواد مخدر و الکل, تدریس فرزند خود را به انجام همان شدت انتقاد کرد و با ضرب و شتم در خانه.

پس از Sutton درگذشت پدر ناگهان هنگامی که نیکی بود, نوجوانی, خود بیوه, مادر بزرگ او به تصویب رسید. دوروتی Sutton تدریس کلاس سوم در جان هی مدرسه ابتدایی در موریستاون و تا به حال یک خانه در Hamblen شهرستان دشت جامعه است.

‘خوب برادر بزرگ’: یک مرد کشته شده توسط نیک Sutton صحبت می کند قبل از اعدام

“او بسیار شیرین” گفت: Hamblen County Sheriff اسکو Jarnagin. “او فقط یک مادر بزرگ به تمام محله. همه او را می دانستند و او را دوست داشت.”

نیکی Sutton شروع به استفاده از مواد مخدر در سنین جوانی و ادامه داد: در طول دوران نوجوانی. او را برداشت دعوا در مدرسه قبل از انداختن بیرون نگه داشته pit bulls زنجیر کردن در حیاط خلوت خود را و ادعا کرد به صرف تا آنجا که $100 یک هفته در کوکائین است. مادر بزرگ خود را lavished او را با هدیه خرید او یک وانت و یک قطعه زمین در کارولینای شمالی تنها به او به نوبه خود در اطراف و فروش آنها را برای پول نقد.

در سال 1979 Sutton نشان داد تا به خانواده اش سالانه شام کریسمس بدون مادر بزرگ خود را. 18-year-old آمد با خراش بر روی صورت خود را و یک بغل از ارائه او پیچیده شده است. او اصرار داشت او را به درایو از Morristown به ناکسویل پس از تاریک قبل از این ادعا او در سمت چپ خانه در یک تاریخ و هرگز بازنگشت.

نه داستان صدا مانند دوروتی ساتون و دو دختر او شروع به شک خود را برادرزاده. آنها گزارش خود را از دست رفته پس از او را نشان نمی دهد تا روز کریسمس.

تغییر داستان

در مواجهه با پرسش از کارآگاهان که لکه های خون در فرش در خانه مادر بزرگ نیکی Sutton اول گفت یک داستان ،

محققان در نهایت به این نتیجه رسیدند که نوجوانان زدم او 58 ساله مادر بزرگ ناخودآگاه با یک چوب هیزم او پیچیده در پتو و کیسه زباله زنجیر او را به یک بلوک خاکستر و انداخت او را زنده از حال این پل به Nolichucky رودخانه.

پس از جستجوگران کشیده بدن او از آبهای یخی Dec. 29 کالبد شکافی یافت او غرق شده در رودخانه برخی از 7 مایل از خانه خود را.

نظر: اعدام زندانی نیک Sutton زندگی من را نجات داد; رژیم صهیونیستی. لی باید خود را نجات دهد

بازنشسته یک معلم ممکن است را ساخته اند اشتباه گفتن نوه اش “نه” زمانی که او برای پول است. او همچنین ممکن است پیدا کرده اند او در حال حاضر به کشته شدن جان بزرگ و دوست خود را از دبیرستان که گم شده بود به مدت چهار ماه و چارلز Almon یک پیمانکار ورشکسته که طلا جگوار تبدیل شده بود تا رها در نیوپورت ،

در قتل او محاکمه ساتون در زمان ایستاده و مبهوت داوران زمانی که او ادعا کرد او و بزرگ, 19, حال خود را با هم مخلوط نقدی با Almon, 46 در یک پیشنهاد برای خرید $75,000 ارزش از کوکائین است. اما بزرگ ناپدید شد و با او گفت و Almon به زودی شروع خواستار پرداخت از Sutton.

در Sutton گفتن او به خانه بازگشت Dec. 22 به کشف مادر بزرگ او دروغ گفتن خون آلود در اتاق نشیمن. ناگهان Almon زده او را از پشت و شروع به پاره شدن در چهره خود را قبل از Sutton موفق به گرفتن مرد اسلحه و ضرب شوت او. سپس Sutton گفت: او پیچیده بدن Almon و مادر بزرگ خود را و پس از گفت و سریع نماز انداخت و آنها را هر دو در Nolichucky رودخانه.

“او رفت و از طریق کاملا یک داستان که به نوبه خود درست است و در همه” Coffey گفت.

هیئت منصفه نمی آن را خرید یا نه. آنها محکوم Sutton قتل درجه اول برای مادر بزرگ خود را به قتل و او محکوم به زندگی در زندان است.

‘قانون شکنان همیشه گرفتار’

Coffey سپس یک تازه رو کارآگاه 21 ساله بود که مورد آغاز شد. او بی تجربگی بود allayed توسط دانش چارلز طولانی ارشد معاون Hamblen شهرستان کلانتر دفتر که بعدها به انتخاب کلانتر و ری Presnell یک عامل خاص با تنسی دفتر تحقیقات.

