شب زنده داری: رانندگی در کنسرت سعی کنید برای پر کردن زندگی-موسیقی خالی | کاترین وایتهد

قبل از همه گیر, ضربه, تابستان, تعطیلات آخر هفته اغلب به معنای بسته بندی ماشین چیدن دوستان خود و رفتن به به دیدن یکی از گروههای موسیقی مورد علاقه شما.

شاید می شد-مدرسه میراث عمل gracing تنسی صحنه تئاتر و یا بالا و اینده باز کردن برای یک گروه در این جشنواره مدار. شاید گروه های مورد علاقه خود در حال بازی در یک جشنواره خود را.

اما 2020 و کسانی که انواع روز در حال حاضر احساس بلند رفته است.

زندگی جریان عملکرد و اجتماعی فاصله گرفته اجتماعات تبدیل شده اند همه خشم. از موسیقی جهان ویران شد توسط اثرات COVID-19. و اگر آن را تا به زندگی ملت و موسیقی دیگر مروج رانندگی در کنسرت خواهد بود که داغ چیز جدید.

هفته گذشته زندگی می کنند کشور خود را اعلام کرد اولین درایو در سری کنسرت, “زندگی می کنند از رانندگی در,” که در آن هنرمندان مانند Brad Paisley و Darius Rucker را سرگرم نقاب طرفداران از راه دور است. در حالی که این ایده به نظر می رسد منحصر به فرد آنها نیست اولین تلاش برای جمع آوری مانند این. Garth Brooks برگزار می شود یک رویداد مشابه در 300 عمومی تئاتر در سراسر کشور در ماه ژوئن. محدودیت های تنگ شد, در کنسرت, با concertgoers محدود به اتومبیل های خود را و تنها مجاز به ترک وسایل نقلیه خود را به استفاده از دستشویی.

که برای تلفن های موبایل سرگرم کننده تا زمانی که شما متوجه بروکس نبود در واقع وجود دارد. به جای آن ثبت کنسرت در یک صفحه نمایش عظیم $100 در هر خودرو — هر چیزی که برای ساختن یک جفتک انداختن مناسب است ؟

با وجود شور و شوق من برای لذت بردن از موسیقی زنده و بخشی از من است که هنوز هم عزاداری لغو Bonnaroo این ایده از رفتن به یک درایو در کنسرت به هیچ وجه جذاب است.

من می دانم که من می دانم. Beggars can’t be choosers و من باید به آنچه که من می توانید دریافت کنید. به من اعتماد — شما هیچ ایده چه چیزی من را به رقص شب دور در یک نمایش دوباره و من عاشق هیجان انگیز ایده های. اما با رفتن به یک رویداد که در آن من محدود به یک ماشین درست نیست.

این یک تلاش شجاع با زنده ملت است که فقط در تلاش برای ارائه سرگرمی های پس از ماه از قرنطینه. من همچنین با قدردانی از تلاش در حفاظت از طرفداران موسیقی. اجتماعی فاصله یک بخش حیاتی از کند کردن روند گسترش ویروس و در صورتی که به معنی رقص در ماشین خود را به جای یک گروه از عرق غریبه پس از آن شاید شما را به چیزی.

اما یک درایو در کنسرت را نمی تواند برای تجربه یک زندگی می کنند نشان می دهد. دیدن یک کنسرت در فرد (و نه در خودرو) تجربه ای است که نمی تواند تکرار و یکی که من نمی خواهم به تلاش 6 فوت از هم جدا.

کنسرت بزرگ فقط به عنوان بسیار در مورد طرفداران به عنوان نوازندگان. اگر یک گروه است که از انجام کار خود یک انرژی قابل لمس ایجاد شده است در میان مردم از تمام جنبه های زندگی مشترک را تجربه کنند.

کنسرت یک شانس برای فرار از واقعیت جهان و لذت بردن از تمام چیزهایی که ما در مورد موسیقی زنده. من از دست این همه جمعیت, گشت و گذار در mosh چاله های singalongs و بالا fiving از غریبه ها. من حتی از دست پسر مست که نمی خواهد متوقف ریختن آبجو در کفش من چون ما با وجود تفاوت او برابر است بخشی از این کنسرت تجربه — تجربه های ما با هم.

اما شاید مهمتر از همه کنسرت ها در مورد ارتباط با هنرمندان در راه صمیمی — چیزی که از دست رفته از طریق شیشه جلو اتومبیل.

پرداخت قیمت برای یک بلیط به نشستن در ماشین من فقط به نظر نمی رسد ارزش آن به صورت بدون زرق و برق تجربه.

همه از این است که می گویند من به امید دیدن شما در این درایو در.

بله من است. زنی که صرف کل ستون صحبت کردن در مورد اینکه چرا درایو در کنسرت را هرگز نزدیک به عنوان سرگرم کننده به عنوان چیزی واقعی است.

زنده صنعت سرگرمی است و مبارزه و آن را در مورد راه بیش از فقط نوازندگان.

رانندگی در کنسرت می تواند نیاز به چراغ و صدای امتیازات یک محل و مردم به طور مستقیم پارکینگ. اگر ما می خواهیم زنده موسیقی برای بازگشت به حالت عادی ما باید برای حمایت از کارگران صنعت در هر راه ما می توانیم و در ادامه پس CDC coronavirus دستورالعمل.

همانطور که در حال حاضر رانندگی در کنسرت, به نظر نمی رسد مانند آنها برای من. کسی چه می داند ؟ شاید هنگامی که من به ذهن من تغییر خواهد کرد. اما نکته مهم این است که ما به حوادث مثل این و حمایت از نوآوری — حتی زمانی که هنرمند فقط انجام بر روی صفحه نمایش.

های پشتیبانی فقط ممکن است کلیدی برای زنده ماندن است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>