نیلسن تخمگذار کردن 3,500 در هزینه های جدید-طرح توجیهی برش و

بازسازی هزینه حدود $150 متر به $170

نیلسن اعلام کرد طرح جدید برای کاهش هزینه ها و ایجاد بازده عملیاتی است که منجر به کاهش نیروی کار جهانی با حدود 3500 کارکنان.

این شرکت انتظار دارد که برنامه ریزی برای تولید صرفه جویی در حدود 250 میلیون دلار در سال پس از مصرف یک سال 2020 قبل از مالیات تجدید ساختار هزینه در حدود $150 میلیون دلار به 170 میلیون دلار است. نیلسن به حال تخمین زده است که هزینه خواهد کل بین $120 میلیون و 140 میلیون دلار.

نیلسن همچنین برآورد $40 تا 50 میلیون دلار از غیر نقدی قبل از مالیات اختلال اتهامات در سه ماهه دوم مربوط به این برنامه ریزی شده خارج می شود.

به عنوان بخشی از طرح نیلسن گفت: آن را به خروج انتخاب کسب و کار و بازارهای اما مشخص نیست در اعلام آن است.

“به عنوان مورد بحث در درآمد ما تماس با ما افزایش یافته تمرکز ما بر روی پلت فرم ترکیبات بیشتر اتوماسیون و بهینه سازی ما رد پای جهانی و حصول اطمینان از که ما تخصیص منابع راستا با بالا حاشیه خدمات ضروری گفت:” نیلسن مدیر عامل دیوید کنی. “امروز طرح شامل تسریع و گسترش آن طرح. این بازسازی اقدامات بیشتر خواهد شد تسریع در تحول ما به کارآمد تر چالاک و مقیاس پذیر سازمان و طراحی شده برای درایو پایدار حاشیه گسترش و افزایش نسل نقدی.”

نیلسن در سال گذشته اعلام کرد قصد دارد به یکی از با تمرکز بر رسانه های جهانی, اندازه گیری دیگر نیلسن جهانی متصل است. تکمیل spinoff به تعویق افتاد توسط COVID-19 همه گیر و معامله است و انتظار نمی رود به نزدیک تا اوایل 2021.

این شرکت مجبور شده تحت فشار از سرمایه گذار الیوت مدیریت که متعلق به 13 درصد سهام و مهم بوده است از Nielsen عملکرد مالی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>