در خصوص طراحی و توسعه یک رابطه خاص با جوان نیکی Sutton. نوجوان به نظر می رسید به نگاه کردن به چاشنی محقق که در خدمت به عنوان یک نوع از شکل Coffey به یاد می آورد. آن را به مدت طولانی است که Sutton ادا بسیاری از اعترافات — داستان که تبدیل به مخلوطی از واقعیت و نیمه حقایق و استادانه درست شده ساختگی.

“نیکی بود و خوش اخلاق و بسیار مودب مرد جوان” Coffey گفت. “او کسی است که شما او را ملاقات نمود در خیابان شما ممکن است فکر می کنم او دلپذیر مرد جوان به صحبت کردن. هنگامی که شما به او را می دانم و او را در اطراف شما شروع به درک وجود دارد بسیار سرد به سمت نیکی.”

Coffey دیدم که طرف از Sutton هنگامی که نوجوان رخ داد یک معامله پس از محاکمه او منجر به کارآگاهان مستقیم به بدن دفن شده در زمین های متعلق به Sutton در وترویل, North Carolina — برای جلوگیری از حکم اعدام.

“همانطور که ما در بر داشت بدن او گفت:” شما در حال رفتن به دیدن او یک تنباکو چوب چسبیده از’ ” گفت: Coffey که رفت و در هر جستجو Sutton led. “او گفت که جایی که او تا به حال منفجر توتون و تنباکو چوب را از طریق دهان خود به خود جمجمه. یکی از وکلای زد به او و برداشت او را با بازو و چرخش در اطراف او و گفت: “صحبت نمی کنم تا زمانی که من به شما بگویم به صحبت دوباره.’

“نیکی Sutton گفت: چیزی مانند” چه ؟ ما باید یک معامله است.’ در آن لحظه او عمل مانند او شده است می تواند خوردن یک ساندویچ است. آن معنی نیست که هر چیزی به او که او انجام داده بود به دوست خود.”

هنگامی که آن را به Almon, Sutton گفت: تنها بخشی از حقیقت است. مقامات متوجه آنها تلف هفته کشیدن Nolichucky رودخانه در جستجوی Almon بدن زمانی که محققان مشغول کار بر روی یک نامربوط قتل در کشور همسایه بدسم نوجوان شهرستان یافت می شود این تصادف در آب گرفتگی یک معدن سنگ. Almon بدن مانند که از دوروتی ساتون پیچیده شده بود با زنجیر وزن با بلوک خاکستر و کاهش یافته و به آب است. کارآگاهان آمد برای تماس با روش “ساتون امضا.”

“او به من گفت:” من هرگز فکر نمی کردم شما را در پیدا کردن آن “و گفت که خدا باید اراده آن است که ما را در پیدا کردن که بدن” بلند گفت: اخبار نگهبان در مارس 1980. “من از او پرسیدم اگر هر گونه وجود دارد بیشتر است.”

ساتون گفت: وجود دارد. او ادعا کرد که او تا به حال به کشته شدن دو نفر و به اعترافات کامل با نام سنین و مکانها از بدن خود را. مقامات در زمان ساتون از زندان به عمه اش ملک در کارولینای شمالی و سویا زمینه در شرق تنسی اما هنگامی که وجود دارد, او به نظر می رسید به پایین آمدن با یک مورد از فراموشی. محققان شاغل کارشناسان پزشکی قانونی و فکر با استفاده از هیپنوتیزم تست پلی گراف و به اصطلاح حقیقت سرم.

هیچ چیز کار می کرد و کارآگاهان با هیچ شواهد قرار است قربانیان وجود داشته تعیین شده Sutton به سادگی به حال یک تخیل زنده.

طولانی به این روزنامه گفت که Sutton لذت می برد توجه رسانه ها و می خواستم برای رفتن در تاریخ به عنوان یک یاغی.

“من به او گفتم outlaws همیشه گرفتار در پایان” بلند گفت. “و او گفت:,” آره, اما هیچ کس نمی خواهد می دانم که آنها قانون شکنان اگر هیچ کس در مورد آنها نوشت.'”

سه shivs

دادستان نیست به دنبال مجازات اعدام برای ساتون در مادر او را کشته و او موفق به دریافت دو بیشتر زندگی جملات زمانی که او مجرم در سال 1981 به کشتار بزرگ و Almon در عمه اش کارولینای شمالی کابین. او در آغاز زمان خدمت در بروشی کوه زندان دولت قبل از انتقال به مورگان منطقه ای شهرستان Correctional Facility.

زندانها مملو از خشونت است. ساتون نشده بود در خدمت پنج سال زمانی که یک زندانی او را دیدم و یک مرد دیگر به همراه کارل Estep محکوم تجاوز به یک کودک 9 ساله Knoxville, دختر, در حالی که زندانبان اختصاص یافته به این منطقه دور شد. به عنوان Estep اتاقی در سمت چپ همراه خود را, کسی که تبدیل شده تا حجم یک تلویزیون و یا رادیو.

اصلاحات افسران به زودی در بر داشت Estep خونریزی در سفری که در آن او از 38 زخم چاقو Jan. 15, 1985.

ساتون و Estep شده بود در یک نزاع بر سر مواد مخدر و Estep گفت که او تا به حال یک چاقو و کشتن Sutton. جستجوهای از Estep را همراه او کشته شد, تبدیل, تا, دو, در خانه, چاقو دروغ گفتن در سفری و یک سوم پنهان در زیر یک لامپ.

ساتون به پایان رسید تا بودن متهم به قتل در کنار دو تن دیگر از زندانیان یکی از آنها تبرئه شد در حالی که دیگر دریافت یک جمله زندگی است و در حال حاضر در آزادی مشروط.

در عین حال هیئت منصفه محکوم Sutton به مرگ, پیدا کردن تاریخ خود را از خشونت و ماهیت قتل به تشدید شرایطی که موجه مجازات اعدام.

دهه تجدید نظر را دنبال کرد. تعدادی از چالش های قانونی باقی می ماند در انتظار.

یک شوت در رحمت

اگر Sutton اجرا شده است به عنوان برنامه ریزی شده او ممکن است به پایین در تاریخ به عنوان یک یاغی اما فقط به عنوان یکی دیگر از زندانی به مرگ در یک رشته از اعدام پس از تنسی از سر مجازات اعدام در ماه اوت سال 2018 است.

او خواهد بود هفتمین مرد اعدام توسط دولت پس از 139th فرد به مرگ قرار داده در اینجا پس از سال 1916 و تنها Tennessean تا کنون اعدام برای کشتن یک شخص زندانی.

Sutton تیم حقوقی است التماس برای رحمت در هفته های اخیر با این استدلال که 58 ساله که صرف بیشتر از زندگی خود را پشت میله های زندان است به دور از مشکل مرد جوان که مرتکب چنین جنایات فاحش یک نسل پیش. خود را وکیل می گویند او سخت کار می کرد به خود را تبدیل به یک مدل اهل بیت با ایمان مسیحی است که معشوق در درون دیوارهای زندان. او حتی زندگی را نجات داد در حالی که زندانی آنها می گویند حفاظت از اصلاحات افسران از اهل بیت خشونت و مراقبت از بیمار در انتظار اعدام هستند.

“نیک است به شدت پشيمان برای جنایات خود برای زندگی از او گرفته و برای این که او باعث شده است که خود خانواده های قربانیان,” تونی بهشت بازنشسته اصلاحات رسمی که اعتبارات Sutton با صرفه جویی در زندگی خود را در زندان شورش نوشت: در یک استشهاد. “اگر نیک Sutton منتشر شد فردا من خوش آمدید او را به خانه من و او را دعوت به همسایه من.”

یک شات بخشش درخواستی با رژیم صهیونیستی است. بیل لی می گوید که پنج منصفه که محکوم Sutton به مرگ در حال حاضر پشتیبانی یک جمله زندگی است. این همچنین شامل اظهارات برخی از اعضای خانواده برخی از قربانیان خود را — Estep قدیمی ترین, دختر, Sutton پسر عموی خود و دو نفر از Almon بستگان که احساس به همان شیوه.

اما نه همه بستگان Sutton قربانیان به توافق برسند.

“من برای او خوشحال گفت:” امی بزرگ طبخ جان بزرگ خواهر و تنها بازمانده خانواده عضو. “شاید او نمی خواهد به جهنم برود.”

کوک گفت: Sutton هنوز هم سزاوار مرگ. او قصد دارد در Riverbend موسسه حداکثر امنیت زمانی که او نشسته در صندلی الکتریکی هر چند تنها Estep خانواده مجاز است به سازمان دیده بان.

توماس دیویس دیرین شوهر از دوروتی Sutton تنها بازمانده پدر همسرش گفت: نمی خواهم به بحث در مورد اجرای حکم اعدام. او گفت: Sutton است یک مرد بد است که عذاب خانواده برای سال ها و این که هیچ کس او می داند که نگه می دارد تا با مورد.

“ما نوشته ام او را و او را فقط در مجموع کسی که نباید حتی بخشی از جامعه” دیویس گفت:. “او نمی خواهد من حدس می زنم در یک ماه دیگر یا بیشتر.”

رسیدن به تراویس Dorman در travis.dorman@knoxnews.com. او را دنبال کنید در توییتر @travdorman.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im